Search results

+
  1. Scani

    The Witcher 3: Papercraft

    The Witcher 3: Papercraft Since CDPR has released some of The Witcher 3 papercrafts to the public, I would like to share some of the images I made on that occasion (and ofc also on GOG papercraft contest). So here we go: A remake of the recent W3 poster. Geralt is about to finish defeated...
  2. Scani

    Wiedźmin 3: Making of

    Wiedźmin 3: Making of Piszę ten post pod wpływem niesamowitego filmu o tworzeniu gry The Last of Us, który jakiś czas temu został udostępniony przez Sony. Jeśli ktoś grał w The Last of Us i interesuje się choć trochę gamedevem, to ma obowiązek go obejrzeć - choćby po to by zobaczyć ilu...
  3. Scani

    Wiedźmin Gra Planszowa - mechanika rozgrywki

    Wiedźmin Gra Planszowa - mechanika rozgrywki Nie mam pojęcia jak ten artykuł mógł nie trafić do żadnego wątku w tym dziale... Poniżej znajdziecie bardzo wnikliwą analizę dostępnych materiałów nt. zapowiadanej gry planszowej i wydedukowaną z nich (oraz wcześniejszych gier Trzewiczka)...
  4. Scani

    My video game concept for game design contest – Being.

    My video game concept for game design contest – Being. Hi. Some time ago I created a concept for a video game called Being. In short it’s immersive sim (FPP game, in which the player has significant impact on many aspects of the game world and all problems has multiple solutions – more about...
  5. Scani

    Mój projekt gry - Being

    Mój projekt gry - Being Hej. jakiś czas temu stworzyłem koncept na grę komputerową pt. Being. W skrócie jest to tzw. immersive sim (Gra FPP, w której gracz ma znaczący wpływ na świat i kilka możliwości podejścia do danego problemu - więcej o tym gatunku tutaj) przebrany w ciuszki...
  6. Scani

    Wasz poranny growy przegląd prasowy.

    Wasz poranny growy przegląd prasowy. Zapewne tak jak nasi rodzice i dziadkowie przeglądali poranną prasę przy śniadaniu, tak i my mamy swoje określone źródła i rytuały dotyczące najnowszych informacji ze świata gier. Jestem ciekaw z jakich stron korzystacie i w jakim zakresie, czy codziennie...
  7. Scani

    Wiedźmin 3 - Smartglass, Remote Play etc.

    Wiedźmin 3 - Smartglass, Remote Play etc. Jak wiemy z E3 Wiedźmin 3 na XBONE będzie wykorzystywał tablety do zarządzania ekwipunkiem. Wygląda na to, że podobne funkcjonalności nie ominą także wersji na PS4 - jutro (8.07) Playstation Universe ma opublikować artykuł o związkach W3 z PS Vita...
  8. Scani

    Jak duże jest wiedźmińskie community?

    Jak duże jest wiedźmińskie community? Jestem właśnie w trakcie pisania pracy licencjackiej, gdzie jeden rozdział poświęcam budowaniu społeczności wokół Wiedźmina i GOG'a... i chyba potrzebuję Waszej pomocy. Przy określaniu wielkości wiedźmińskiej społeczności chciałem powołać się na liczbę kont...
  9. Scani

    Red engine 3!

    Red engine 3! Press Newslater from CDPR: EDIT: OK, it seems tha this newsletter may in fact be confidental. Sorry guys.
  10. Scani

    Plany grupy CD Projekt na lata 2014 - 2016

    Plany grupy CD Projekt na lata 2014 - 2016 W środę (29.08.2012) odbyła się konferencja dla inwestorów nt. wyników finansowych CDPR za I półrocze 2012r. Przy tej okazji ujawniono również kilka faktów, które mogą zainteresować samych graczy (oficjalne informacje z konferencji są wytłuszczone)...
  11. Scani

    REDkit. Informacje o edytorze.

