Search results

+
  1. Ithlinne Aegli

    Mass Effect

    Coś w tym jest, ja swoją przygodę zaczęłam właśnie od dwójki, jakoś w rok po jej premierze, nie wiem właściwie dlaczego tak od zadka strony. Swoją drogą, strasznie zmaściłam ten playthrough i od razu po zakończeniu kupiłam jedynkę i przechodziłam obydwie jeszcze raz. Przy pierwszym przejściu...
  2. Ithlinne Aegli

    Mass Effect

    Dokładnie tak to rozwiązali jak opisałeś, po prostu zwracają się do Ciebie per 'Ryder' lub 'Pathfinder' :)
  3. Ithlinne Aegli

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    Nie umknęło Ci nic jeśli widziałeś trailer, zupełnie nie rozumiem o co koledze chodzi :confused:
  4. Ithlinne Aegli

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    Nah, brązowe są. 1625855080 Prowadząca jest tak irytująca, że aż zgrzytam zębami. Nowe looki dla Jaskra, Ciri i Yennefer świetne. Bardzo podobała mi się też ta przejściowa rysunkowa animacja, mam nadzieję, że będą jeszcze korzystać z czegoś podobnego, śliczne to było. 1625857081 Nightmare of...
  5. Ithlinne Aegli

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    Michelle Yeoh jako elfka-wojowniczka? Tak, tak, absolutnie tak!
  6. Ithlinne Aegli

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    Który Dragon Age? Bo nie wiem, czy już wyciągać widły, czy za chwilę :coolstory:
  7. Ithlinne Aegli

    Mass Effect

    Moje pierwsze przejście ME1 i ME2 było z polskim dubbingiem, to był jakiś dramat, na uszach stawałam żeby sobie je przerobić na 'kinówkę', więc imo żadna strata, jeśli można ustawić napisy. 1623576454 Naaah, po Extended Cut i z dodatkiem Lewiatan to (prawie) wszystko ma sens i ja mimo wszystko...
  8. Ithlinne Aegli

    Mass Effect

    Ja kupiłam w pełnej cenie i jestem bardzo zadowolona. Jesteśmy już w połowie dwójki i na ten moment nie napotkałam żadnych dziwnych bugów, te które miałam w oryginalnych wersjach poprawiono. Najwięcej zmian widać oczywiście w ME1, ale jeżeli jesteś fanem, to Legendary Edition jest imo pozycją...
  9. Ithlinne Aegli

    Night City [otwarte całą dobę]

    Oj, ja nie mam niestety żadnych zdjęć z tego eventu, nie robiłam po prostu.
  10. Ithlinne Aegli

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    Nie no, jak osoba innego koloru skóry niż śnieżnobiały dostaje rolę, to oczywiście jest to poprawność polityczna, ta osoba nie mogła po prostu najlepiej się nadawać. Lata lecą, a tu w wątku nadal jak w lesie :coolstory:
  11. Ithlinne Aegli

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    O pardon, nie wiedziałam, że jest osobny temat :D
  12. Ithlinne Aegli

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    A, jakiś czas temu pojawiły się również nowe informacje odnośnie anime o Vesemirze "'Zmora Wilka"/"Nightmare of the Wolf". Film będzie zrealizowany w 2D, czas trwania to 81 minut.
  13. Ithlinne Aegli

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    Z porównaniami do innych gier, przeplatana z fragmentami z targów branżowych i wywiadów z developerami/zarządem. Taki, hmm, ogląd sytuacji. A wnioski oglądający wyciąga sobie sam ;)
  14. Ithlinne Aegli

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    Te komentarze wynikają chyba z kompletnej nieznajomości rodzaju contentu, który tworzy Crowbcat. Miksy i kompilacje błędów, wyłapanych przez niego samego oraz przez innych, to esencja jego kanału. I naprawdę, nie jest to żaden personalny atak na Cedep (bo wszystkim obrywa się po równo, jeśli...
  15. Ithlinne Aegli

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    Ale to jest artykuł o tym, że 10% graczy należy to kategorii LGBTQ, a nie że 90% graczy to hetero mężczyźni, brakuje tu podziału na płeć po prostu ;) A całą resztę podtrzymuję, na szczęście w CP każdy ma opcję dla siebie, chociaż tą jedną.
  16. Ithlinne Aegli

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    To zależy, odpowiem w miarę bezspoilerowo.
  17. Ithlinne Aegli

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    Owszem. W sumie nie mam pretensji, jestem po prostu rozpuszczona przez Bioware, które jeśli o to chodzi oferuje najwyższą jakość na rynku ;) Grunt, że te relacje które w grze są, są zrobione dobrze, chociaż odnoszę wrażenie że kontent romansów pań (Panam i Judy) jest jednak nieco pełniejszy niż...
  18. Ithlinne Aegli

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    Masz na to jakieś statystyki, czy tak sobie bajasz? Poza tym, nawet gdyby to była aż taka większość to nie oznacza z miejsca, że powinni mieć preferencyjną ilość opcji. Zgadzam się natomiast, że ogólnie romansów jest mało, jeszcze ze dwie osoby bi na przykład by się przydały, po jednej opcji dla...
Top Bottom