Search results

+
  1. G

    Urywek trailera Wiedźmina 3 na VGX

    Urywek trailera Wiedźmina 3 na VGX Ciekawe , że na forum tego nie ma no ale warto zobaczyć co nam może pokazać na VGX CD Projekt RED. Bardzo ładnie prezentuje się ta chatka na moczarach. Nieźle wygląda też ten gryf ;)/> Link do trailera Faktycznie, no to temat do zamknięcia.
  2. G

    [Spoilery]Sezon burz - nowa powieść Andrzeja Sapkowskiego!

    Rzeczywiście, o ile te dane się zgadzają ;]
  3. G

    [Spoilery]Sezon burz - nowa powieść Andrzeja Sapkowskiego!

    Tak mój błąd i to niestety prymitywny przyznaję. Faktycznie wystarczyło sobie tylko przypomnieć ;] Odnośnie Twojego pytania Emberes to być może to pomoże odpowiedzieć na nie: 1248 * Geralt odczarowuje strzygę, ranny w szyję [OZ, W, 35] * Ellander - Geralt leczy się po strzydze z Wyzimy...
  4. G

    [Spoilery]Sezon burz - nowa powieść Andrzeja Sapkowskiego!

    Witam, właśnie skończyłem Sezon Burz i mam takie pytanie: EDIT Jednak to sobie wyjaśniłem na podstawie companiona, wydaje się to możliwe. Odczarowanie strzygi nastąpiło po poznaniu się z Yennefer.
  5. G

    Save z Gry

    Nie mam Windowsa 7 więc nie wiem jak to tam wygląda ale kolega wcześniej dobrze ci napisał, nie szukaj tego folderu w Mój komputer(tam będzie tylko folder z zainstalowaną grą) tylko w Moje Dokumenty.
  6. G

    potrzebuję oryginalnego pliku base_scripts.dzip

    Łapaj może to pomoże http://kolier.li/files/base_scripts.dzip
  7. G

    Problem z brakiem zeskoku (bug)

    Być może dlatego, że ziół , które szukasz na eliksir mangusty tutaj nie ma. Idź do jeziorka w środku lasu (zaraz pod ruinami elfickimi), tam pod wodospadem jest właściwe jaskinia i tam zioło znajdziesz przy trupojadzie.
  8. G

    Fanowskie galerie na DeviantArt

    Jak się tak na niego popatrzeć to nawet nie znając sagi można sobie go skojarzyć z wampirem. Robi wrażenie ;)
  9. G

    Komunikat od Waszego ulubionego Community Managera

    Robicie kawał dobrej roboty i już za same fajne pomysły należą się wam podziękowania;) Cóż mogę napisać? Po prostu powodzenia przy przyszłych projektach! ;]
  10. G

    Ulubiona ścieżka rozwoju talentów w Wiedźminie 2

    Ostatnio połączyłem szermierkę i alchemię( długość i efektywność eliksirów + impregnacja) a efekty są, zwłaszcza po zmutowaniu kilku umiejętności i wypiciu kilku eliksirów. Wiesiek praktycznie nie do ruszenia.
  11. G

    Nobody's perfect, czyli błędy i nieścisłości w siedmioksięgu wiedźmińskim

    Ciri nieświadomie skoczyła w czasie i dlatego nie zgadzali się w kwestii dat z Vysogotą.
  12. G

    Edycja Rozszerzona - pierwsze recenzje

    Gratki faktycznie robi wrażenie ;)
  13. G

    Amatorski film postapokaliptyczny

    Naprawdę robi wrażenie, powodzenia na przyszłość bo po tym co widziałem to świetnie się zapowiada ;)
  14. G

    Nowe intro już do obejrzenia na naszej stronie!

    Świetny filmik, nic dodać nic ująć , super się go oglądało ;)
  15. G

    Wiedźmin 2 otrzymał cztery nagrody od serwisu whatifgaming!

    Aż się człowiek cieszy jak widzi , że coś polskiego jest tak nagradzane. To i ja się dołączę - Gratulacje!
  16. G

    Program do nagrywania filmików z gier

    Możesz jeszcze spróbować programem Game Cam.
  17. G

    Klimatyczna lokacja w samouczku

    no taak tylko , że z zamku Stygga to za dużo nie popodziwiamy ;)
  18. G

    [MOŻLIWE SPOILERY] Patch 2.2 - błędy w grze, propozycje zmian

    Nie wiem czy zaliczyć to do bugów no ale...fajnie by było gdyby pojawiła się w menu opcja autozapisu (włącz/wyłącz ) bo ilość tych save'ów jest po jakimś czasie ogromna i spowalnia to uruchamianie menu wczytywania. Przynajmniej nie trzeba by co jakiś czas kasować zapisów z dokumentacji gry , w...
  19. G

    [MOŻLIWE SPOILERY] Patch 2.2 - błędy w grze, propozycje zmian

    Tylko jedno : naprawienie tego błędu z filmem z pogromu rivijskiego - tnie się a przycina ( u mnie przynajmniej ) cały czas i trochę to denerwuje.
  20. G

    na jakim poziomie trudnosci gracie na arenie

    Ja cały czas jadę na mrocznym bo na łatwym za wolno się punkty naliczają a w mrocznym z 4,5 x szybciej.
Top Bottom