Search results

+
  1. D

    Wiedźmin 3: system walki

    Ale przecież krew jest zarówno w pierwszej jak i w drugiej części. Chodzi Ci o taką walkę, jaka była w Mount & Blade? Też chciałbym większego skomplikowania walki, ale zarówno w M&B jak i w Gothic (strzałki :p/>/>) walka wypada strasznie sztywno (mimo że tą z Gothic uwielbiam). A już na pewno za...
  2. D

    Wiedźmin 3: system walki

    Z zapowiedzi wynika, że mimo że nie będzie biegania, to walka będzie bardziej dynamiczna właśnie ze ze względu na szybkie doskoki, odskoki i błyskawiczne cięcia. Więc taniec jak najbardziej zostanie - bieganie w kółko nie. I to mi się podoba :)/>/> EDIT: to odnośnie wypowiedzi piotrek18tw ;)
  3. D

    Braki w cytatach na anglojęzycznej wiki

    Tutaj możesz wyłapać kilka cytatów po angielsku http://www.goodreads.com/author/quotes/38569.Andrzej_Sapkowski Może znajdą się jeszcze na angielskiej wiedźmińskiej wiki - http://witcher.wikia.com/wiki/Witcher_Wiki ? Jeszcze tu coś jest...
  4. D

    Wiedźmin 3: system walki

    A może wystarczy pozostawić system (chodzi mi o nagradzanie dodatkowe za taktykę) taki, jaki jest? Jeżeli ktoś czuje się na siłach, to stosuje tylko szermierkę, a Znaki, petardy, eliksiry itd. będą tylko ułatwiały walkę. A sama szermierka nie musi być pójściem na łatwiznę - zależy jak zostanie...
  5. D

    Wiedźmin 3: system walki

    No to tutaj się chyba nie dogadamy, bo mi marzyłaby się ciut bardziej skomplikowana walka mieczem, chociażby o to odpowiednio wymierzone wciskanie przycisków. Fakt, trzeba przyznać, że dobrze to wymyślili (w sumie to jest to bardziej naturalne niż np. wymienionym przez Ciebie wyżej AC)...
  6. D

    Wiedźmin 3: system walki

    Może sprecyzuję. Przy przyciskaniu bez przerwy LPM Geralt by wyprowadzał normalne ciosy, składające się na sekwencje, jednakże robiłby to wolniej niż przy "wstrzelaniu" się w odpowiedni moment. System byłby łaskawszy od tego z jedynki (można przecież bez problemu walczyć nawet gwałcąc LPM), a...
  7. D

    Wiedźmin 3: system walki

    Ja to natomiast widzę w ten sposób (a przynajmniej mam taką nadzieję), że maksymalna szybkość ciosów Geralta będzie ustalona odgórnie i gracz będzie musiał się w nią idealnie wbić. Jeżeli gracz będzie wciskał je za szybko, to wiedźmin zostanie wybity z rytmu i będzie wolniej/nieudolniej zadawał...
  8. D

    Wiedźmin 3: system walki

    Może to kwestia gustu, ale walka z Gothica jest moim ulubionym systemem walki :p/>/>/> Chociaż faktycznie jest sztywna i trudno w niej zrobić coś efektownego. Też nie chcę grania strzałkami. Chodzi mi o to, żebyśmy mieli większą kontrolę nad ruchami Geralta, żebyśmy mogli wybrać jaki rodzaj...
  9. D

    Wiedźmin 3: system walki

    Z informacji z Game Informera wynika, że REDzi zastanawiają się, czy nie wprowadzić QTE do tych specjalnych ciosów, że tak to nazwę, krytycznych (po zdobyciu dużej wiedzy o danym przeciwniku, np. poprzez przecięcie ważnej tętnicy). Na szczęście jednak skłaniają się do zastosowania w tym celu...
  10. D

