Search results

+
  1. J

    Gry Komputerowe

    Jensen jest napisany wprost genialnie. Twardy, wyrachowany, ale nie pozbawiony uczuć. Nie jest tępą maszyną do zabijania. No i jego głos. Kiedy po raz pierwszy usłyszałem Adama przemawiającego głosem Eliasa Toufexis, byłem po prostu wniebowzięty. Osobiście stawiam Bunt Ludzkości na półce obok...
  2. J

    Gry Komputerowe

    Ponieważ przygniatał klimatem zepsutego, uzależnionego od prochów społeczeństwa i nietuzinkową fabułą. Pytanie też, czy mówimy tu o całej serii, o ostatniej odsłonie, czy może o którejś z poprzednich?
  3. J

    Cyberpunk 2077 Teaser Trailer

    Takie gry lubię. Nowy Deus Ex strasznie mnie wciągnął. Niesamowity, ciężki klimat cyberpunkowej rzeczywistości. A gra redów zapowiada się jeszcze lepiej! Sam trailer... obejrzałem już 3 razy i zaraz odpalam czwarty. Myśli krążą wkoło tej cudnej "pani", która w końcowych sekundach siedzi razem z...
  4. J

    Dziękujemy za Iorwetha

    Ciekaw jestem czym postać zasłynie w grze (oprócz tego co już wiemy).
  5. J

    Dziękujemy za Iorwetha

    Właśnie. Bez urazy dla fanów, ale mnie bardziej intryguje postać Kingslayera. Wydaje mi się ciekawszy i taki tajemniczy. Tym bardziej, że nie mogę przyrównać go do żadnej postaci z jedynki ;).
  6. J

    W2 - system walki i mechanika gry

    Przyznam szczerze, że nie za bardzo mi leży opcja bullet-time'u. To zbyt do Maxa Payne'a podobne czy do zręcznościowych siekanek typu Ninja Blade. Jeśli chodzi o walkę to zgadzam się z kolegami wyżej. Tylko u Wilka bardziej od parowanie leżą mi uniki (nie wykluczam jednak tego pierwszego)...
  7. J

    Co sądzisz o kucyku Geralta w drugiej części gry?

    Omg, nawet nie próbuję sobie tego wyobrazić!
  8. J

    Wiedźmin 2 - sugestie, marzenia i pobożne życzenia

    Hehehe, ja bym Wiedźmina do Gothica nie porównywał. Gothic urzekał na swój sposób, jednak Wiedźmin to zupełnie inna sprawa, tę grę traktuję o wiele poważniej i nie ukrywam: bardzo mi na niej zależy.
  9. J

    Co sądzisz o kucyku Geralta w drugiej części gry?

    Właśnie, każdy ma swoje zdanie, a moje jest takie, że kucyk jest super!
  10. J

    W2 - system walki i mechanika gry

    Dobra, dobra macie rację! Zapomnijmy o dwóch mieczach... głupi pomysł. Wiedźmin to perfekcyjnie wyszkolony wojownik, którego zadaniem jest tępienie wszelakiej maści potworów, a nie jakiś napakowany koksu z dwoma wielgaaaachnymi ostrzami jak w mangowych slasherach. =)
  11. J

    W2 - system walki i mechanika gry

    Oby, bo mnie też to kuło w oczy. 2 razy pod rząd wykonał taki sam atak. Jeśli jednak to początkowe umiejętności to w porządku. Jeśli natomiast chodzi o 2 miecze to gdyby były bardzo lekkie, widzieliśmy przecież zabójcę walczącego dwoma mieczami naraz, był zabójczo szybki...
  12. J

    W2 - system walki i mechanika gry

    Ciekawi mnie czy będzie można podczas walki dowolnie podskakiwać i wyprowadzać ataki w powietrzu. Szczerze wątpię, gdyż walka ma być też taktyczna, a takie skoki to slasherami zalatują. I czy będzie można używać dwóch broni naraz?! Było by miło...
  13. J

    W2 - pytania do CDProjekt Red

    Dobra, dobra, dobra to ja pytam: Konkretnie! Czy i jakie nowe książkowe postacie/potwory pojawią się w grze?
  14. J

    Co sądzisz o kucyku Geralta w drugiej części gry?

    Nadal obstaję przy kucyku! :):):)
  15. J

    Co sądzisz o kucyku Geralta w drugiej części gry?

    Ja nic nie stawiam, pożyjemy, zobaczymy. I tak będę biegał z kucykiem, bo mi się podoba! Poza tym to wygodne, kiedy podczas walki nie latają wszędzie dookoła.
  16. J

    W2 - pytania do CDProjekt Red

    Wracając do tematu, bardzo chętnie dowiedziałby się czegoś więcej na temat fabuły. Mamy królobójców, trzy królestwa,nowych towarzyszy, ważną misję od króla Foltesta. Jednak ja chciałbym wiedzieć więcej. Nie od razu wszystko bo to by było bez sensu, ale jakieś bardziej szczegółowe informacje. Na...
  17. J

    Wiedźmin 2 - sugestie, marzenia i pobożne życzenia

    Dobra myśl! Głupkowato to w "jedynce" wyglądało: rozpoczynasz rozmowę z Talarem, a on ci mówi, że się nazywa Talar... Takie sytuacje nie powinny się powtórzyć w drugiej części gry. A i życzyłbym sobie duuużo większego zróżnicowania postaci. Obiecali, że będzie i mam nadzieję, że dotrzymają słowa...
  18. J

    W2 - system walki i mechanika gry

    Zgodzę się z kolegą co do uników, Z tego co widziałem na gameplayach będą one odgrywały większą rolę niż w przypadku części pierwszej. Takie przynajmniej mam wrażenie.
  19. J

    W2 - system walki i mechanika gry

    Proponuję, abyś najpierw wstawił link do filmiku, prościej będzie zrozumieć o co ci chodzi :D Co do walki i QTE to sądzę iż QTE'eki będą czymś w rodzaju efektownych finisherów na potężnych bossach (tak jak to było np. w Ninja Blade). Zaś system walki powinien wypaść bardzo dobrze i efektownie. Z...
  20. J

    Co sądzisz o kucyku Geralta w drugiej części gry?

    Prawdę mówiąc mi się podoba nowa fryzura Geralta. Doprawdy nie mam pojęcie czego chcą od niej ludzie. Wygląda naprawdę dobrze (wolę ją od książkowej opaski) i niech tak zostanie. Zgadzam się jednak, że blizna na twarzy wiedźmina powinna być delikatniejsza, nie taka "wyeksponowana". Co do mieczy...
Top Bottom