Search results

+
  1. G

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    Jest to absolutne minimum, które musi wygłaszać na temat serialu, bo to ma w kontrakcie. Myślałem że takie sprawy są oczywiste? :)
  2. G

    Uniwersum "Pieśni Lodu i Ognia" ("A Song of Ice and Fire") / "Game of Thrones" [HBO]

    I za każdym razem to samo pytanie.. Czemu to nie hbo zabrało się za wiedźmina... Eh..
  3. G

    Wiedźmin: Syreny z Głębin oraz Zmora Wilka i być może nie tylko

    Szansa na dobrą produkcję filmową/telewizyjną w świecie który uwielbiamy. A tak, Netflix dalej będzie wypluwał takie byle co, ważne że ilość się zgadza.
  4. G

    Wiedźmin: Syreny z Głębin oraz Zmora Wilka i być może nie tylko

    @Lizzie... Tak, cieszmy się że masa ludzi poznaje wiedźmina poprzez słaby serial. Najważniejsze że marka popularna... Nie pojmuję zbytnio tego podejścia. Najlepszym rozwiązaniem dla marki, jest zaoranie witchflixa i zrobienie tego jak należy. Mam die cieszyć że powstaje jakaś produkcja, tylko...
  5. G

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    Nie zgadzam się. Drugi sezon od drugiego odcinka oglądało się przynajmniej z żałosnym usmiechem na twarzy, patrząc co zrobili z gotowym materiałem na dobry serial. Tutaj jest po prostu do bólu nijako i nudno. Nie dałbym rady obejrzeć tego, skupiając się tylko na serialu.
  6. G

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    Zostawiam dla nieoglądających, absolutnie fantastyczny dialog między Radowidem a Jaskrem: - Nie mogę wziąć cię do środka. - Więc weź mnie tutaj.
  7. G

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    Ocena na portalu "Na ekranie" pewnie na pokaz, bo widzą że ludzie mają dość tego serialu. Tak jak wspomniał @raison d'etre , ten sam recenzent dał sezonowi drugiemu 8/10. Ogólnie, udało mi się obejrzeć pierwszy odcinek i to nadal ten sam serial. Jak na razie nic gorszego niż w drugim sezonie...
  8. G

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    Plusy: Henry jako Geralt. W końcu w nornalnym ubraniu. (Nie licząc tej koszuli i lekkich spodni z kilku odcinków) Cała reszta: Yhy.
  9. G

    Seriale

    @Yngh Nie wiem czy wiesz, ale mając materiał źródłowy zrobili świetne pierwsze sezony GOTa. A jak widzimy ostatnio po innych produkcjach, nie jest to zbyt częste. Jestem niemal pewien, że z Wiedźminem poradziliby sobie 10x lepiej od Lauren i reszty.
  10. G

    Powstaje remake pierwszego Wiedźmina!

    No i to to się rozchodzi ;) Byśmy wrócili właśnie do tej ponurej, deszczowej Wyzimy w nowszym wydaniu... A nie odnowionego, słonecznego miasta ;)
  11. G

    Powstaje remake pierwszego Wiedźmina!

    Otóż to. Widzę że w ludziach już hurra optymizm. Ale co po tym dziele, jak cały klimat poszczególnych lokacji (czyli to, co nadal wyróżnia tą grę) uleci?
  12. G

    Powstaje remake pierwszego Wiedźmina!

    Błagam, niech ten unikalny klimat każdej lokacji zostanie zachowany, a będzie dobrze.
  13. G

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    Dziwie się wam, że chcecie by ten kolejny sezon był wierniejszy książce. Dla mnie, to powinni odejść od materiału źródłowego jeszcze bardziej. Po tym syfie, jaki pokazali w drugim sezonie, niech oni lepiej sobie już piszą całkowicie swoją historie. Szkoda tylko, że netlfix będzie to ciągnął i...
  14. G

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    Zdecydowanie. To powinno być w serialu priorytetem, uważam. Zamiast dopisywać 120 nowych, idiotycznych wątków, to wystarczyło rozwijać konkretne opowiadania. Dać jakieś tło, budować świat serialu. W długiej retrospekcji, przedstawić historie Renfri i skonfrontować to z tym co mówi Stregobor...
  15. G

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    Serio? Jedyna osoba która napisała sensowne odcinki, nie bierze udziału w kolejnym sezonie? Aha. W sumie spoko. Może to teraz anulują.
  16. G

    A może remake Wiedźmina 1?

    No widzisz. Dla mnie W3 nie jest nawet blisko tego unikalnego klimatu z jedynki. Każda wioska na jedno kopyto, średnia muzyka eksploracyjna, dziwna decyzja z non stop wiejącym wiatrem w kazdej części mapy i wyginajacymi się non stop drzewami. Do tego średni ambient, czy słabiutkie, kompletnie...
  17. G

    A może remake Wiedźmina 1?

    Nie napisałem nigdzie, że owy remaster musi być do kitu, tylko że patrząc na sporo takowych, domyślam się jego wyglądu i kierunku, który mogliby obrać. Co nie oznacza że musi tak akurat być. Ale Ty pewnie już wiesz, że bedzie superowy. Na pewno będzie dobrze zrobiony, jak ja mogłem mieć co do...
  18. G

    A może remake Wiedźmina 1?

    Oczywiście że w kazdej chwili będę mogl do niej wrócić. Ale masa ludzi, zamiast poznać świetną i unikalną jedynkę, pozna kolorowy remaster pozbawiony duszy.
  19. G

    A może remake Wiedźmina 1?

    Otóż to. Czesto słyszę o tym, by odświeżyli jedynkę. Ale znając życie, i widząc jak wyglądają obecne zremasterowane produkcje... To gra pewnie straciłaby większość tego unikalnego klimatu, który ją tak wyroznia. Zrobiłaby się po prostu bardziej nijaka. Podgrodzie wyglądałoby pewnie jak dowolna...
Top Bottom