    REDkit. Informacje o edytorze. Zadaniem tego tematu jest zbieranie wszystkich informacji o funkcjonalności edytora REDkit. Nie ogłaszamy tutaj modów, nie składamy ofert. Pojawił się pierwszy wywiad z ekipą CDPR odnośnie edytora. Wg. Redów REDkit pozwala na tworzenie całych kampanii i nie...
  12. Scani

    WIedźmin 2 Edycja Rozszerzona - Poradnik Prima.

    WIedźmin 2 Edycja Rozszerzona - Poradnik Prima. Hej. Zakładam ten temat, gdyż jestem ciekaw, czy ktoś z polskojęzycznej części forum posiada poradnik do gry wydawnictwa Prima. Od razu zaznaczam, że nie chodzi mi o ten, który był dostępny na polskim rynku wraz z premierą gry w 2011 roku, ale...
  13. Scani

    Cosplay - Triss

    Cosplay - Triss Znalezione w sieci. Zbyt genialne by przeszło bez echa. Spójrzcie na całą galerię. http://greatqueenlin...allery/11788683
  14. Scani

    [W2][mod] Enhanced Arena Loading Screen

    [W2][mod] Enhanced Arena Loading Screen Hi, Just created a little mod that fixes aspect ratio in the Arena loading screen and adds that "dirty look" filter to the image, that it lacks in comparison to other loadings. Also tweaked a bit lower part of the Mist loading, but nothing significant...
  15. Scani

    [W2][mod] Poprawione ekrany loadingów - Arena i Mgła

    [W2][mod] Poprawione ekrany loadingów - Arena i Mgła Witam wszystkich - dzisiaj znalazłem trochę czasu i postanowiłem pobawić się flashem. Oto co z tego wyszło. Mod zawiera poprawiony ekran loadingu areny - dopasowany do proporcji 16:9 i z charakterystycznym "brudnym" filtrem, który widzimy na...
  16. Scani

    Wykłady prowadzone przez CDPR.

    Wykłady prowadzone przez CDPR. Proponuję w tym temacie umieszczać wszelkie odnośniki do zapisów wykładów prowadzonych przez REDów na uczelniach, konwentach, festiwalach i podczas rożnych branżowych spotkań. Nie muszą być to jedynie filmy, mogą być też skrypty, prezentacje, nagrania dźwiękowe...
  17. Scani

    Profesjonalny wiedźmiński fanfilm.

    Profesjonalny wiedźmiński fanfilm. Alvernia studio udostęniło profesjonalny fanfilm (od pewnego czasu to już nie oksymoron) o wiedźminie. Mało w nim treści, ale zawsze miło popatrzeć. Wbrew pierwszemu wrażeniu nie jest to animacja. To co, może czas na serial z prawdziwego zdarzenia...
  18. Scani

    Zaproszenie na letnią konferencję CDP.

    Zaproszenie na letnią konferencję CDP. Od dwóch dni po sieci krąży taki filmik: Data: 30 maja godzina 18:00, stream od 19:00
  19. Scani

    Mroczna edycja - pierwsze unboxingi.

    Mroczna edycja - pierwsze unboxingi. Jeśli ktoś jeszcze rozważa zakup mrocznej edycji (np. ja) może się jej bliżej przyjrzeć w poniższych filmikach: Ja osobiście myślałem o kupnie mrocznej edycji i wymianie gry z Xboxa na PC - towy odpowiednik, ale chyba jednak spasuję. Tak właściwie, dla...
  20. Scani

    Wiedźmin 2 Xbox 360 a PC: Gameplay

    Wiedźmin 2 Xbox 360 a PC: Gameplay Wprawdzie link do tego materiału był już podany w innym wątku, ale za chwilę zniknie w nawale innych postów - a moim zdaniem sprawa jest na tyle ciekawa, że zasługuje na osobny temat. Otóż, na Youtube pojawił się Let's Play Playthrough mający w założeniu...
Top Bottom