Search results

+
  1. D

    Neck and shoulder seams on V’s model + other visual bugs regarding V

    UP! I've made another topic about it. https://forums.cdprojektred.com/index.php?threads/the-neck-shoulder-texture-bug-that-exists-since-2-0-and-occurs-for-everyone-yes-for-you-too-even-if-youre-oblivious-about-it.11126488/ And I'll put my evidences here. I'm honestly surprised how many people...
  2. D

    Neck and shoulder seams on V’s model + other visual bugs regarding V

    Yup, that's probably the reason. I'm playing clean game, without any mods. 1702947115 Same here, pal. Funny thing is, that this isn't something that happens for some people, it happens for everyone who is playing the game without mods. 1702948313 Thanks for adding more photos, looks exactly...
  3. D

    Neck and shoulder seams on V’s model + other visual bugs regarding V

    Hello everyone. So, it's been a few months and textures of our protagonist still looks like they were messed up by some poor modding. I've reported this bug many times, we've had 2 patches since 2.0v and still nothing. Mesh is completely messed up and this problem seems to be the case for every...
  4. D

    Rozjechane tekstury postaci V

    Dzień dobry wszystkim. Jak na screenach, od aktualizacji 2.0 cała szyja łącznie z głową jest niepołączona z resztą ciała. Można zauważyć przezroczystą linię zarówno w okolicach karku jak i w okolicy pach. Wygląda to jak rozjazd tekstur po nieudolnym modowaniu, ale nie mam żadnych modów. Gra to...
  5. D

    Pomysły społeczności dla CP77 [SPOILERY]

    Wspominając o wycietym contencie miałem na myśli przykładowo moment, w którym w mieszkaniu V beztrosko brała sobie prysznic (wnioskując po dialogu po upojnej nocy) ta kobieta, którą ocalamy z Jackiem na samym początku. Według mnie to mógł być ciekawy wątek, który został pominięty. A co do ubrań...
  6. D

    Pomysły społeczności dla CP77 [SPOILERY]

    Złudzen nie mam, tylko marzenia. :LOL: Ale te rozwinięcie backgroundu, które zaproponowałeś fajnie by się wplotło w odbicie piłeczki na zarzut "Bo background postaci nie ma w ogóle żadnego impactu w grze!" Chociaż dalej chciałbym, aby te ścieżki miały jakiś większy wpływ, to byłby to jakiś...
  7. D

    Pomysły społeczności dla CP77 [SPOILERY]

    Generalnie wszystkie głosy powyżej odnośnie dodania aktywności i zwiększenia pewnej immersji w tych relacjach między postaciami z całego serducha popieram. Bo nie sposób oprzeć się wrażeniu, że pewne postacie zostały potraktowane po macoszemu. Stout okazała się zwykłym one night standem, a...
  8. D

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    To i ja dodam od siebie 3 grosze. Może, któryś Red do przeczyta ale wątpię aby mój głos coś zmienił. No nic, lżej mi będzie. To jedziemy. Całkowite FPP to jak dla mnie strzał w stopę. Gadanie o "immersji" w ogóle do mnie nie przemawia. Skoro Cyperpunk to styl, to mam szukać lustra albo auta...
  9. D

    Cyberpunk 2077 — pierwsza prezentacja; 48 minut rozgrywki

    Nie no, o tym mówię o jakiejś ograniczonej liczbie odpowiedzi. Coś właśnie jak było rozwiązane w Gothic'ach. Nie oczekuję, że dla każdego losowo generowanego przechodnia zrobią inną kwestię, mogliby wtedy nagrywać w nieskończoność :D Bardziej chodzi o jakiś ograniczony zbiór odpowiedzi jakie...
  10. D

    Cyberpunk 2077 — pierwsza prezentacja; 48 minut rozgrywki

    Mam jeszcze jeden pomysł, odnośnie tego jak można wykorzystać bycie "cool" w grze i do tego sprawić, że świat stanie się bardziej "żywy". Załóżmy, że możemy pogadać z KAŻDYM w grze. Tutaj znowu odwołam się do Gothica. I możemy zadać kilka standardowych pytań typu "Co słychać", "Jak dojść do..."...
  11. D

