Search results

+
  1. S

    Aedd Gynvael - fanklub wiedźmina

    Fightsteam, wątpię ;) Co do małej aktywności, to jedynie zakon można podpiąć. Niestety pewna osoba odpowiadająca za pewne rzeczy olała sprawę i dostała opie&(^(ol. Ale nvm. Tobik - wystarczy rejestracja. Napoleon - znajomość sagi przyda się do sesji RPG, konkursów, etc. Gry - do pojedynków i...
  2. S

    Aedd Gynvael - fanklub wiedźmina

    Aedd Gynvael - fanklub wiedźmina Na forum GameWalk, do którego należy Warownia Starego Morza (witchersite.pl) ruszył niedawno fanklub gier z serii Wiedźmin, o nazwie Aedd Gynvael. Bardzo zależy nam na nowych członkach, bo to oczywiste że żeby coś takiego rozkręcić potrzeba nowych dusz ;)...
  3. S

    [w toku] Konsultacje Prawne

    O ile dobrze pamiętam prace zostały wstrzymane, a zostaną wznowione już pod Wiedźmina 2.Ale o szczegóły pytaj Cahira ;)
  4. S

    W2: zapowiedzi, wywiady etc (bez spoilerów)

    http://www.witchersite.pl/component/content/article/10-news-w2/343-gramy-w-wiedzmina-2.html
  5. S

    W2: zapowiedzi, wywiady etc (bez spoilerów)

    http://www.witchersite.pl/component/content/article/10-news-w2/303-wiedzminskie-karty.html3DDwa Dupki i Dama ;)
  6. S

    W2: zapowiedzi, wywiady etc (bez spoilerów)

    http://www.witchersite.pl/component/content/article/10-news-w2/299-wyklad-o-wiedzminie-2-dla-spoznionych.htmlDla osób, które nie oglądały.
  7. S

    W2 - pytania do CDProjekt Red

    Źródło 1 - Kim jest ta pani odziana w czerń i biel obok żagnicy ;>? Tak mnie naszło - w grze zobaczymy sympatycznie złośliwe potworki, typu silvany, krasnale, etc. z którymi możnaby porozmawiać, czy tylko śmiercionośne i żądne ludzkiej krwi monstra?
  8. S

    [przygoda] "Duma poety" - pytania, problemy, uwagi

    http://www.witchersite.pl/remository/Wied%C5%BAmin/Przygody/Duma-Poety/Trzymaj, dopiero co wrzuciłem. Nie sprawdzałem, czy jest to polska wersja bo nie mam na dysku aktualnie Wieśka, módl się żeby jednak była :P
  9. S

    [przygoda] Pamiętnik Janka - pytania odnośnie przygody

    Przed sekundą wrzuciłem.http://www.witchersite.pl/remository/Wied%C5%BAmin/Przygody/Pamietnik-Janka/
  10. S

    W2 - pytania do CDProjekt Red

    Broniee będą 'normalne', w sensie np. "Wiedźmiński Miecz", "Temerskie Ostrze"(?), czy przeniesione czysto z fantasy, np. "Błogosławiony Rozcinacz Jąder" czy "Anielski Brzeszczot"?
  11. S

    [przygoda] Deception - PL

    Że tak miło zapytam - po co dubbing? Nie lepiej pozbyć się niedociągnięć w tłumaczeniu i EWENTUALNIE później podłożyć głos? Swoją drogą - takie proste to nie jest.
  12. S

    Cannot load spawnphase file spawnset_name.spn

    W tworzeniu szablonu czynności NPCa w *.spn jest ten problem, że możesz ustawić konkretne czynności dla danych godzin, ale po ich minięciu postać musi się zrespawnować. Inaczej, nie chcę mi sie tego wyjaśniać, ale w spawnsecie *.spn możesz dać przybliżone godziny do wykonywania niektórych...
  13. S

    Cannot load spawnphase file spawnset_name.spn

    Hmm... Chcesz TYLKO jedną postać, np. Zenka czy kilku NPCów, np. staruszka?I dopiero teraz to zauważyłem:Masz wiele "Spawn Entry" (nie wiem jak to spolszczyć ;P) o różnych porach dnia, więc postać musi o danej godzinie się pojawić (9.00) i zniknąć po wykonaniu czynności o (13.00) żeby znów...
  14. S

    Cannot load spawnphase file spawnset_name.spn

    W "Actions Looped" zaznacz na true. Nie chcę strzelać, nie mam teraz djinniego pod ręką, ale wydaje mi się, że postać po prostu czynność raz wykonała. Nie pamiętam jak to działa, ale 'zawiązanie' czynności powinno pomóc.Zobacz też, czy action point'a nie ustawiłeś w złym miejscu, tj. jest wokół...
  15. S

    Cannot load spawnphase file spawnset_name.spn

    Dodałeś spawnset w zakładce "Module Properties" do modułu? Jesli nie wiesz jak to zrobić, poszukaj na djinni wiki artykułu "aktywacja spawnsetu" (chyba ;P )
  16. S

    Figurki Wiedźmina już dostępne!

    Że tak się wtrącę z reklamą ;)Na TEJ stronie będzie niedługo organizowany konkurs, a nagrodą w nim będzie właśnie jedna z figurek.addio
  17. S

    W2: zapowiedzi, wywiady etc (bez spoilerów)

    Oczywiście, że nie. Wiedźmin 2 będzie produkcją najnowszą, a GoodOldGames, samo w swojej nazwie zawiera Dobre STARE gry ;)
  18. S

    W2: zapowiedzi, wywiady etc (bez spoilerów)

    Przepraszam za estetykę wypowiedzi, ale gówno prawda.Tak się składa, że sam prowadzę serwis o wiedźminie, konto w press center CDProjekt Red mam i, o dziwo, informacje i tak są podawane z lekkim opóźnieniem. Właśnie na forum jest tego w pi**u i jeszcze trochę. Tylko, że to zwykli userzy...
  19. S

    W2 - pytania do CDProjekt Red

    Pozwolę sobie na mały OffTopicNewsy są regularnie zamieszczane na stronach fanowskich.I żeby go nie było zadam pytanie:Nie wiem jak je sformułować ( ;P ), Wiedźmin 2 będzie wymagał DirectX 11 czy 10 wystarczy?
  20. S

    D'jinni - pytania i odpowiedzi

    Przełóż to na polski, używając znaków interpunkcyjnych i szczegółowo opisz problem, bo nic z tego nie zrozumiałem, a chcę pomóc ;)
Top Bottom