Search results

+
  1. S

    Rozszerzenia

    Nikogo urazić nie miałem zamiaru, a ci "Niezrzeszeni" to właśnie ci "samotni kowboje"a pokazywanie, to udostępnianie innym, nic innego, ;D
  2. S

    Rozszerzenia

    Pytanie do ekipy Ifrit : dacie radę wydać wasz dodatek przed ER ? czy jeszcze musimy cierpliwie poczekać ?
  3. S

    Poradniki

    Ja za pierwszym razem spaliłem kościeja następująco: eliksiry: Puszczyk z domeną albedo + Las Mariborski z domeną rubego + Filtr Petriego z domeną nidrego umiejętność Ingi na poziomie 5, biegałem dookoła i atakowałem kościeja znakiem ingi, po kilkunastu trafieniach kościej padłZa drugim razem...
  4. S

    Rozszerzenia

    Dziękuję bardzo, za info, czas oczekiwać, aż niezależne grupy moderatorów zechcą ujawnić swoje wypociny. ;)Z wielką przyjemnością sprawdzę nowe przygody, również nieoficjalne.Czy mogą tu moderatorzy niezrzeszeni przekazywać swoje prace innym użytkownikom ?
  5. S

    Rozszerzenia

    gdzie mogę ściągnąć jakieś gotowe mody ?Sam nie mam talentu do tworzenia, lecz bym chętnie zobaczył pracę innych moderatorówz góry dziękuję za linki ;)
  6. S

    Rozszerzenia

    Jak wcześniej powiedziano, dajcie moderom swoje - niech się wykażą i co leprzych nagradzajcie jakimś oficjalnym wydaniem, a zajmijcie się na TWII, lecz na lepszym silniku, to będzie pewnie lepiej dla gry
Top Bottom