Search results

+
  1. B

    Przeglądarka zbroi W2

    Przeglądarka zbroi W2 Są tu w bardzo fajny sposób pokazane wszystkie zbroje które możemy zdobyć w W2. Armor Gallery
  2. B

    Pancerz Bratobójcy we Flotsam

    Pancerz Bratobójcy we Flotsam Ku mojemu zdziwieniu okazało się że wystarczy trochę szczęścia, CheatEngine i można mieć pancerz Bratobójcy już w pierwszym akcie. Oto dowód: (sory za jakość) Chciałem dodać sobie punktów talentów i przez przypadek zmodyfikowałem nie ten adres. Tak naprawdę...
  3. B

    Bug kitki w pancerzu Wiarołomcy

    Bug kitki w pancerzu Wiarołomcy Włosy Geralta, a dokładniej kitka, po założeniu pancerza Wiarołomcy wygląda bardzo nienaturalnie, odstaje w obrzydliwy sposób, co przypomina bardziej penisa niż kitkę... Tylko ja mam taki problem, czy u kogoś również wystąpiło coś takiego?
  4. B

    Mody do W2 - poszukiwania

    Mody do W2 - poszukiwania Dawajcie jakieś ciekawe i fajne mody, bo przecież Wiedźmin to nie tylko dojrzała fabuła, ale także zabawa którą można sobie ciekawie urozmaicić ;) PS Ciekawi mnie, bo nie znam się za bardzo na takich technicznych sprawach, czy dałoby się zrobić taki mod aby mieć już w...
  5. B

    Klucz do kanałów.

    Klucz do kanałów. Gdzie można znaleźć klucz do kanałów w zadaniu "W imię wyższych racji!"? Bo ku mojemu zdziwieniu są zamknięte, a chce jak najszybciej skończyć wreszcie gre.
  6. B

    Publikowanie naszych wyników w Arenie a mody.

    Publikowanie naszych wyników w Arenie a mody. Ok, przyznam się, gram na modach. Jeden zamienia mi książkę w niektórych zbrojach na o wiele fajniej wyglądającą torbę, a drugi sprawia że mogę u tajemniczego kupca kupić różne ciekawe przedmioty. REDzi kilka razy podkreślali że osoby grające na...
  7. B

    Czateria (zapraszam trolli)

    Czateria (zapraszam trolli) Z racji że mi się nudzi jak choroba, a nie mam już siły siedzieć i trollować na filmwebie, to może tutaj znajdzie się kilka fajnych osób z którymi można pogadać na różne tematy, nie zawsze filozoficzno-egzystencjalne ;)
  8. B

    Problem z ładowaniem

    Problem z ładowaniem Mam problem z ładowaniem gry. Instaluje, przechodzę prolog bez problemu, chodzi mi ładnie, potem jest pogrzeb Leo i wyskakuje ekran ładowania "Obrzeża Wyzimy" no i koniec grania... Czekałem raz nawet 30 minut i nic, ekran ie znika, muzyczka cały czas leci i muszę resetować...
Top Bottom