Search results

+
  1. R

    Szukam niemieckiej Instrukcji do Gry

    Dzieki tam tez napisalemNiechodzi mi o zmiane jezyka tylko o ta Strone w Instukcji gdzie jest Wprowadzeniei to wlasnie potrzebuje po niemiecku bo Curka chce do szkoly
  2. R

    Szukam niemieckiej Instrukcji do Gry

    Szukam niemieckiej Instrukcji do Gry SiemkaCzy wie ktos moze gdzie dostane niemiecka Instrukcje do Gry Wiedzmin w pdf Formacie?Man tylko polska versje Gry i tam niem nic po niemiecku.Jakis Link albo cos by wystarczyloDziekiRagx
  3. R

    [GERMANY] - Deutsche Hexer Taverne: Klein Mahakam

    Tag auch wollte nur mal so Hallo sagen ::)
  4. R

    Wiedźmin - wymagania, a Wasze konfiguracje. Czyli jak u Was działa gra ;)

    Amd X2 4850e (2x2,50)4x 1gb DDR2 (800mhz)GeForce 260gtxwszystko na full przy 1440x900 chodzi idealniep.s. mialem przedtem 8600gt i sie troche zacinalo
  5. R

    Niemiecki Wiedzmin po polsku?

    Oszalales?Do Wiedzmina nie instaluje sie innych wersji jezykowych, zytat:"popatrzcie, to nasze polskie"
  6. R

    Niemiecki Wiedzmin po polsku?

    1. dzieki za odpowiedzwlasnie chodilem po sklepach i jest talko (Glos) Niemiecki i Angielski :(2. tak myslalem3. no tu w niemczech gdzie ja mieszkam sa wszystkie gry od +16 lat niestety ciete,brak krwi, brak brzydkich sluw, brak odcinania konczyn itd.jak sa takie gry jak Manhunt to nawet nie...
  7. R

    Niemiecki Wiedzmin po polsku?

    Niemiecki Wiedzmin po polsku? WitamMam pytanie o wersje jezykowe Wiedzmina.Chcialem sobie kupic niemieckiego Wiedzmina ale niechcial bym rezygnowac z poskich tekstuw.Jest mozliwosc przestawienia z jezyka niemieckiego na polski?Pakiety jezykowe sa do sciagniecia (500mb) ale czy to tylko do...
  8. R

    Wiedźmin: Powrót Białego Wilka - Oficjalna Zapowiedź

    Mi chidzi o wersje PS3calyczas ja przesuwaja, aktualnie jest termin na 8.maja ale czy w tym roku cos z tego bedzie?p.s. sry za ortografie ale niemam polskiej klawiatury
  9. R

    Wiedźmin: Powrót Białego Wilka - Oficjalna Zapowiedź

    Mam nadzieje ze wyjdzie to jeszcze przed Sacred 2 :)p.s. wiem Ironia
Top Bottom