Search results

+
  1. K

    4/10 dla Wiedźmina 2 na metacritic?!

    4/10 dla Wiedźmina 2 na metacritic?! KREW MNIE ZALEJE! Jestem ciekawy ile redakcja Gamer Limit dostałą kasy od BioWare za tą recenzję. To jest po prostu szczyt wszystkiego. 4.5/10 dla Wiedźmina 2? Na Xboxie? Po prostu żart, tak skrajne recenzje na metaritic powinny być USUWANE. Cieżka dola...
  2. K

    They zawieszony!

    They zawieszony! Za gry-online:Prace nad grą They zostały zawieszone, oficjalnie z powodu zmian organizacyjnych, przez które przechodzi teraz CD Projekt, a co za tym idzie – także należące do niego studio Metropolis Software, producent They. Na zawieszenie prac wpłynęły m.in. problemy wynikłe w...
  3. K

    Wymyśl podtytuł drugiej Części Wiedźmina - Konkurs

    Wymyśl podtytuł drugiej Części Wiedźmina - Konkurs Konkurs organizowany przez serwis Gry-Online: http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=47574Z tej okazji mamy dla Was konkurs, w którym nagrody ufundowała firma CD Projekt.W komentarzach pod tą wiadomością wklejajcie swoje pomysły na podtytuł...
  4. K

    Wiedźmin 2 Potwierdzony.2010

    Wiedźmin 2 Potwierdzony.2010 I stało się.W najnowszym CDA pojawiła się treść wywiadu z Michałem Kicińskim-założycielem CDProjekt,najważniejsze części wywiadu napiszę tu i podam skany stron:Jak obezna sytuacja wpływa na wasze ambicje developerwskie?Co z They,Wiedźminem 2Uda się wam te tytuły...
  5. K

    Nasze Wiedźminowe kolekcje

    Nasze Wiedźminowe kolekcje To zabawa,dla osób które mają aparat,tutaj umieszczamy zdjęcia naszych kolekcji typu.figurki,amulety,karty,książki,gry.Uwaga!Nie robimy tak,że rozkładamy całe pudełko z wiedźmina w jaki sposób zdjęcie jest zawalone wszystkimi rzeczami jakie są w np.edycji...
Top Bottom