Search results

+
  1. U

    Modyfikacja ekwipunku

    Yyyyy....taaaa jestem dopiero z tydzień na forum, więc trochę się nie orientuję
  2. U

    Modyfikacja ekwipunku

    ......... Jesus Christ Dzięki! Jesteś pro! :o ;DDam orena jak tylko będę mógł!Wrzucić to do override?
  3. U

    Modyfikacja ekwipunku

    Modyfikacja ekwipunku Witam!Założyłem wątek, gdyż ostatnio przeglądając forum, zauważyłem, iż istnieją mody, które umożliwiają np. noszenie srebrnego miecza u pasa.Moje pytanie jet następujące: czy dałoby się nosić siekierę na plecach?
  4. U

    Alkohol i impreza u Shani

    Wiedziałem, że to ma związek z tym questem, dzięki, a teraz idę na imprę :beer:
  5. U

    Alkohol i impreza u Shani

    Mam pytanie, nie będę tworzył nowego wątku, więc zapytam tutaj:Przechodziłem grę wiele razy na różne sposoby, ale wciąż nie wiem jak Imprezę u Shani "wywołać"? Bo mam ochotę na małą bibę! ;D :beer: :beer:
  6. U

    Problem z Vesną

    Ha ha ha! Ja zawsze robię tak, że idę do mostu i skręcam w lewo, w rezultacie skutkuje to spokojnym spacerkiem wśród drzew bez żadnych barghestów! :angel:
  7. U

    samobójczyni

    1. Odbiegacie od tematu, ale skoro już zaczęliście: EDIT Sorry chodziło mi o poprzednie strony 2. Zauważcie, że krypta jest zamknięta, Mikul ma klucz, Ilsa raczej sama się nie zamknęła, a na dodatek Mikul sam mówi, że to ona, a nie inna wieśniara.Może bał się, że Ilsa go wyda i otruł ją/kazał...
  8. U

    Nocni goście - dylemat

    Ja dałem towar elfom, i, gdy już chciały odejść, zaciukałem ich :evil: nie mogłem się oprzeć....A tak w ogóle, to jak można dostarczyć Colemanowi paczkę, skoro nie mamy jej po trafieniu do paki na początku aktu II ??? :hmmm:
  9. U

    mod na wilka - czy to możliwe?

    Taaaa, domyślam się, ale wiesz, przeszedłem Wiedźmina już wiele razy i trochę mi się nudzi...Chciałem takiej odmiany. Ale oczywiście rozumiem, że nie jest to proste.
  10. U

    mod na wilka - czy to możliwe?

    Nikt się nie podejmie?.... :hmmm:No dalej, bo już zaczynam wątpić w Wasze umiejętności modderskie.... :whistle:
  11. U

    Outra - domysły , rozważania

    "I kiedy wszyscy wrogowie zostali pokonani, zapanował pokój, i wreszcie dziewczynka spotkała się z wiedźminem i czarodziejką, los zadrwił z niej po raz kolejny.(...) Wiedźmina zabił chłop, niepotrafiący władać bronią. A czarodziejka umarła z wyczerpania, próbując ocalić ukochanego. A ona nie...
  12. U

    Outra - domysły , rozważania

    Według mnie niewątpliwie jest jeden z Zabójców Królów..... W2 rozwieje wszelkie tajemnice.... ;)
  13. U

    mod na wilka - czy to możliwe?

    Wow.... No nieźle, ciekawe, czy ktoś się zainteresuje stworzeniem takiego moda.... ;DFajnie by było, gdyby gracz mógł "powiedzieć" temu wilkowi, kiedy ma (jak to już kolega napisał) nie pomagać, gdyż bardzo mnie denerwowało, że ten łucznik wszędzie za mną łaził. :-\
  14. U

    mod na wilka - czy to możliwe?

    mod na wilka - czy to możliwe? Witam!Założyłem wątek, gdyż od jakiegoś czasu zastanawiam się, czy można by stworzyć mod, który daje naszej postaci wilka, łażącego za nami, atakującego wrogów, itp.?A jeśli tak, to chciałoby się komuś popracować nad tym? Bo sam się na moddingu nie znam....
  15. U

    "Zamek i klucz"

    EDIT: Dzięki wielkie! Dałbym orena ale niestety nie mogę jeszcze.Ale moderator może w Twoim imieniu, wystarczy szepnąć słówko :)Nagrodziłam.Undomiel.
  16. U

    "Zamek i klucz"

    Tutaj jest save (pierwszy raz wrzucam na rapidshare'a więc jak będzie coś źle to się prosze nie dziwić :P ): http://rapidshare.com/files/341507422/Save_III_akt_Zamek_i_Klucz.rar.html
  17. U

    "Zamek i klucz"

    To dziwne... Też to mam: nie było akcji De Wett vs Talar, ani sprawdzania glejtu, i teraz Leuvaarden... >:( kolejny patch, kolejny problem.......
  18. U

    Zablokowany w II akcie

    Ja też mam problem z || aktem. Nie chcę tworzyć nowego wątku więc napiszę tutaj:mam 9 sefir (w dzienniku pisze, że 8 )Raymond [z sekcji wynikło, że to Azar Javed (Zerrikańskie muchy tse tse...)] czeka pod wieżąwszyscy uniewinnienia problem; nie mam w rozmowie z Kalstainem opcji o Odgromniku, a...
  19. U

    Co sądzisz o kucyku Geralta w drugiej części gry?

    I tak REDzi zrobili co chcieli :P, w finalnej wersji ma nie być kucyka. Mnie się podobały obie fryzury.
  20. U

    [TW1][mod] Stuff that make Geralt's life easier!!

    I'm sorry I've got a problem with this mod:I copied the "Stuff" file into the Data\override folder. I start the game and there's still nothing :dead: :dead: :dead:
Top Bottom