Search results

+
  1. O

    Pinto - magnum opus moje własne

    Pinto - magnum opus moje własne Oto jest owoc trzech lat prac mniej i bardziej energicznym, spore opowiadanie w klimatach steampunkowatego sci-fi z dużą dozą fantastyki, okraszone polityką, psychologią i etyką. Opowieść o tym, co czeka monarchów nazbyt nawykłych do ucisku i czemu krew jest...
  2. O

    Sapkowski live, czyli wywiady, wywiady...

    Sapkowski live, czyli wywiady, wywiady... http://www.radiogdansk.pl/index.php/dokument/24789-wywiad-z-andrzejem-sapkowskim.html Nie dość że spoiluje cudze książki, to jeszcze za rok przygotuje nową własną, phy.
  3. O

    Gorliwa prośba do Redów

    Gorliwa prośba do Redów Wstępniak: Post ma charakter sarkastyczny a jego clou to właściwie samo tl;dr, reszta to ozdobniki. CDP Red, oto niewielki apel pecetowca do Was. Wyrośliście na naszym podwórku, zawsze wspieraliśmy Was, bo tworzyliście z myślą o archaicznym i wiecznie umierającym PC...
  4. O

    Czekając na Godota, czyli co takiego przed premierą konsolową?

    Czekając na Godota, czyli co takiego przed premierą konsolową? Pamiętacie tę sławetną konferencję. Do tej pory wypełniono bodaj 4 z 12 punktów rozwoju Wiedźmina 2, a przecież wiosna tuż tuż, za pasem. Co najprawdopodobniej znajdzie się w pozostałej Fantastycznej Ósemce? Osobiście...
  5. O

    Dark Mode, powiadacie...

    Dark Mode, powiadacie... Cóż, jestem na ścisłym finiszu gry, tuż przed zwołaniem nowej Rady itede. Zakupiłem ten nieszczęsny Rynsztunek Bratobójcy na te nieszczęsne 2-3 pozostałe walki. Czy cokolwiek sprawiało mi do tej pory trudność? Elementy z duchami wcielającymi się w Geralta w II akcie...
  6. O

    2.0 crashy ciąg dalszy - jaskinia cieniokostu

    2.0 crashy ciąg dalszy - jaskinia cieniokostu Sprawdzane dwukrotnie, gra się zawiesza na amen po wejściu w głąb jaskini. Co robić, jak żyć?
  7. O

    Kolekcjonerka a wersja cyfrowa

    Kolekcjonerka a wersja cyfrowa Z góry zaznaczam, ten temat to wielkie pobożne życzenie i ostateczne ostatnie słowo należy wyłącznie do Redów. Kupiłem Wiedźmina 2 w pre-orderze, bah! Nawet kolekcjonerce! Niektóre studia/wydawnictwa, jak chociażby EA i synowie, udostępniają graczom możliwość...
  8. O

    Wydajność cokolwiek żałosna

    Wydajność cokolwiek żałosna Phenom II X4, 3,2 GHz Radeon HD6850 4GB RAM Windows 7 Cierpię na 15-30FPS w niskich High i wysokich Medium, na Low zresztą to samo. Sterowniki wszystko nowe, Directy i inne bzdury takoż. WHAT DO
Top Bottom