Search results

+
  1. Huziolek

    Nowa gra forumowa!

    Eee tam, tylko sekwencjka i wynik leci, nie to co w Versusie było, te animacje i w ogóle ;)
  2. Huziolek

    Nowa gra forumowa!

    Here we go again? Versus! Pytanie jak tu wysłać versusa komuś, jak ranking jest tylko top50? :/ Nikogo prócz Wallace i ssesrek nie pamiętam, jak się tu już od lat nie siedzi i zlotów Versusowych już nie robi :/
  3. Huziolek

    Xi zlot versusa - katowice 25-27.11.2011

    Czyli za miesiąc? Bo potem to mi się żona z domu nie ruszy już za bardzo, a od lutego to już totalnie koniec :p Ja nic nie poradzę, że żona już mi padała z sił. Tak czy inaczej żem z niej dumny, że wysiedziała z nami w piątek w barze prawie do 2, gdzie nuta łupała ostro, bo siedzieliśmy przy...
  4. Huziolek

    Xi zlot versusa - katowice 25-27.11.2011

    Chodziło mi o te plotki, pogłoski, że przy Tobie jakoś tak weselej jest i w ogóle - i to się sprawdziło :) Dzięki jeszcze raz, że można było poznać wreszcie nowe osoby :) No i ogromne podziękowania dla starej ekipy, że się spotkaliśmy wreszcie po prawie 2 latach :)
  5. Huziolek

    Xi zlot versusa - katowice 25-27.11.2011

    Poprawka Kama, my w piątek/sobotę padliśmy pierwsi, potem Az, reszta ekipy bodajże do 5 trybiła jeszcze :p Podsumowując te 1,5 dnia razem było zajefajnie :) Poznało się parę nowych osób, bardzo miło spędziło czas, ba, moja żona stwierdziła, że jesteście zajefajni ludzie i szkoda, że akurat my...
  6. Huziolek

    Xi zlot versusa - katowice 25-27.11.2011

    Serek, wysiadaj na Stawowej - to ostatni przystanek. Stamtąd masz blisko i do Boba w sobotę i na Mariacką w piątek, ot się z Azem zdzwoń, gdzie jest ekipa i tyle, bo mobilność zjazdowa jest czasem ciekawa ;) BTW: Kto będzie w piątek na zlocie? Allek? Thor? Lamb?
  7. Huziolek

    Xi zlot versusa - katowice 25-27.11.2011

    Kurde, w piątek bym już na godzinkę-dwie wpadł, ale jazdy mam na 18 :/ W sobotę my na bank do BOBa wpadniemy, w końcu ztestowane miejsce już ;) Co do Kultowej, to może na chwilkę będziemy, nie wiem, ile mi żona tam wytrzyma, a i busa mamy ostatniego 22:30 na Gleiwitz, pożyjemy, zobaczymy ;)
  8. Huziolek

    Xi zlot versusa - katowice 25-27.11.2011

    Ależ długo masz leniu do Katowic tej jazdy, wsiadasz w 870 na Placu Piastów i jesteś po godzinie w centrum Katowic za 4,20 zł, ba, nawet będziesz miał nasze towarzystwo o ile zgramy się z wyjazdem :p No no, kuruj się i przyjeżdżaj :) Alka zabieraj ze sobą, bo już tu marudzi, że mu daleko itepe...
  9. Huziolek

    Co nieco o sprzęcie

    @Mik@`el Zmieniłem monitor na panoramę 19", 22" to dla mnie za dużo ;) Do tego dokupiłem inny cooler na procka, bo ten boxowy ponoć wyje. Jak na razie komp pięknie śmiga od 3h :) Dzięki za pomoc
  10. Huziolek