    Cyberpunk 2077 — pierwsza prezentacja; 48 minut rozgrywki

    Gameplay oczywiście wcisnął mnie w fotel. Ale wiedząc, że Redzi zaglądają na fora i biorą pod uwagę to co mówią fani, czuję się w obowiązku, żeby pokręcić trochę nosem. ;) A więc tak: 1. Strzelanie oraz poruszanie się. Animacja tych procesów wygląda trochę sztywno i tak jak już niektórzy tutaj...
  12. D

    Cyberpunk 2077 - TPP vs FPP

    Wpiszę swoje dwa grosze. Moje stanowisko jest takie, że będę trąbił w niebogłosy, żeby TPP jednak się pojawił. Uważam że to niezbędna część gry z prostej przyczyny. Kreujemy swoją postać. Tak? Tak. Modyfikujemy jej wygląd, dostosowujemy ją do naszych jakichś tam wizualnych oczekiwań. Jeśli ja...
  13. D

    Cyberpunk 2077 - sugestie i życzenia

    Dla mnie bardzo istotną kwestią jest wyrazistość świata. Wiecie czego mi brakuje w dzisiejszych grach RPG? Tego co mnie urzekło przykładowo w Fallout 2. Czyli lokacji, które zapadały w pamięć razem ze swoimi postaciami i całą otoczką. Inna lokacja, inni ludzie, inne sytuacje idealnie wpasowujące...
  14. D

    Denerwujące artefakty graficzne. Co je powoduje i jak je usunąć?

    Niestety sprawdziłem i paski pojawiają się również w głębi wyspy gdzie nie ma żadnych statków.
  15. D

    Denerwujące artefakty graficzne. Co je powoduje i jak je usunąć?

    Hmm... no nie wiem, te paski są strasznie pogrubione, rozmazane i pojawiają się w miejscach gdzie nie ma żadnych lin... A przynajmniej być nie powinno.
  16. D

    Denerwujące artefakty graficzne. Co je powoduje i jak je usunąć?

    Denerwujące artefakty graficzne. Co je powoduje i jak je usunąć? Witam wszystkie tęgie głowy. Problem wystąpił mi na Skellige. I w zasadzie to tyle, oczywiście w innych lokacjach zdarzał się jakiś artefakcik raz na godzinę lub dwie ale to co się dzieje na Skellige to trochę poważniejszy...
  17. D

    Dziwny pogłos podczas dialogów

    Mam komputer stacjonarny więc mi to chyba nie pomoże :) Martwi mnie trochę fakt że REDzi nic z tym jeszcze nie zrobili mimo że support podobno już się tym zajął... Druga sprawa jaka mnie martwi to taka że niemal na każdym tzw "Let's Playu" występuje ten pogłos w dialogach i nikt na to nie zwraca...
  18. D

    Dziwny pogłos podczas dialogów

    Z okazji patcha komuś znikł problem może..? U mnie wciąż to samo chodź dostałem info od supportu że pracują nad rozwiązaniem problemu.
  19. D

    Podmienione głosy znanych postaci [spoilery]

    Podmienione głosy znanych postaci [spoilery] Witajcie Tak się zastanawiam czy tylko mnie od tego szlag trafia czy może innych też, ale podczas rozgrywki wpadłem ostatnio na Lamberta i... gdy się odezwał to zrobiło mi się słabo. Aktor który podkłada mu głos kompletnie zabił postać... DLACZEGO...
  20. D

    Dziwny pogłos podczas dialogów

    I jeszcze mała uwaga którą zauważyłem. "Pogłos" jest tylko podczas dialogów czyli wtedy gdy możemy kierować odpowiedziami i włącza się swego rodzaju cutscenka. Gdy nasze postacie się poruszają podczas misji i wymieniają jakieś zdania "luzem" wtedy dźwięk jest normalny.
Top Bottom