Search results

+
  1. R

    My forumowicze

    Od razu polecam '01011001', skoro lubisz Dream Theater to 'The Human Equation' (jednym z wokalistów jest James LaBrie - i to główną postacią concept albumu 8) ), i nowy projekt - Guilt Machine, na myspace można posłuchać próbek (i nowego projektu, i Ayreona). Wolę jednak słuchać BG :P
  2. R

    [przygoda] Ostatnie miejsce

    Ożesz :O Brokilon, trzy akty... zapowiada się co najmniej nieźle i klimatycznie 8) Akcja będzie się toczyć przed wydarzeniami z podstawki? Jak idą prace?
  3. R

    Wasz ulubiony quest

    'Popioły Wyzimy' (Zeugl i pożegnanie z sojusznikiem na prozakonnej ;D), 'Piękna i Bestia' ('przepraszam, ale czy jesteś dziewicą?'), 'Tajemnica Berengara', 'Wielka ucieczka' (rozmowy;D) i 'Ludzie i potwory' (klimat i Abigail, jedna z moich ulubionych postaci). Całkiem miło lało się też po...
  4. R

    W jaki sposób Geralt powrócił do żywych...-dyskusja

    Eh, ludzie, toż Geralta ożywili twórcy gry!No dobra, dobra.Teorię z Ciri bym wykluczyła - ona odesłała Geralta w zaświaty i odeszła na dobre z wiedźmińskiego świata, poza tym wyrzekła się mocy. No i jak w zastrzeżeniach: Teraz de Aldersberg... w sumie był magiem (ogniste kule, podróże w czasie...
  5. R

    My forumowicze

    Bardziej na tak czy na nie? ;> Powitać :beer:. Znasz może Ayreona?
  6. R

    [przygoda] W potrzasku

    W moim rankingu przygód 'W potrzasku' jest na 2.-3. miejscu :beer:Fajny pomysł z nowym eliksirem, epicki klimat, bardziej na serio, ale ze smaczkami;), duuużo zakończeń (chociaż to było wredne:P), Deszcz truł 'trochę' za bardzo, ale nie narzekałam, dopóki gdzieś w pobliżu był Żbik/ognisko...
  7. R

    [W1][przygoda] Wesele

    Niech Moc Farfocla będzie z wami! Może i 'Wiedźminkołaj' bardziej rozbudowany, może 'W potrzasku' bardziej na serio, ale 'Wesele' (po przejściu jakieś sześć razy) to moja ulubiona przygoda. Dzięki za poprawienie błędów (przede wszystkim z wyglądem Kalksteina, Everden to nie to samo), dziennik...
  8. R

    Muzyka bez granic, czyli wszystko, czego słuchasz

    Na YouTubie w wiedźmińskich gameplayach poznałam trochę epic metalu i tak już zostało.Ogólnie wolę epicką ;) muzykę - metal (z wpływami folku, yaaargh \m/), klasyczną, soundtracki, czasem progressive/psychedelic rock i ambient. Najlepiej jeśli teksty mają coś z fantastyki/historii. Czyli np...
  9. R

    My forumowicze

    Powitać, powitać :beer: O, dzięki :D. Nie spodziewałam się Hiszpańskiej Inkwizycji plusa. btw też się wybierasz do Płocka na Blindów albo na jakiś koncert z Always Remember Tour?
  10. R

    My forumowicze

    Zaprawdę powiadam wam, oto nadchodzi wiek miecza i topora, wiek wilczej zamieci. Nadchodzi Czas Białego Zimna i Białego Światła, Czas Szaleństwa i Czas Ripley 8)Do świata Wiedźmina przeteleportowałam się jakoweś 1,5 roku temu. Poczytać sobie lubię, a jakże, ino by to były fantastyczne łopowieści...
Top Bottom