Search results

+
  1. U

    Co nieco o sprzęcie

    Czy są może na forum osoby które interesują się OC komputerów? Chciałbym podkręcić lekko swojego peceta, może zaowocuje to w lekki skok w wydajności :) Mój komputer to: Procesor: AMD Athlon II x4 640 3,6Ghz Płyta główna: MSI 770-C45 Karta graficzna: Radeon HD 7770 Sapphire DDR5 1Gb Zasilacz...
  2. U

    Co nieco o sprzęcie

    Co myślicie o Radeonie HD 7770, będzie to najlepszy wybór z kart graficznych do 350zł?
  3. U

    Nowe Forum - opinie, sugestie, spostrzeżenia

    Hej, "trochę" tutaj nie zaglądałem i widzę, że sporo się pozmieniało. Pare lat temu sporo tutaj przesiadywałem, pamiętam jeszcze tworzenie Zakonu Płonącej Róży do gry Versus :D Mam pare pytań odnośnie tych zmian, czy do forumowego konta nadal można przypisać zakupioną wersje gry Wiedzmin 1, 2 i...
  4. U

    Wyszperane w sieci

    A ja w Kielcach mieszkam :P
  5. U

    Wiedźmińska Kartka Świąteczna

    Bardzo ładna kartka :witchmas: A u mnie śnieg już jest... ;D Wszystkim forumowiczom i załodze CDPR życzę ciepłych i mile spędzonych świąt :witchmas:
  6. U

    Wyszperane w sieci

    To jest boskie!! Oglądałem to w TV. Hej Hej i jeszcze raz.... :D:D
  7. U

    Gry komputerowe

    Są tez inne filmiki np. Hitler dostaje bana na serverze wow. A jaki to w ogóle jest film?
  8. U

    Potrawka z Utopca

    Jest jakiś potwór który rymuje się ze słowem kurczak?
  9. U

    Filmowy Quiz II

    Katyn?
  10. U

    Wyszperane w sieci

    Świetne :D ale sie ulałem xD
  11. U

    Antywirus

    Najlepszym antywirusem jest.... Actimel :DA tak na serio to teraz korzystam z avasta i nie narzekam ;)
  12. U

    Powrót Białego Wilka na okładce najnowszego Clicka!

    Clicka kupiłem wczoraj, i powiem, że warto kupić. Można sie naprawdę dużo dowiedzieć o "przyszłości: wiedźmina...A dalej nic nie powiem bo nie chce tutaj nikomu psuć zabawy z czytania artykułu.
  13. U

    Powrót Białego Wilka na okładce najnowszego Clicka!

    Okładka jest fajna tylko tak jak Hostile widziałem ją już. Mam nadzieje, że w środku będzie jeszcze ciekawiej.
  14. U

    Filmowy Quiz II

    Jak mozesz to bardzo prosmiy
  15. U

    Forum - opinie, spostrzeżenia, propozycje i pytania.

    A u mnie jest na przemian... Naucz się wreszcie czytać ze zrozumieniem.gbf
  16. U

    Gry komputerowe

    Przecie... to podstawowy warunek każdego gothica ;)
  17. U

    Forum - opinie, spostrzeżenia, propozycje i pytania.

    Szukajka działa ;) przed chwila sprawdzalem
  18. U

    Forumowa filmówka

    A na HABEO :P (HBO) leci film 300 gorąco polecam :) ;)
  19. U

    Forum - opinie, spostrzeżenia, propozycje i pytania.

    Mi też sie to nie podoba, wszystkie tematy wymieszane... :dead: fan-arty z offtapem :whatthe: błeee... zmieńcie to!!
  20. U

    Galeria michałxD początek z twórczością.

    OK dzięki, przestane teraz z dawaniem na forum tapet a wezne sie za jakieś większe projekty.
Top Bottom