Search results

+
  1. B

    Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia bezspoilerowe

    Już teraz wiem jak się czuje pan Sapkowski. Skoro tak nienawidzę serialu wypadałoby napisać że pohańbili twórcy jedyną wspaniałą wersję Wiedźmina. Powinienem rzucić jakieś mocne hasło i pisać samymi okrągłymi ultrapoważnymi zdaniami. W sumie to powinienem przeprosić że śmiałem szkalować tę...
  2. B

    Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia bezspoilerowe

    Jak dla mnie ta muzyka jest najsłabsza od wszystkich gier i od serialu. Tak zupełnie obiektywnie. I Muzyka w starym skaszanionym serialu nadawała odpowiedni klimat,ton,potrafiła budować napięcie i co ważne wybijała się ponad przeciętność. Widzę że wielu ludziom toss a coin się podoba. A może by...
  3. B

    Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia bezspoilerowe

    Mi to całe toss a coin tak nie bardzo pasuje do wiedźmina. Brzmi trochę tak jakby była robiona pod jakąś bajkę Disneya. A tu mieliśmy mieć mroczne fantasy z elementami horroru.
  4. B

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    Ja bym Pana Andrzeja nie posądzał o jakieś niecne rzeczy. A to że nie był na premierze? Być może widział już część tego serialu przed premierą i nie chciał takiego badziewia oglądać przy tylu ludziach i świecić przed nimi oczami dlaczego tak? a nie inaczej, Po co? Dlaczego? A cała masa takich...
  5. B

    Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia bezspoilerowe

    Widzę że mocno idziecie w oceny. Przecież te dane niczego nie mówią. To zbiór liczb i tyle. O ile jeszcze w przypadku filmów to oceny są w miarę obiektywne i jak film ma tak powyżej 7 to raczej jest dobry. A serial ma to do siebie że są odcinki i ocena poszczególnych odcinków nie musi się...
  6. B

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    Dajcie spokój tak się tym batożyć Ja to jestem ciekaw późniejszej przemiany Cahira i odmienienia jak to właściwie będzie funkcjonowało jak rozumiem porzuci posadę oficera politycznego i zdepcze swój piękny czarny mundur. O ile mi wiadomo to chłop w książce nie uważał się nawet za...
  7. B

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    Vilgefortz to wykapany Azar Javed tylko taki trochę bardziej nieudaczny. Ale jak zamierzają robić 7 sezonów to teraz już w przedbiegach powinni sobie zapewnić prawo do ekranizowania gier. Ciekaw jestem jakby to musiało wyglądać w praktyce?
  8. B

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    Czy to ta sama grupa co zalewa internet nieskończoną liczbą memów? A co do znaków to jakoś specjalnie efektownie nie było. Mi Aard najbardziej pasował w W1. Od razu czułeś że rzucasz znak który odrzuci przeciwników. A tu tak nawet widz nie poczuł że dzieje się coś nadzwyczajnego no chyba że...
  9. B

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    W naszym serialu to wyglądało jakoś tak bardziej naturalnie. Może ten z polskiego serialu nie wyglądał jakoś efektownie ale przynajmniej oczy nie bolały od patrzenia. I pomyśleć że tyle włożyli pracy żeby zrobić dobrego diaboła a mi nie dość że się nie podobał to jeszcze Mi też od razu...
  10. B

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    Wydaje mi się że pewną nadzieją na poprawę tego serialu jest to że Netflix nawet po 2 słabych sezonach świadomy ogromnej siły marki nie zrezygnuje z samego serialu ale da jakieś godne zastępstwo za sterami produkcji.
  11. B

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    Co do budżetu serialu to widziałem że rzekomo miało być to 8 mln na odcinek. Ciężko w to uwierzyć ale raczej nikt tych danych nie będzie ujawniał tym bardziej że nie serial nie został ogłoszony hitem. Z Vilgefortza to zrobią co najwyżej pierwszorzędnego "złego" który chce przejąć władzę nad...
  12. B

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    Ta sonda widzę że wykazała że mężczyźni z dużych miast z wyższym wykształceniem wysoko ocenili Wiedźmina. W sam raz pasuje do tego co pisze pani hissrich czyli krytycy oceniają serial słabo ale fani oceniają go bardzo dobrze. Niestety w serialu wyszło to podejście jakby Wiedźmin był jakimś...
  13. B

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    Po premierze tego serialu to nie dziwię się że tak mocno chwalono się Jaskrem i tym że potrafi śpiewać. Bo na tle tej mizerii to i tak się wyróżnia. Natomiast nie mam przekonania że jego ballady są lepsze od tych śpiewanych od Zamachowskiego. a na przykład w naszym serialu tak to brzmiało ...
  14. B

    Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia bezspoilerowe

    Z tego co wiem to te prawa są rozdzielone. CDP ma prawa do gier i sprzedawania gadżetów a netflix do produkcji filmowej czy jakoś tak
  15. B

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    Tam materiału jest co najwyżej na 4 sezony. I nie sądzę żeby dłużej wytrwali. A momentami to wszystko w tym serialu jest tak denne,mdłe i głupie że aż czułem się jak Franz Maurer jedzący kotleta na stołówce.
  16. B

    Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia bezspoilerowe

    Obejrzałem wszystko. Pani Hissrich miała swoją wizję ale niestety jej nie obroniła. Jeśli będą kontynuować to mam nadzieję że z kimś innym jako głównym zarządzającym tym projektem
  17. B

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    Ten Amerykański serial właśnie zasługuje na takie porównania. Ja widzę jakie byłe śmiechy ze smoka.Czy wyszedł lepszy? Widzę scenę w Blaviken tak miało to wyglądać? A dol blathanna jak to wszystko wyglądało. I jeszcze ta krzątanina i chaos czy jest lepiej względem serialu z 2002 roku. No i...
  18. B

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    Oglądałem całe 8 odcinków. I na samym początku w pierwszej scenie pomyślałem że wreszcie mamy to na co zasługiwaliśmy doczekaliśmy się takiego Wiedźmina jakiego chcieliśmy lecz po 20 minutach zacząłem mieć mocny dysonans poznawczy. Po drugim odcinku powiedziałem sobie że wreszcie zacznie się...
  19. B

    Ekranizacja Sagi - czy za drugim razem będzie lepiej? (Hollywood, Platige Films, Netflix)

    Ja to jestem ciekaw czy nie będą mieli jakiejś obsuwy w związku z premierą. Termin akurat taki że na pewno wszyscy się zlecą w piątek żeby serial mieć za sobą. A mając świadomość jakim serial cieszy się zainteresowaniem internenty będą "zalane" wszelakiej maści opiniami. Co do samych...
  20. B

    Ekranizacja Sagi - czy za drugim razem będzie lepiej? (Hollywood, Platige Films, Netflix)

    Ja bym tak mocno Bagińskiego się nie czepiał. Nie analizowałbym też przesadnie tego co mówi. Co miał w końcu powiedzieć że on jest tylko "przystawką" a decyduje ktoś inny i że nie spodziewał się tego jak będzie wyglądała praca. Podjęcie takiej decyzji jeśli wiedział że nie udźwignie reżyserki...
Top Bottom