    Wiedźmin 3: znaki

    piotrek18tw - podoba mi się Twoja wizja. Pytanie tylko, czy nazbyt nie skomplikowałoby to rozgrywki. Z drugiej strony, zaklęcia uderzające w Geralta i tak go chyba wytrącają z rytmu, nie? Stanowczo popieram zneutralizowanie efektów wizualnych znaków. W grze trochę razi to, że igni nieznającego...
  11. D

    W2: zapowiedzi, wywiady etc (bez spoilerów)

    Chyba zaczyna się w końcu nawałnica reklam Wiedźmina. Np. na stronie serwisu informacyjnego gier-online. Filmik i tło strony z datą premiery. Po zakończeniu filmiku licznik. Taka ciekawostka, bo chyba jeszcze nikt o tym nie wspominał, a nie zauważyłem wcześniej na tej stronie tych reklam.
  12. D

    W2: zapowiedzi, wywiady etc (bez spoilerów)

    Chyba nie, ale potem "TG_PM" mianowany przez ludzi z czatu Tomkiem Gopem obiecał, że przyjdzie jeszcze o 21:00. I przyszedł :D
  13. D

    W2: zapowiedzi, wywiady etc (bez spoilerów)

    Ktoś od nas (czytaj z oficjalnego forum) właśnie nieźle wkręcił wszystkich (w tym i mnie :D), że jest Tomkiem Gopem. Ale i tak fajnie, bo dobrze odpowiadał na pytania i przynajmniej ci spoza forum trochę nadrobili zaległości.A teraz przyznać się - kto to? :D
  14. D

    W2: zapowiedzi, wywiady etc (bez spoilerów)

    Według Tomka (na lajfczacie) PC Format zrecenzował tą starą prasową wersję. Tj. nie dostał pełnej wersji gry od REDów...
  15. D

    W2: zapowiedzi, wywiady etc (bez spoilerów)

    http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=58589W sumie nie wnosi nic nowego ale że nie było chyba jeszcze w tym temacie...
  16. D

    W2 - pytania do CDProjekt Red

    Na jednym z ostatnich screenów możemy zobaczyć mapę z nazwami krain itd. w głagolicy. Jednakże, w jednym artykule (już nie pamiętam na jakiej stronie) piszący twierdził, że w końcowej wersji mapa będzie całkowicie po polsku (tzn. także we współczesnym polskim alfabecie). Jak to w końcu jest...
  17. D

    W2: zapowiedzi, wywiady etc (bez spoilerów)

    Chodzi Ci o to -> http://www.gram.pl/art_9gvlJ,0_Sekrety_Edycji_Kolekcjonerskiej_Wiedzmina_2_glowa_Geralta.html ?
  18. D

    W2 - pytania do CDProjekt Red

    To ja chciałbym jeszcze zadać zmodyfikowane pytanie Napoleona_PL - co, jeśli komuś zepsułby się dysk twardy i nie miałby jak odinstalować Wiedźmina 2, a chciałby zainstalować na (załóżmy) innym komputerze z nowym dyskiem? Czy w takim razie serwer Wiedźmina 2 uzna, że nie istniejąca już gra (na...
  19. D

    W2 - pytania do CDProjekt Red

    Plakat z tego dziesięciominutowego gameplaya zainspirował mnie do zadania jeszcze kilku pytań :P1. Czy głagolica jest pismem w całym świecie, jaki przemierzymy czy tylko u krasnoludów?2. Czy w grze będą teksty zapisane w runach?3. Czy będziemy mogli spotkać głagolicę tudzież runy wyrzeźbione na...
  20. D

    W2 - pytania do CDProjekt Red

    To teraz trochę z innej beczki - pytania o zapis stanu gry.1. Czy będzie możliwość nazywania zapisu?2. Czy będzie szybki zapis?3. Jeśli tak, to błagam, mogłaby być opcja, że istniałby tylko jeden szybki zapis, a każdy kolejny zapisywałby się na poprzednim? W jedynce ciągle korzystałem z szybkich...
Top Bottom