    Xi zlot versusa - katowice 25-27.11.2011

    Moja piękniejsza połówka bardzo ubolewa, że nie pozna teraz Patrycji :( :'( To nasza ostatnia okazja, by we dwójkę się na jakimkolwiek zlocie pojawić :/ Tak czy inaczej, czy ktoś wpadnie w sobotę choćby parę godzin posiedzieć w barze, coś wypić i zjeść? Co do listopada, nie mam pojęcia, gdzie...
  11. Huziolek

    Co nieco o sprzęcie

    Witam. Potrzebny mi jest jakiś zestaw do max 2,6k zł, na którym w maksymalnej rozdzielczości 1280x1024 pograłbym na średnich lub niskich detalach, przy dość dużej ilości fps. Znalazłem dwa przykładowe zestawy...
  12. Huziolek

    Xi zlot versusa - katowice 25-27.11.2011

    Urlop coraz bardziej się klaruje, tak więc na sobotę 17.09 będę na 98% :)
  13. Huziolek

    Xi zlot versusa - katowice 25-27.11.2011

    Tak jak żeśmy rozmawiali Az: o ile urlop mi wypali planowo, to na 15 powinienem wrócić do domu od rodzinki, tak więc będę na weekend dostępny i odwiedzę zlot z moją piękniejszą połówką ;) Tak więc wpisz mnie na 75% :)
  14. Huziolek

    The Witcher Versus!!

    1. Nie ten temat i dział http://pl.thewitcher.com/forum/index.php?/topic/22462-wiedzmin-versus-temat-tymczasowy/ 2. To nie forum o2t, więc się nie dowiesz. 3. Patch... a po co patch w grze, która się powoli wypala? ;)
  15. Huziolek

    Mandragora za SMSa

    Nie ten dział. Pisz na versus@one2tribe.pl, w poniedziałek powinni coś z tym zrobić.
  16. Huziolek

    Forumowa filmówka

    Nigdy chyba się nie zdarzyło, żeby film był wierną adaptacją książki. Tak samo jest w przypadku Władka, nie ma się czemu dziwić, w końcu produkcja dla mas. Wiele by można było dyskutować, jak to P.J. odbiegł od książki, że wyciął Bombadila, powrót do Shire i zamieszanie z Sarumanem, że go...
  17. Huziolek

    Co nieco o sprzęcie

    W Techplanet jest tylko dostępny, a raczej chwilowo niedostępny, model Fortron ATX-460-60GHN 460W .Różnica między modelami APN, a GHN, to tylko maksymalna obciążalność linii 5V i 12V i certyfikat 80+ Bronze dla modeli GHN? Czy też cos jeszcze? Bo tylko tyle znalazłem na stronce Fortrona, poniżej...
  18. Huziolek

    Co nieco o sprzęcie

    Hm, zakładając te jego 400W efektywnej mocy, udźwignie Radka 5770 + jakiegoś Core i5 z dyskiem, pamięciami i małym zapasem mocy jeszcze. Nie zamierzam bawić się w jakieś SLI/CrossFire, ani podkręcanie, więc chyba by był na styk. Nic no, trzeba będzie tego Fortrona spróbować ;)Dzięki za pomoc :)A...
  19. Huziolek

    Co nieco o sprzęcie

    Hm, ten OCZ ma certyfikat Gold 80+, sprawność na poziomie 85%, obciążalność linii 12V1 i 12V2 na poziomie 432W, stoi 60zł drożej (choć to porównanie z ceną z jednego z droższych sklepów - Komputronika) niż ten Fortron, z którą to firmą styczności nie miałem, choć też słyszę, że jest w miarę...
  20. Huziolek

    Co nieco o sprzęcie

    500 zł wolne obecnie mam - na styk albo na Radeona 5770 HISa, albo wpierw połowę tego wydać na zasilacz lepszy i zbierać kasę na resztę części.Obecnie Radeon X1600Pro jest na pokładzie, coś co wydajnością porównywalne jest z GF6600, a może nawet troszkę słabsze.Edit: Jak już o zasilaczach...
Top Bottom