Search results

+
  1. R

    Geralt nie chce walczyć

    Może nie masz tyle pieniędzy żeby walczyć?
  2. R

    Wór pełen piór

    Nie trzeba iść do żadnego Vergen ani przechodzić przez mgłę. Jak oddasz wszystkie próra i mówi do Ciebie "Kędy droga wiedzie?" to idziesz na ten pomost przed jego dom trochę dalej, odpoczywasz do świtu (rana) i wracasz do niego - to ZAWSZE działa. Pogadasz z nim chwilę i masz zadanie ukoczone.
  3. R

    Serce Melitele - upiory

    Najlepsza metoda w tym zadaniu to tak walczyć z upiorami, żeby miały mało HP i turlać się aż do południa. Wtedy jak jest już widno zabić 3 upiory i Aneżka krzyczy "Udało się!". Jednak samym amuletem jestem zawiedziony skoro daje tylko +1 żywotności a tyle zachodu z tym.
  4. R

    Polski dubbing

    Dubbing w W2 jest znakomity. Oby tylko w kolejnych cześciach podkładały te same osoby, bo przyzwyczaiłem się do głosu Geralta i nie wyobrażam sobie, aby inaczej brzmiał.
  5. R

    Problemy sprzętowe, z wydajnością / pytania o upgrade sprzętu - temat zbiorczy

    Przepraszam za pytanie, ale jak można skasować konto na forum? Nie potrzebnie zakładałem nowe, bo myślałem że trzeba ze względu na rejestrację gry.
  6. R

    [przygoda] I klątwa, i miłość, i zdrada

    Wreszcie coś ruszyło, dzięki. Wcześniej nawet tam nie wchodziłem bo nie wiedziałem, że tam można :)
  7. R

    [przygoda] I klątwa, i miłość, i zdrada

    Dziękuje za odpowiedzi. Aktualnie mam rozpoczęte 2 wątki: żyła złota i "i klątwa i miłość...". W żyle złota jest napisane, że muszę szukać kopalni na polach. Kiedy wchodzę do tej kopalni i ubijam potwory to nic się nie dzieje, żądnej wielkiej kikimory. Być może jest to związane z tym, że...
  8. R

    [przygoda] I klątwa, i miłość, i zdrada

    Tak, właśnie chodzi mi o początek gry. Wchodziłem już ze 4 razy do kopalni i ubijałem tylko potwory a żadnej Idy tam nie było. Było tylko zawalone przejście którego nie dało się Aardem rozwalić. Gdzie ona jeszcze może być?
  9. R

    [przygoda] I klątwa, i miłość, i zdrada

    Sorry, gdzie jest Ida? Drugi raz załadowałem przygodę i nigdy nie ma jej w domu. Wchodzę o każdej porze dnia i tylko jest ta babuleńka. Szukałem na polach, wszędzie...
  10. R

    Wiosenna Konferencja CD Projekt już dziś!

    Dokładnie, też tak miałem liczyłem każdy oren. Sprzedawałem co znalazłem żeby książki kupować. Potem im dalej w gre tym kasy się nie liczyło. W ogóle to doszedłem do Kościeja w ogóle nie ulepszając postaci i pytałem się do forum jak ulepszyć postać :D.
  11. R

    Wiosenna Konferencja CD Projekt już dziś!

    Bardziej jasno i klarownie nie można.
  12. R

    Wiosenna Konferencja CD Projekt już dziś!

    Pewnie, że by zdenerwowało. Na pocieszenie będą oglądać dodatki, grać w karty czy słuchać muzyki. W ostateczności mogą wykonać robotę aby móc więcej grze czasu poświęcić. PS. Czy sprzedawanie samego klucza do gry jest legalne? Bo widziałem aukcję w której szczególnie irytuje "Dlatego też przed...
  13. R

    Wiosenna Konferencja CD Projekt już dziś!

    Wszystko fajnie, tylko pamiętajcie o tym, że na wikipedię to mogę ja wejść i napisać, że 2+4 jest 5.
  14. R

    Wiosenna Konferencja CD Projekt już dziś!

    Kolego, nikt na to nic nie poradzi. Tak jest i każdy kto zamówił z opcja przesyłki musi przełknąć gorzką pigułkę. Co do sesji - czuję że Wiedźmin mnie tak wciągnie, że zawale sesję dlatego grę kupię po ostatnim egzaminie. Dla Twojego dobra jak masz ciężki kiedunek też to radzę :).
  15. R

    Wiosenna Konferencja CD Projekt już dziś!

    W takim razie ten pan rzucał teksty jakby był na kacu. Biorąc pod uwagę, że była to konferencja to żal tyłek ściska. Ja bym przez miesiąc z domu nie wychodził.
  16. R

    Wiosenna Konferencja CD Projekt już dziś!

    Chłopaki, ja tego nie oglądałem. Rozumiem, że gość był mało uprzejmy dla jakiejś pani. Ale jakie testy do niej rzucał? Dajcie jakieś cytaty z kropkami :PCo do Triss w Playboyu - uważam to za żenujący pomysł. Ja rozumiem, że marketing, promocja itp. ale taki numer to trochę przegięcie. Sam jestem...
  17. R

    Nowa twarz Geralta

    I to jest świetny pomysł! Wtedy każdy byłby zadowolony, bo znajdziemy po równo zwolenników i przeciwników nowej twarzy Geralta. Niestety wątpliwe, żeby na taki krok zdecydowali się twórcy.
  18. R

    Co sądzisz o kucyku Geralta w drugiej części gry?

    Jestem podobnego zdania, Geralt zbyt lalusiowato wygląda z tym kucykiem a to był przecież porządny chłop :P.
  19. R

    Wiedźmin Edycja Rozszerzona - nowa wersja 1.5 już wkrótce!

    Powinno pomóc, bo patch 1.5 daje możliwość grania w grę bez płyty w napędzie.
  20. R

    Odrodzenie międzynarodowych wieści z community!

    Świetny pomysł i wykonanie!
Top Bottom