Search results

+
  1. S

    [w toku] Świat Według Kiepskich

    Adamus chociaż jestem fanem większości starych odcinków tego serialu , reżyserowanych jeszcze przez Okiła Khamidova to jednak muszę przyznać że dosyć "kiepsko" widzę możliwość przeniesienia ich historii do wiedźmińskiego uniwersum.
  2. S

    [w toku] Przygoda: Droga ku chwale

    Wiem, sprawa już jest w toku gdyż w wielu mieszkaniach padło wiele urządzeń .Jednakże odszkodowanie danych mi niestety nie zwróci.
  3. S

    [w toku] Przygoda: Droga ku chwale

    Trochę zwlekałem z napisaniem tego lecz stało się jak się stało...Parę dni temu całkowicie "zarżnął" mi się dysk. W wyniku skoku napięcia poszło 50% mojego sprzętu :- płyta głowna- zasilacz- twardy dysk- karta graficznaReszta cudem ocalała . Ale co idzie za tym dyskiem , utraciłem wszytkie dane...
  4. S

    [w toku] Przygoda: Droga ku chwale

    Sam już myślałem że wątek zamarł ; a procenty biorąc pod uwagę względy techniczne , poszło około 25 % , wiem że wolno, wręcz bardzo wolno ale zbytnio nie jestem w stanie przyśpieszyć.Bo Djinni przyjaznym narzędziem nie jest, ale to za pewnie wielu wie.A przygoda jak miała być rozbudowana tak...
  5. S

    GameManiak - growy quiz forumowy

    Daj inne zdjęcie , to nie działa
  6. S

    Problemy z grą - Windows 7

    Problem musi tkwić głębiej
  7. S

    Problemy z grą - Windows 7

    Radzę zainstalować Microsoft C++ Redistrudable ostatni chyba z 2005 roku jest.Wpisz w Google Microsoft C++ 2005 Redistrudable na pewno znajdzie.
  8. S

    Wiedźmin 2 - sugestie, marzenia i pobożne życzenia

    Na co Ci wyważanie drzwi? Przecież drzwi są w grze zamknięte by blokować do czegoś dostęp. Jeśli istniała by możliwość wyważania to można by było wogóle tych drzwi nie wstawiać przez co zaoszczędzić na wydajności.Wiedźmin to nie jest jednoosobowy SWAT team.
  9. S

    Wiedźmin 2 - sugestie, marzenia i pobożne życzenia

    Hmm zakładając że nawet to mógłby być prolog albo tutotrial, to opierając się na doświadczeniach z innych gier sądzę że w takim wypadku pojawiła by się tylko 2 inna kraina ale gorsza/ Dlaczego? Dlatego iż na pewno nie tylko ja zauważyłem że i więcej krain , państw, kontynentów itp to są one...
  10. S

    Wiedźmin 2 - sugestie, marzenia i pobożne życzenia

    Jak to mówią " nadzieja matką głupich " bez urazy oczywiście ;) ale niektórzy po prostu nadal mają nadzieję że jakiś RED nie mający akurat nic do roboty zajrzy tu i uwzględni czyjeś stosunkowo realne ,drobne marzenia. Bo jak ktoś pisał o dolinie kwiatów ... to raczej ujrzenie jej w grze jest...
  11. S

    GameManiak - growy quiz forumowy

    Wygląda na to że jest oparta na tym samym silniku co ta darmowa gierka "ferrari virtual race"
  12. S

    Sens życia, filozofia, polityka, gospodarka

    1Jaka broń masowej zagłady ? Od kiedy to w afgańskich wioskach produkuje się coś innego poza prostymi narzędziami ?2 Jakie mniejszości? Skąd? 3 Azerbejdżan z tego co wiem jest suwerenne państwo z własną władzą i jak dotychczas brakiem terroryzmu , wiec Amerykanie by tam nawet stopy nie...
  13. S

    Sens życia, filozofia, polityka, gospodarka

    Jeszcze tego brakuje by Unia miała własną samodzielną ,kierowaną jedynie przez pseudo-parlament europejski armięA co do Afganistanu to właściwie po co Ameryka się tam pcha . Jakoś nie wierzę że im zależy na dobru obywateli tego państwa ani ochronie ich życia. Ropa? właściwie tam jej nie ma...Jak...
  14. S

    Bugi

    Nigdy rośliny nie miały nazw przed zdobyciem zielarstwa .
  15. S

    Problem z plyta

    Tak jak gdzieś z tyłu książeczki. Trzeba im gdzieś wysłać uszkodzony do CDprojektu na wskazany adres.
  16. S

    GameManiak - growy quiz forumowy

    Zdawało mi się że to earth bo te po lewej do złudzenia przypominają jednostki wydobywcze ED tyle że mają jakieś dodane skrzydła i uzbrojenie.I nawet ślad po silnikach mają jak silniki turbo z LC.
  17. S

    GameManiak - growy quiz forumowy

    Mi to wygląda jak Earth 2160 na modach. A może to jest Earth 2150 ?
  18. S

    [w produkcji] Król Żebraków

    Oby nie za dużo , lecz mądrze ;)
  19. S

    D'jinni - pytania i odpowiedzi

    Szczerze polecam http://pl.djinni.wikia.com/wiki/Strona_g%C5%82%C3%B3wna
  20. S

    Wiedźmin - wymagania, a Wasze konfiguracje. Czyli jak u Was działa gra ;)

    Nie wiem czy czytałeś ,ale w technologi niektórym w tym i mi(kiedyś) chodził na maksach na 7600. więc na 9500 powinien śmigać tylko jak u każdego lekko się ciąć na wyzimie handlowej.Ale to wina lokacji i chyba musi się ciąć.
Top Bottom