Search results

+
  1. D

    Nielogiczności w W3 i inne minusy

    To tylko domysły. Nilfgardzki generał to serio nie chłop z Podgrodzia. To są wojskowi z krwi i kości, zakładanie, że nie potrafiliby się dostosować do sytuacji nie jest specjalnie niczym podparte. Jeżeli Geralt sobie potrafił poradzić to i taki generał by sobie poradził. Zresztą Emhyr chciał...
  2. D

    Nielogiczności w W3 i inne minusy

    Czemuż to? Geralt to taki świetny strateg? Przecież to miałby być Nilfgardzki generał, a nie chłop z Podgrodzia. Nilfgardczycy nie pierwszy raz mieliby kontakt z magią. Zresztą obrona mogłaby wyglądać podobnie jak teraz. Tyle że Triss czy Keira zamiast pomagać w walce pomogłyby Yen. Szanse...
  3. D

    MINUSY Wiedźmina 3 & niedotrzymane obietnice

    Kanały w Novigradzie są "biedne", ale może to jakoś wiąże się z elfimi ruinami? Może po prostu w Wyzimie w większym stopniu kanały są poelfickie. No a cmentarz może być tam gdzie gnomy :P . Zresztą czy aby przypadkiem wyznawcy Wiecznego Ognia nie palą zwłok? Jeżeli tak to jakimś tam...
  4. D

    Nielogiczności w W3 i inne minusy

    Trochę komicznie to brzmi "wiedział kiedy wybudzić się ze śpiączki". Bym już raczej postawił na to, że moc Ciri go wybudziła (skoro potrafił wyczuwać kiedy jej używa to ten jej "pokaz" mógł postawić go na nogi), ewentualnie związek z nią (taka "romantyczna" wersja, niczym matka która w chwili...
  5. D

    Nielogiczności w W3 i inne minusy

    No chyba, że De Wett go zabije... Wszystko można załatwić dwoma listami... Mnie motywy Rochea jakoś mocno nie przekonują, tak jak i zrobienie z niego chyba geniusza wywiadu (on był w ogóle szpiegiem?). Jako nielogiczności postrzegam też raczej udział jego ludzi w zamachu czy nie połapanie się...
  6. D

    Nielogiczności w W3 i inne minusy

    Talar jakoś jest. Zresztą co tu do rozumienia? Zygfryd to tylko wierzchołek góry lodowej, brak Zakonu Płonącej Róży boli bardziej. Autorski pomysł Redów w miarę fajnie poprowadzony w I i II i całkowicie olany w III, a przecież Zakonnicy świetnie by się wpasowali w grę. Powiedziałbym nawet, że...
  7. D

    Wiedźmin 3: dodatki, rozszerzenia, DLC

    Może w Warhammerze, ale nie w świecie stworzonym przez Sapkowskiego.
  8. D

    Ekranizacja Sagi - czy za drugim razem będzie lepiej? (Hollywood, Platige Films, Netflix)

    Wątpię aby potencjalni twórcy przejmowali się tym na kogo stawiała większość w tych dyskusjach, choć z tym Szycem to oczywiście tak w ogóle był żart. Możemy sobie zrobić "wymarzoną" ekipę "Polską" i jak najgorszą "Amerykańską" ale to do niczego nie prowadzi. Jeżeli dowolnie wybieramy aktora...
  9. D

    Wiedźmin 3: dodatki, rozszerzenia, DLC

    Dol Blathanna pasuje. Pchanie się na południe w obliczu inwazji Nilfgardu nie jest raczej logiczne. Opcja zlotu uchodźców w Toussaint ogólnie niezbyt mi się widzi. Mam więc nadzieję, że twórcy nie postawią na to, że "wszyscy" postanowili uciec na południe na przekór armii Nilfgardu i "wszystkim"...
  10. D

    Nielogiczności w W3 i inne minusy

    Tym bardziej nie miała wyskakiwać z jakimś Białym Zimnem. Miała trzymać się na uboczu dla swojego bezpieczeństwa. Białe Zimno tak czy siak nie pojawiłoby się przecież ot tak, przykład krainy elfów pokazuje, że nie niszczy też wszystkiego od razu. Avallach żali się, że nikt Ciri nie trenował...
  11. D

