Search results

+
  1. G

    Pytania do twórców

    Garść pytań szybko zadanych w przerwie między partyjkami ;) 1. Czy planowana jest możliwość edytowania swojego gwintowego profilu? Mam na myśli miniaturkę, ewentualne szablony kosmetyczne kart (rewersy) czy stołu? 2. Wiem, że postęp po zakończeniu bety będzie resetowany, ale czy istnieje...
  2. G

    Hola, wędrowcze! Jak cię zwą?

    Zapraszam wszystkich zainteresowanych partyjką gwinta do dodawania mnie do znajomych! Nick: Gam3roff
  3. G

    Zamknięta beta - brak nagród za zwycięstwa

    Z tego co Redzi piszą, błąd dotyczy tylko wyświetlania, nie samego przydzielania nagród. Ale fakt, od poziomu 3 wzwyż występuje uporczywie.
  4. G

    W2 - pytania do CDProjekt Red

    Bardzo dobra decyzja jeżeli chodzi o zastąpienie scenek CGI takimi tworzonymi na silniku gry. Jest to model od jakiegoś czasu przyjęty za optymalny na zachodzie i dąży się jednocześnie do pełnej integracji grywalnych i niegrywalnych części gier w taki sposób. Ważne tylko, żebyście stworzyli...
  5. G

    Co sądzisz o nowym forum?

    Ja mam bardziej zastrzeżenie co do strony głównej, otóż dlaczego w polskiej wersji strony Twittera zastępuje Blip (chodzi o link)? Rozumiem, że po polsku i w ogóle, niemniej nie wszyscy są użytkownikami, a twitter to jednak niekwestionowany król mikroblogowania, więc dajcie go chociaż do wyboru!
  6. G

    W2 - pytania do CDProjekt Red

    Pytanie na teraz jest, czym jeszcze nas zaskoczycie na konferencji skoro trailer jest już teraz i kolokwialnie mówiąc "już się nie liczy" ?
  7. G

    Pytania do CD Projekt RED (tylko pytania!)

    O trailerze nie będę się wypowiadał, bo jest świetny, widać postęp jaki uczyniliście w grafice i animacji (szczególnie twarzy). Z ręką na sercu mogę powiedzieć, że przeskakuje niejedną zachodnią produkcję.Geralt znacznie bardziej podoba mi się niż ten z jedynki, twarz ciekawsza a i spojrzenie...
  8. G

    Pytania do CD Projekt RED (tylko pytania!)

    Cytaty mają to do siebie, że każdy może je przytoczyć, ale zinterpretować i wyjaśnić, ho ho.... :D
  9. G

    Pytania do CD Projekt RED (tylko pytania!)

    Zamiana słowa wydawca na współproducent wiele tłumaczy i robi znacznie więcej sensu.Czy rola Agory jako współproducenta będzie ograniczała się do promocji medialnej produktu, czy też dojdą do tego bezpośrednie zastrzyki finansowe?Jakie prawa do marki zyskuje z tytuły powyższej umowy Agora?
  10. G

    Pytania do CD Projekt RED (tylko pytania!)

    A tak ogólnie to Agorze często się zdarza być wydawcą gier? OK, zakładam, że wiecie co robicie i wyjdzie to tylko na dobre.I jak to będzie z CDProjektem? Nie chce sam wydać swojej gry w wersji na PC na naszym rynku?
  11. G

    Pytania do CD Projekt RED (tylko pytania!)

    http://polygamia.pl/Polygamia/1,95338,7686668,Agora_wyda_Wiedzmina_2.htmlDobra, kto wyjaśni ten prawniczy bełkot po ludzku?I tak uprzedzając dyskusję, to nie, nie świadczy to o tym, że Wiesiek będzie wydany tylko na PC, po prostu wydawca wersji konsolowych będzie najprawdopodobniej też wydawcą...
  12. G

    Pytania do CD Projekt RED (tylko pytania!)

