Search results

+
  1. Q

    Muzyka z trailera Gamescom!

    Muzyka z trailera Gamescom! Przedstawiam wam trailer W2 na Xboxa zaprezentowany na Gamescom 2011 bez obrazu :). W trailerze nie ma żadnych głosów, więc jedyne co przeszkadza to sporadyczne dźwięki - np. uderzenie w płytową zbroję Foltesta itp. W formacie mp3...
  2. Q

    Kamera zza pleców bohatera

    Kamera zza pleców bohatera Hej,Mianowicie chciałem się spytać doświadczonych modderów - czy jest możliwe utworzenie kamery zza pleców Geralta stojącego pośrodku ekranu? Chodzi mi o kamerę jak w W2.
  3. Q

    Śmierć Magistra na bagnach

    Śmierć Magistra na bagnach Witam,Ostatnio po raz enty zacząłem przechodzić Wiedźmina, jako że popchnęło mnie do tego jedno wspomnienie.Chodzi o to, że kiedyś *na wersji 1.0) walcząc z Magistrem i Javedem przy Wieży Maga, mój ulepszony Harvall zabił Magistra. Z zabójcy ulotniło się życie, a ja...
  4. Q

    TW2: Wallpaper

    TW2: Wallpaper Hey!Here is my amateur wallpaper for The Witcher 2.I'm really sorry, but I only have this resolution :-\.Download: http://www.speedyshare.com/files/21668144/Wiedzmin2_Tapeta.png
  5. Q

    Tapeta: W2

    Tapeta: W2 Hej!Widzicie, ostatnio się nudziłem, i zrobiłem amatorską tapetę do W2:Rozdzielczość nie każdemu może pasować, bo robiłem ją taką, żeby była dostosowana do mojego monitora 19-calowego... :/Do pobrania tutaj (Za duży plik na załącznik)...
Top Bottom