Search results

+
  1. U

    Ulubione cytaty z Wiedźmina

    Ja lubię anegdotki króla Dezmoda.:D"Żarty na bok, jak powiedział król Dezmod, gdy wśród uczty goście nagle zaczęli sinieć i umierać.""Zaiste, jak mawiał król Dezmod, zaglądnąwszy po skończonej potrzebie do nocnika: ''Rozum nie jest w stanie tego ogarnąć.""Sam nie wiem, co o tym myśleć, jak...
  2. U

    Wiedźmin 2 - sugestie, marzenia i pobożne życzenia

    Mnie jeszcze raziło to:np. sto metrów dalej stoi Wywerna ale koło mnie jest ognisko...idę spać...jak się budzę Wywerna jest w tym samym miejscu w tej samej porze...może to było oswojona Wywerna...albo mi się pomyliła z krową.?:/
  3. U

    Tapety

    przyzwoite niektóre są.... ;)
  4. U

    [W1][mod] Full Combat Rebalance v1.3 RC

    a co robi ten nowy znak...?jak jest już napisane to przepraszam nie chciało mi się czytać ;)
  5. U

    Wiedźmińska Kartka Świąteczna

    Głos na pasztet bo...mi się milo kojarzy ;D
  6. U

    Wiedźmin 2 - sugestie, marzenia i pobożne życzenia

    A ja bym poprosił o dolinę kwiatów...i Yennefer, i może coś o Ciri... ;)
  7. U

    Wasz ulubiony potwór

    kosciej bo silny byl xD i alp bo fajnie wyglada :Pnapislabym ze strzyga ale taka wolna byla... :-\ nie napisze :] :evil:
  8. U

    Wiedźmin 2 - sugestie, marzenia i pobożne życzenia

    W tym slawnym filmiku przedstawiającym wiedźmina 2 jak zauważyłem ze ciosy są takie same jak w pierwszej części owego hitu...czy tak będzie na prawdę?? ???
  9. U

    [W1][mod] Scabbard Mod wersja 1.04

    a tego zdobioneg miecza to się gdzieś znajduje czy co? gdzie?
  10. U

    Wiedźmin 2 - sugestie, marzenia i pobożne życzenia

    drobne przeoczenie... ;)ale najważniejsze to żeby było to ze podrywa się dziewczynę nie od razu ze się z nią żeni....ale upominkiflirty itp :)
  11. U

    Wiedźmin 2 - sugestie, marzenia i pobożne życzenia

    mogłoby przypominać grę fable(jak kto nie zna to proszę o zapoznanie się na internecie ;))są tam różne gesty,rodzaje walk,pancerzy broni pod dostatkiem :)różne fryzury zmiana wyglądu blizny po walkach itp ;)
  12. U

    [mod] Esencja Dopplera

    chciałem mieć wszystko dokładnie rozrysowane żeby dokładnie wiedzieć co i jak... :Pa po za tym fajny mod nie trzeba wychodzić wklejając wchodzić....taki....wygodny ;) :P
  13. U

    [mod] Esencja Dopplera

    na wsumie to nie ale...cuda sie zdarzaja! :D
  14. U

    [mod] Esencja Dopplera

    a jak zmieniamy postać to głos jest dalej geralta?
  15. U

    Pytanie o Scabbard Mod - jakie pochwy chcecie?

    no szczerze mówiąc nie wyobrażam sobie pokrowca na topór...może mam zbyt nisko rozwinięta wyobraźnie...?dobra robota podoba mi się 11 ;) ale jakaś ozdoba by się przydała :)czekam na moda niecierpliwy... ;Dw zasadzie ta pół-pochwa na srebrny to jest taka niezła nawet taka originalna wiedźmini...
  16. U

    [WAZNE] REDzi pytaja społeczność.

    Ulubiony bohater:Triss Ulubiona wstawka filmowa (cutscena):gdy ratujemy abigail przed wiesniakamiUlubiony cytat: ,,polityka seks sprowadzają się do jednego-do pieprzenia,,Ulubione zadanie (quest):cały V rozdziałUlubiony potwór:koscioglowUlubiona lokacja:kear morhenUlubiony znak:igniUlubiony cios...
  17. U

    Najbardziej nie lubiana/denerwująca postać w grze

    wielebny za to jak nas ,,serdecznie,, przywitał cytuje:,,niech sali cie wieczny ogień czarci synu,, :evil: ;Da poza tym mnie wkurzał tym handlem dzieci i tym ze ta carmen wyrzucił...i de Wett nigdy kolesia nie lubiłem... :)na z tym sacredem to fakt ja tez grałem i mnie to troszkę wkurzało... :-\
  18. U

    [mod] Mody do Wiedźmina

    a żeby wszystko to co w przerazie w bestii było?i żeby Abigail miała cały strój tylko nie ta bluske niebieska... :P
  19. U

    Wiedźmin 2 - sugestie, marzenia i pobożne życzenia

    jakby inne sterowanie było ;)bo to znad ramienia to mnie wkurza trochę tak z boku stoi ten wiedźmin :-\ dziko tak jakoś...takie jak w metinie 2 albo w fable to by było spoko :P :P
  20. U

    [mod] Mody do Wiedźmina

    tego nie wiem ale raczej tez nie będzie...przykro mi... :-\
Top Bottom