Search results

+
  1. K

    Nocna Wyzima czynna od 22 do 6.

    Zasmucasz mnie Szypku. :(
  2. K

    QLAS - co Ty wiesz o ASie?

    Przyznała się do 94 lat.
  3. K

    Nocna Wyzima czynna od 22 do 6.

    Co? Gdzie? Jak? Parę dni mnie nie było i od razu forum padło? Echh... :D A tak serio, to ja jakoś tego 'upadku' nie widzę. Nowe tematy się mnożą, użytkownicy także. Jedynie brak tych starych, ale to pewnie wina wakacji i wszystko wróci do normy w okolicach września, w najgorszym wypadku...
  4. K

    Nocna Wyzima czynna od 22 do 6.

    Obecny! Tylko trochę senny i podchmielony, ale jestem. ;P
  5. K

    Nowe forum - bugi, błędy, zgłoszenia

    Nie mam pojęcia, czy tylko ja mam taki problem, ale w "Śledzonych Treściach" pojawiają się tylko i wyłącznie powiadomienia z wątków ze "Społeczności Graczy". Żadne inne do mnie nie dochodzą. :(
  6. K

    Oreny

    Czyli sugerujesz, że nikt nie czyta postów moderatorów? Skoro nie da się ich oceniać... :D
  7. K

    Temat napisany pod wpływem impulsu - PIRACTWO !!!

    I co z tego? To świadczy o spaczonej świadomości ludzi, którzy to ściągnęli. Żaden przykład społeczny, uwierz mi. Banda złodziei żerująca nie tylko na producencie gry, ale również na Nas - ludziach którzy się pofatygowali do sklepu i zakupili swój oryginalny egzemplarz.
  8. K

    Nocna Wyzima czynna od 22 do 6.

    Widzę, że tutaj wesoło było! Echh szkoda, że przegapiłem taką imprezkę. Chociaż... Piwo, Ley'sy i maraton komedii filmowych nieźle z Wami konkuruje. :D
  9. K

    Easter Egg, czyli nieudany skok wiary

    Niezupełnie. Wolverine miał trzy ostrza. A tam widać zarys czwartego. :D
  10. K

    Co nieco o sprzęcie

    Ale od tego, że się tak wtrącę, są akapity. I tej zasady się tutaj ludzie, raczej trzymają.
  11. K

    Gry komputerowe

    A natomiast ja z coraz większą chęcią powracam do starych tytułów. Ostatnio znalazłem grę Scrapland, dość starą, dołączoną kiedyś do CD Action i zagrywam się nią od paru ładnych dni. Fabuła jest super, grafika może nie porywa, ale sentyment jednak robi swoje. Polecam!
  12. K

    Temat napisany pod wpływem impulsu - PIRACTWO !!!

    Nie zraził Cię poprzedni ban, który otrzymał jeden z użytkowników za przyznanie się do piractwa? Gratuluję rozsądku, naprawdę.
  13. K

    Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

    Uważam, że to już lekkie przegięcie. Owszem, fajnie to wygląda przy edycjach kolekcjonerskich jedynki i dwójki. Jednak, gdyby do tego miała dojść jeszcze EK Wiedźmina 3, wyglądałoby to po prostu śmiesznie. Zreszą, idąc dalej tym tokiem rozumowania, EK Wiedźmina 4 i 5 (o ile się pojawią) również...
  14. K

    Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

    Szczerze wątpię. Ba, ja jestem tego pewny! Wiedźmin 3 o ile wyjdzie na PS3 (w co głęboko wierzę), to na pewno nie będzie obsługiwał kontrolera Move. Za dużo pracy i przez to zbędnej straty czasu.
  15. K

    Nowe forum - bugi, błędy, zgłoszenia

    U mnie to też nie wygląda jak u Ciebie, Szypek. Tzn. mam "Dodaj Odpowiedź" itepe, ale całej reszty już nie. A używam Google Chrome, najnowszej, zaktualizowanej wersji. To błąd? Bo w sumie mogą to być ograniczenia dla zwykłych userów. Ale pewności nie mam, bo nie widzę screena z bliska, przez...
  16. K

    Nocna Wyzima czynna od 22 do 6.

    Pewnie chce tą studentkę tylko dla siebie i dlatego tak napisał. Chlip, chlip - szkoda. :( Sorry, zapomniałem odpisać. Lay's Strong. Niebo w gębie, jeszcze mi parę paczek zostało, także do zakończenia ciszy nocnej, raczej starczy.
  17. K

    Nocna Wyzima czynna od 22 do 6.

    Ja pamiętam, co trzeba powiedzieć. Ha! Będziecie mogli mnie zasypać zaraz orenami. Trzeba było puścić trochę wodzy fantazji i powiedzieć, że możemy wpaść również. Fajniej by było :D
  18. K

    Nocna Wyzima czynna od 22 do 6.

    Oj nie strasz Pan, nie strasz, bo się Pan... tego... Eee, zabrakło mi fajnych eufemizmów. :( ... ... Nie psuj dobrej zabawy, o! A najlepiej sam się dołącz. Nie bądź taki. Haha, czyli Vatt też ma na górze u siebie w domu, jakąś atrakcyjną studentkę? Wyyypas.
  19. K

    Nocna Wyzima czynna od 22 do 6.

    Nie, nie, nie. Skądże! Ja miałem tutaj na myśli naszych kochanych, cenionych, niezastąpionych... no jakichś tam, moderatorów. :D Poza tym u mnie imprezka też trwa w najlepsze. Ostatnie piwo niestety wydoiłem przed paroma godzinami, jednak Cola z chipsami też ujdzie. Jak na razie. Ha...
  20. K

    Nocna Wyzima czynna od 22 do 6.

    Piwo jest! I w ogóle, wszystkiego po trochu Nie krępujcie się, pijcie ile wlezie. No, chyba, że nocny stróż straci nagle ducha imprezy... Wtedy się zrobi nieciekawie. Trochę.
Top Bottom