Search results

+
  1. O

    [Błąd] Karta Peter Saar Gwynleve

    [Błąd] Karta Peter Saar Gwynleve Talia Nilfgardu, karta Peter Saar Gwynleve. Dziś po raz drugi miałem z nią problem. W momencie, kiedy mój Ognisty Skorpion jest wzmocniony Saperem (wytrzymałość) oraz Ambasadorem (+10) i chce go podkoksac jeszcze tytułową kartą Peter'a (+3) to wzmacnia co prawda...
  2. O

    [Błąd] Zły opis karty?

    [Błąd] Zły opis karty? Chorąży brygady Nauzicaa przy rozmieszczeniu wzmacnia tylko 1 jednostkę w rzędzie zamiast 2 (jak jest w opisie). Próbowałem w różnych rzędach z min. 2 jednostkami w rzedzie.
  3. O

    SOLVED [Błąd] Niszczenie szpiegów

    [Błąd] Niszczenie szpiegów Zdarzyło mi sie to kilka razy rożnymi kartami. Mianowicie, kiedy grając Nilfgardem atakuje kartę Ambasadora/emisariusza (którą umiejscowiłem na stole przeciwnika) i niszczę ją nie wzmacnia mi jednostki o 2. Pamietam , że raz atakowałem Ambasadora przejęta jednostką...
  4. O

    [Błąd] Krasnolud Harcownik po ataku zyskuje +2 siły

    [Błąd] Krasnolud Harcownik po ataku zyskuje +2 siły Przeciwnik grał Brouverem Hogiem i rzucił na stół Krasnoluda Harcownika. Zaatakował nim mojego Włócznika Dywizji Alba z aktywną Osłoną. Niszcząc ją (osłone oczywiście). Zyskuje na tym + 2 do siły, mimo, iż opis mówi, iż musi zniszczyć...
  5. O

    [błąd] 10% zawieszanie się gry na końcu rozgrywki.

    [błąd] 10% zawieszanie się gry na końcu rozgrywki. Jak w tytule. Zdarzyło mi się to 2 razy. Za pierwszym razem, rozdało punkty za zwycięstwo w 3 rundzie. Mecz był wygrany, niemniej jednak gra nie sfinalizowała do wyników, lootu, exp itd. Cały czas jestem na ekranie ze stołem. Mogę wygłaszać...
  6. O

    [błąd] Karta kaedweński inż oblężniczy

    [błąd] Karta kaedweński inż oblężniczy Karta Kaedweński inż. oblężniczy nie działa :(
  7. O

    SOLVED [błąd] Karta pogody - ulewny deszcz

    [błąd] Karta pogody - ulewny deszcz Gram talia startową Królestw Północy. Karta pogody - ulewny deszcz rani o 2 zamiast jak w opisie o 4.
Top Bottom