Search results

+
  1. A

    Edycja GOTY a zwykła ( GOG ) oraz pytanie o zapis w chmurze

    Cześć, chciałbym Was zapytać o dwie rzeczy. 1. Grałem w W3 przez 2 lata ( nie mam za dużo czasu na gry ale W3 jest tego warty ^^ ) na normalnej podstawce + kupując dodatki. Zauważyłem teraz na GOG'u że dostałem za darmo edycję GOTy. Chciałbym przejść za niedługo grę w NG+ raz jeszcze. Pytanie...
  2. A

    Skutki "dodania" kart do Gwinta poprzez konsolę

    Skutki "dodania" kart do Gwinta poprzez konsolę Witam, chciałem zapytać czy owe działanie spowoduje jakieś negatywne skutki ( generalnie, typu problemy w samej grze lub zablokowane achievementy na GOGu itd. ) w W3. Mam save na którym mi zależy bo przegrałem na nim ponad 200 godzin...
  3. A

    Dziennik - duża ilość zadań wszelkiego rodzaju

    Dziennik - duża ilość zadań wszelkiego rodzaju Witam, chciałem dla swego świętego spokoju zapytać się o jedną rzecz. Mianowicie o to czy ogromna ilość "wziętych" zadań wszelkiego rodzaju w dzienniku oraz równie spora ilość czasu od kiedy te zadania tam sterczą nie wpłynie na nie negatywnie w...
  4. A

    [ BUG ] Zadanie "Wierny przyjaciel" oraz trofeum z wiwerny - 2 drobne problemy

    [ BUG ] Zadanie "Wierny przyjaciel" oraz trofeum z wiwerny - 2 drobne problemy Mam drobne "bugole" do zgłoszenia ( szukajka mi nie znalazła tego od trofeum ). 1-szy dotyczy zadania "Wierny przyjaciel" z epilogu które uparcie wciąż tkwi jako aktywne w dzienniku mimo iż je zrobiłem...
Top Bottom