Search results

+
  1. T

    Cyberpunk 2077 - "Neo Tokyo" Fanowski Zwiastun

    Dziękuję Panowie za opinie. Co do szybkich przejść - są one spowodowane takim, a nie innym podkładem dźwiękowym. Trudno zmontować aktualnie zwiastun w jakichkolwiek klimatach cyberP (nie chodzi tu nawet stricte o samą grę) kiedy tak naprawdę szybkie, elektroniczne brzmienie oparte na riftach i...
  2. T

    Cyberpunk 2077 - "Neo Tokyo" Fanowski Zwiastun

    Z dostępnych materiałów postanowiłem stworzyć taki mały re-cut. Wydaję mi się, że nie wyszło aż tak źle. Przed premierą Wiedźmina 3 zmontowałem trailer "Nie zabija się legendy", który w tamtym okresie zyskał świetny feedback.
  3. T

    Cyberpunk 2077 - "Neo Tokyo" Fan Trailer

    I just made it and want to share it with you, hope you will like it :)!
  4. T

    Płynność animacji jest fatalna.

    Potwierdzam wyspy są dobrze zoptymalizowane (lekkie dropy), a przy tym wyglądają świetnie. Velen i Novigrad to tragedia.
  5. T

    Loading screeny zabijają przyjemność z grania

    Wczytywanie w Velen 80s, Novigrad to samo. Wczytywanie pomiędzy krainami 70s. Dodatkowo jak grasz na najtrudniejszym poziomie, to giniesz dość często.
  6. T

    Optymalizacja poza Białym sadem jest tragiczna, zresztą nie tylko w tej kwestii wersja na ps4 kuleje...

    Optymalizacja poza Białym sadem jest tragiczna, zresztą nie tylko w tej kwestii wersja na ps4 kuleje... Zanim ktoś zacznie pluć jadem w moją stronę pragnę aby przeczytał ten post do końca. Nie jestem żadnym fanboyem, hejterem Redów/Wieśka czy też konsolowej wersji. Pragnę wyrazić tylko moje...
  7. T

    [spoiler]Panie Lasu

    Tak potem nawet w jego osadzie zaczęli męczyć wieśniaków o dodatkowy haracz (randomowa interakcja) - interweniowałem i spuściłem im porządne lańsko :P
  8. T

    Wiedźmin 3 - grafika

    Jak VGX był wyostrzony w luj, to nikt nie narzekał, a teraz sami widzicie że screeny screenami, a gra w ruchu to co innego (nie da się grać z tym filtrem);
  9. T

    Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

    Wybacz jeśli uraziło uczucia religijne
  10. T

    Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

    Na innym forum już powstała przeróbka Pan Kurier już się zbliża, już puka do Twych drzwi Pobiegnij go przywitać, z radości serce drży O szczęście niepojęte, Kurier odwiedza mnie. Wiedźminie wspomóż łaską, bym godnie przyjął Cię :D
  11. T

    Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

    Mega zwiastun, brawo Redzi.
  12. T

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    To jest dobra optymalizacja według was? Rotfl Dodatkowo Niemcy piszą, że gra działa około 20% gorzej niż wersja preview.
  13. T

    Wiedźmin 3: Dziki Gon

    Plus za koze
  14. T

    Wiedźmin 3 - grafika

    http://www.youtube.com/watch?v=vVphjF8XCFE Wersja xboxowa trzyma stałe 30 klatek i więcej nawet w czasie rozpierduchy na ekranie (po patchu)
  15. T

    Wiedźmin 3 - grafika

    http://www.neogaf.com/forum/showpost.php?p=164214436&postcount=5443 Polecam ten post i porównanie kolorków (po zmianie na te z 35min dema, gra nie wygląda jakby dostała downgrade)
  16. T

    Wiedźmin 3 - grafika

    Różnice są bardzo małe, przeciętny człek zapewne ich nie zauważy (oprócz włosów, które od razu rzucają się w oczy)
  17. T

    Data premiery - równi i równiejsi?

    Yhm tylko boli jak wchodzisz na gafa i widzisz to: Jest tego więcej
  18. T

    Data premiery - równi i równiejsi?

    Ja powiem jedno.. niesmak jest większy niż przy innych polskich premierach. Nie widziałem, aby Dying Light techlandu latało po streamach i ytbach tydzień przed premierą. O wcześniejszej sprzedaży nawet mowy nie było. Inną sprawą są screeny z trailera VGX zamieszczone na pudełku xD
  19. T

    Data premiery - równi i równiejsi?

    https://www.youtube.com/watch?v=QIVfdaES70M Ten koleś nie powinien mieć w ogóle dostępu do tej gry, bo marketingowo jej szkodzi. Ziomka nienawidzą na ytbie (drama), oszukał ludzi na grube tysiące które im wisi (pożyczał + niektórym specjalnie wbijał nóż w plecy aby dostali mniej $ z kontraktów...
  20. T

    Data premiery - równi i równiejsi?

    Obok gra leżała na półkach, także :P
Top Bottom