    Ekranizacja Sagi - czy za drugim razem będzie lepiej? (Hollywood, Platige Films, Netflix)

    Widzę duży fanklub "wiedźmin tylko polskiej produkcji", to może przejdziemy do szczegółów, kto zagra Geralta Karolak czy Szyc :P ? Amerykańskie seriale mają swoje wady, ale polskie póki co nie pokazują nie wiadomo jak wielkiej klasy. W obu przypadkach może wyjść gniot, ale o to martwić się już...
  12. D

    Nielogiczności w W3 i inne minusy

    Czyli to wszystko na wypadek gdyby Geralt umarł? Zimna suka z tej Ciri skoro tak. Zamiast pomóc Geraltowi to ona woli wykorzystać czas jaki on jej daje tocząc swój ostatni pojedynek... Strasznie instrumentalne wykorzystanie Geralta z powodu jakichś tam snów związanych z wieżą i zagłady która ma...
  13. D

    Wiedźmin 3: potwory

    Z tymi nekkerami to głowy nie daję, być może pomyliło mi się z topielcami. Lepiej udaj się jak już to na Skellige i tam polataj po lasach polując na "roślinopotworowate". W każdym razie od czerwonego mutagenu jest już temat: http://forums.cdprojektred.com/threads/38634-Czerwony-mutagen .
  14. D

    Plotki, plotki, plotki...

    A w studiu tymczasem "poniewierani" twórcy: .
  15. D

    Chcemy Wiedźmina 4?[ankieta]

    Saga opowiada o historii Ciri, III też, a I i II teraz wyglądają raczej jak wstęp który można pominąć niż pełnoprawne części trylogii. No i historię Ciri poznaliśmy. Można co prawda odwołać się jeszcze do "Niszczycielki", wyprowadzenia elfów ze świata itd., ale mi się wydaje, że jednak...
  16. D

    Wiedźmin 3 - muzyka

    Ja to w ogóle jak włączyłem sobie OST z 3 to nie dałem rady go wysłuchać do końca. To całe "rzępolenie" itd. sprawiło, że zaczęły mnie "bolec uszy". W samej grze z kolei utwory mi się z kolei oczywiście raczej podobały. Soundtrack z 1 po prostu jest chyba bardziej "uniwersalny", w 3 z kolei są...
  17. D

    Nielogiczności w W3 i inne minusy

    Pomściła Vesemira więc mogła po części "odpuścić". Ganianie za wiedźmą po bagnach zbytnio bezpieczne nie jest więc mogli to jej też wyperswadować Geralt bądź Yen. Zresztą nie wiemy czy aby nie szukała/odnalazła. Nie doszukiwałbym się tu nielogiczności bo za mało wiemy, opcji jest wiele. Chodzi...
  18. D

    Wiedźmin 3: potwory

    To normalne, choć pewnie trochę pecha też miałeś, bo to kwestia po części losowa. Sam wbiłem czwarty większy czerwony mutagen niedługo przed końcem. Z tego co zauważyłem czerwone wypadają zazwyczaj z nekkerów i krabobająków (czy czegoś w tym "guście"). Najłatwiej chyba spotkać te drugie na...
  19. D

    Chcemy Wiedźmina 4?[ankieta]

    Jak na moje to niech już lepiej twórcy ustalą jakby co jakiś kanon. Niemal całkowicie olali wybory w "finale trylogii" to nie ma co liczyć, że w ewentualnej kontynuacji je uwzględnią. Zresztą nasze wybory mają globalny wpływ i to niezbyt subtelnie. Osobiście bym nie płakał jeżeli twórcy olaliby...
  20. D

    Zakończenie - dyskusja

    To to był jakiś świat przez który to Zimno przechodziło? Ja myślałem, że raczej coś w stylu "epicentrum". Punkt we wszechświecie z którego Białe Zimno się rozprzestrzenia. Ciekawe czy twórcy ten motyw rozwiną. W sumie to nie wygląda zachęcająco, jest bardzo "biedny", stary schemat. Myślę, że z...
Top Bottom