Search results

+
  1. U

    Wiosenna konferencja CD Projekt RED już jutro o godzinie 19:00

    Podobno patch do Edycji Rozszerzonej ma ważyć 10 gb. Jako, że to dużo do ściągania, mam pytanie: czy podobnie jak w wypadku jedynki update wyjdzie w wersji pudełkowej?
  2. U

    Publikacja postępów na portalach

    Nie miałem na myśli achievementów. Redzi mówili między innymi, że będzie można publikować wpisy z dziennika na Facebooku.
  3. U

    Publikacja postępów na portalach

    Publikacja postępów na portalach Ten dział wydaje mi się najbardziej odpowiedni na taki temat. Jeśli nie nadaje się, proszę moderatorów o przesunięcie. Redzi przed premierą gry zapowiadali możliwość publikowania postępów w grze na portalach społecznościowych. Czy ta opcja zostanie wprowadzona w...
  4. U

    Fabuła W2 - błędy i nieścisłości

    Nikt nie mówi, że uważają inaczej. Sapkowski stwierdził, że Geralt ma ponad 50 lat. Nie mniej niż 50, ale więcej niż 50, czyli równie dobrze może mieć 100 lat.
  5. U

    W2: zapowiedzi, wywiady etc (bez spoilerów)

    Nie wszędzie. W Płocku nie ma.
  6. U

    Temat napisany pod wpływem impulsu - PIRACTWO !!!

    Prawda.Wnioski po rozmowie? Jesteście zaślepieni systemem.
  7. U

    Temat napisany pod wpływem impulsu - PIRACTWO !!!

    Wiem doskonale, kim był Kali. Wiem też, że nazwanie kogoś jego imieniem jest równoznaczne z uznaniem go za idiotę.
  8. U

    Temat napisany pod wpływem impulsu - PIRACTWO !!!

    Oczywiście, bo najlepiej zignorować ważne fakty i przedstawiać tylko te wygodne... Słowa "Czy po podwórku wołają Cię Kali?" są dla mnie obraźliwe. Oczywiście, jak młodszy to głupszy...
  9. U

    Temat napisany pod wpływem impulsu - PIRACTWO !!!

    Śmieszne prawo, ale to już szczegół.Mam prawo do wyrażania tutaj własnych poglądów. To, że są inne od poglądów innych, nie oznacza, że nie mogę ich wygłaszać.Poza tym, obrażanie innych w każdym wypadku nie jest odpowiednie.
  10. U

    Temat napisany pod wpływem impulsu - PIRACTWO !!!

    Nie zachęcam nikogo do piractwa. Po prostu uważam, że stawianie piratów na równi z gwałcicielami jest nieporozumieniem. To moja opinia i mam prawo do jej wygłaszania.I według mnie Velesъ zachowuje się nieodpowiednio, obrażając tych, którzy mają poglądy inne niż on.
  11. U

    Temat napisany pod wpływem impulsu - PIRACTWO !!!

    Prawda, jednak powinien liczyć się z tym, że gra zostanie spiracona.Poza tym, nie wszystkich stać na gry. Nie wszyscy mogą zarabiać, gdyż ofertami pracy nikt nie rzuca na prawo i lewo, a dla niektórych zagranie w daną grę może być bardzo ważne.Porównanie kradzieży auta do piractwa jest chybione...
  12. U

    Temat napisany pod wpływem impulsu - PIRACTWO !!!

    A czemu od razu mnie obrażasz? Myślisz, że jesteś lepszy, bo nie piracisz?Piractwo różni się od innych przestępstw. Gdy ściągasz coś, nie zabierasz tego nikomu. Po prostu kopii jest więcej.
  13. U

    Temat napisany pod wpływem impulsu - PIRACTWO !!!

    Sprawa jest prosta: kto chce, niech piraci. To jego prywatna sprawa i nikomu nic do tego.
  14. U

    [W1][przygoda] Rozdroża

    Prawda, ale te gry mają dobrą mechanikę i w ogóle. A pierwszy Wiedźmin, nie oszukujmy się, pozostawiał wiele do życzenia.
  15. U

    [W1][przygoda] Rozdroża

    Przygoda zapowiada się ciekawie. Mam nadzieję, że ukaże się szybko. Jakby nie patrzeć, macie czas do maja, bo potem będzie Wiedźmin 2, a Rozdroża przejdą bez echa...
  16. U

    Komiks Wiedźmina

    Panie (przy okazji życzę paniom wszystkiego najlepszego :)) i panowie! Tajemnica rozwiązana!http://www.cdaction.pl/news-17925/wiedzmin-racja-stanu---zupelnie-nowy-komiks-o-przygodach-geralta-w-kwietniu.html
  17. U

    W2 - pytania do CDProjekt Red

    Czy decyzje podjęte w jedynce podczas questów pobocznych będą brane w imporcie save'a do dwójki?
  18. U

    Portret Ciri?

    Portret Ciri? Nie zauważyłem takiego tematu, więc zakładam nowy.Przeglądałem sobie Wiedźmińską Wiki i w artykule o Ciri znalazłem takie zdanie: Czy to prawda? Jeśli tak, gdzie można odnaleźć obraz?
  19. U

    [przygoda] I klątwa, i miłość, i zdrada

    Właśnie skończyłem przygodę.Ocena? 10/10Dlaczego? Ponieważ:- prosta fabuła, lecz doskonale przedstawiona- długa- ciekawe dialogi i questy poboczne (zwłaszcza "Zaklęty krąg")Mam nadzieję, że kiedyś ukaże się kontynuacja. W końcu wątek Yenny nie został zamknięty...
  20. U

    W2 - pytania do CDProjekt Red

    Czy Geralt na początku gry będzie dysponował ośmioma tysiącami orenów, które dostał za zabicie Wielkiego Mistrza?
Top Bottom