    No to zostaje tylko jedna opcja. Outsourcing do jednego z 2 developerów, którzy słyną z cinematic'ów najwyższej jakości; Blizzard lub Square-Enix... :DCholera, oni mają nawet oddzielne studia do tego typu zadań :D
  13. G

    Pytania do CD Projekt RED (tylko pytania!)

    Co prawda to prawda, nie wątpię, że jest masa równie utalentowanych twórców animacji komputerowej, i zapewne od strony technicznej zaprezentuje się to w części drugiej wyśmienicie, ale...Platige Image po pierwsze niejako firmował swoją marką animacje w wiedźminie, co pozytywnie wpływało na...
  14. G

    Wiedźmin 2 - sugestie, marzenia i pobożne życzenia

    Całkiem ciekawe źródło informacji, z chęcią przeczytam kiedy tylko będę miał czas. Wyprzedzam już twoje kolejne komentarze i powiem: Tak, o dziwo (jak może się tobie wydawać) czytam i to dość dużo, i tak, władam angielskim na tyle dobrze, że tekst nie będzie stanowił najmniejszego problemu...
  15. G

    Wiedźmin 2 - sugestie, marzenia i pobożne życzenia

    Proszę kolego, tylko bez dziecko i takich tam, nie należę do najmłodszych, a ty zapewne patriarchą też nie jesteś, więc...Dostrzegam, że cała dyskusja z twojej strony polega na krytyce i negowaniu moich wypowiedzi, niemniej sam nie powiedziałeś jeszcze nic na poparcie swojego punktu widzenia...
  16. G

    Wiedźmin 2 - sugestie, marzenia i pobożne życzenia

    Oczywiście, jeżeli uprzesz się, znajdziesz lżejszy miecz, niemniej nie będzie to sprzęt pokaźnych rozmiarów i odpowiadający tym przedstawionym w grze. Mówienie, że walka mieczem w zbroi nie męczy i nie wpływa nadto na motorykę jest absurdalna.Skąd taki wniosek? Nie pochwaliłeś się, ot skąd. I...
  17. G

    Wiedźmin 2 - sugestie, marzenia i pobożne życzenia

    Pisząc, że gra powinna być dostępna na Steam, nie mam na myśli społecznościowych pierdółek itd. Chodzi o sam fakt dystrybucji poprzez ten system, bez jakichkolwiek udziwnień. Wiesiek od momentu debiutu na Steam nie wychodził praktycznie z pierwszej 20, a było to już grubo po premierze. Świadczy...
  18. G

    Wiedźmin 2 - sugestie, marzenia i pobożne życzenia

    Kolego, jeżeli myślisz, że średniowieczny miecz ważył 1kg, to grubo się mylisz. Szable husarskie, czyli broń jednoręczna ważą nawet do 2kg, a biorąc pod uwagę, że ciężar nie jest wyłącznie skupiony w twojej dłoni, ta liczba ulega w praktyce spotęgowaniu. Nie raz przyglądałem się i testowałem...
  19. G

    Wiedźmin 2 - sugestie, marzenia i pobożne życzenia

    Hmmm.. zostawcie fryzurkę Geralta zaproponowaną w Assassins of kings, w końcu nie wygląda, jakby miał się nimi udusić w trakcie walki...Detekcja kolizji, i to porządna! Koniec ze zlewaniem się przewróconego zakapiora i stołka!Ciężar broni i zbroi - Niech gracz czuje, że ani on, ani przeciwnik...
  20. G

    Oficjalne stanowisko CD Projekt RED odnośnie wydarzeń związanych z ‘wyciekiem’ filmu przedstawiającego grę Wiedźmin 2.

    Nie rozumiem absolutnie skąd to malkontenctwo... To, czego brakowało wieśkowi to właśnie były porządne walki z bossami. Bolączką było to, że w 1 wyróżniały się one jedynie innym wyglądem niż zwykłe potwory i większym paskiem życia, czyli pokonanie ich polegało na dłuższym siekaniu i używaniu...
Top Bottom