Search results

+
  1. H

    Aerondight vs Księżycowe Ostrze

    Być może nie zauważyłem tego bo nie gram na max detalach
  2. H

    Ulubiony Olej

    Przeczytaj dokładnie mój 1 post w tym temacie. Wyjaśniłem o co mi chodzi
  3. H

    Olej Berengara

    Moim zdaniem ten olej jest generowany w różnych miejscach bo grając 1 raz nie znalazłem go a za 2 był w skrzyni przy wyjściu z jaskini królowej kikimor
  4. H

    Ulubiony Olej

    Wiedziałem, że nazwa tematu może być dwuznaczna. ;D Ale nie róbmy offtopu
  5. H

    Sprzedaż Fisstechu, komu, gdzie i od kiedy?

    No właśnie, tylko że zaraz po tym ja ja pogadałem z krasnoludzkim kowalem to ten od zakonu strzelił focha (jeszcze przed zadaniem "Rozpoznanie bojem" czy jakoś tak). Dziwne. A krasnoludzki kowal też skupuje różne dziwne rzeczy?
  6. H

    Ulubiony Olej

    Ulubiony Olej Wątki o najlepszych eliksirach już były, więc pozwolę mojej skromnej sobie rozpocząć tą rozmowę. (przeszukałem forum, tematu podobnego nie znalazłem, jestem nowy więc nie obyty z tym forum)Moim ulubionym smarowidłem jest Olej z Crinfrid. Najlepiej działa na grupę ludzi. Osobnik...
  7. H

    Jaki największy dmg udało się wam uzyskać?

    Ja miałem z eliksirem nigredo, rosomakiem i perunem około 700 na Azarze (oczywiście z ciosu specjalnego dla stylu silnego miecza stalowego (5 poziom). Tak, to jest możliwe. Poziom trudności - hard :) Miecz - Sihill
  8. H

    Magister a profesor

    Nawet występuje w wiedżminie składnik alchemiczny "kamienie z Ys" A tak od siebie Azar nieco przypomina mi Vilgefortza (ton wypowiedzi i niektóre zwroty)
  9. H

    Zamieć.

    Toksyczność? W końcu od czego są eliksiry albedo :dead:Topic: w sumie macie rację, ale np. mi na moim dość słabym sprzęcie ciężko mi się walczyło pod wpływem zamieci.
  10. H

    Aerondight vs Księżycowe Ostrze

    Gdy grałem za Scoia'tel wybrałem księżycowe ostrze (w końcu to elficka brzytwa). Aerondith jest świetny ale chciałem by Geralt nosił na plecach coś hmm... oryginalnego. Wiem, że to nie w jego stylu, ale podarunek Pani Jeziora wygląda w 99% tak samo jak miecz, !SPOILER! który dostajemy na...
  11. H

    Żródło

    W poradniku niby pisali, że gra wygląda inaczej jeśli wybierzesz Shani lub Triss. Nie wiem czy to prawda bo zawsze wybierałem tę drugą :)
  12. H

    Sprzedaż Fisstechu, komu, gdzie i od kiedy?

    Skoro nie ma Colemana, to chyba nigdzie go nie opchniesz. Talar raczej go w II akcie nie kupuje, a w następnych to już wogóle nie wspomnę. Niestety chyba musisz ten fisstech wywalić. Jeżeli jestem w błędzie, niech mnie ktoś poprawi
  13. H

    Ulubione cytaty z Wiedźmina

    Rewelacyjna jest rozmowa Kapitanem Kogi, Aglovalem, Sheenaz i Geraltem na początku opowiadania "Trochę Poświęcenia"-Shee'naz! - zawołał Geralt - Nie rozumiesz? On nie może żyć w wodzie!- Nie akceptuję głupich wymówek! Ja też... Ja też go lubię i chcę mieć z nim narybek, ale jak, gdy on nie chce...
  14. H

    Jak zabić Azara Javeda ???

    A ja grając na hard (z żywym Berengarem) uparłem się, że utrzymam wiedźmina - zdrajcę przy życiu. Miałem nadzieję, że walka zakończy efektownym dialogiem, a on wybełkotał tylko coś w stylu "przemyślałem wiele rzeczy". Przed walką nadźgałem się potwornie (jaskółka - nigredo, pełnia - albedo...
  15. H

    "Niepokonani" Mutanci Zabójcy

    Stalowy miecz, szybki styl. Pomagaj sobie Aardem, czasami udaje się ich ogłuszyć, zwłaszcza jak wypijesz filtrt petriego
  16. H

    Outra - domysły , rozważania

    Być może chodzi tu o sarkazm: w książce tak Geralta nazywał bodajże eee... Grouhard a w grze po pijaku Odo :DJak na mój gust ta osoba Może być powiązana z Wiedźminem II "Zabójcy Królów". W końcu sam chciał zabić FoltestaEdit: Po pijaku odo nazywał go "Gerwant" :teeth:
Top Bottom