Search results

+
  1. G

    Forumowa filmówka

    Rekord seansów na dużym ekranie z 2015 (75) pobity, w 2016 doleciałem do 108 (109, jeśli wliczyć pewien pokaz specjalny w pubie :P), na początku września osiadłem na pułapie zaledwie 30 seansów, by szybko wejść w prędkość nadświetlną. Po raz kolejny jest to zasługa jesiennego okresu...
  2. G

    Uniwersum "Pieśni Lodu i Ognia" ("A Song of Ice and Fire") / "Game of Thrones" [HBO]

    Więcej po majówkowych przygodach, ale tak na szybko... Wow! Po rozczarowującym (acz solidnym) odcinku otwierającym sezon, dostaliśmy epizod, który śmiało można postawić w TOP10, jeśli nie TOP5 calutkiego serialu. Świetna sprawa, każda minuta wykorzystana wzorowo, wiele zapadających w pamięć...
  3. G

    Wiedźmin 3 - Krew i Wino [spekulacje, domysły]

    Dodatek nie będzie kosztował "40-50 zł" z tego prostego względu, że ideą nabywania tzw. "przepustek sezonowych" jest także to, by wyjść na takim zakupie korzystnie. Innymi słowy, skoro Expansion Pass był wyceniany na 100 zł, a Redzi oszacowali wartość gołych "Serc" na 40 zł, to "Krew i wino"...
  4. G

    Lista wybrańców, czyli Tajemnicza Witryna i jej inicjatywa

    Jak pewnie orientuje się wielu, studiuję w Wawie i w weekend 20-22.05 będę na miejscu, także na pewno piszę się na integrację!
  5. G

    WAŻNE: PRACE KONSERWACYJNE NA FORUM

    Uprzejmie upraszam się o zacytowanie autora tego cytatu, a nie innego cytującego! sserek: Misiu :* Na śmierć zapomniałem!
  6. G

    WAŻNE: PRACE KONSERWACYJNE NA FORUM

    Gratulacje dla wszystkich szczęśliwców. Gratuluję nawet, jeśli sprawdzi się moje posepne proroctwo i zostaniecie oddani w ofierze - na pewno dodatek wyjdzie dzięki Wam szybciej, wszyscy jesteśmy Wam wdzięczni za poświęcenie! Nah, but srsly. Dobry miks najbardziej zaangażowanych obecnie z...
  7. G

    Uniwersum "Pieśni Lodu i Ognia" ("A Song of Ice and Fire") / "Game of Thrones" [HBO]

    UncleArtr Nie odnosiłem się konkretnie do Twojej odpowiedzi, tylko ogólnej temperatury wypowiedzi tego rodzaju. Spoko, fakt jest taki, że model tych seriali HBO niestety narzuca epatowanie różnymi rzeczami i przez to "shock value" czasami kłóci się ze zgrabną narrację, tutaj bez wątpienia coś...
  8. G

    Uniwersum "Pieśni Lodu i Ognia" ("A Song of Ice and Fire") / "Game of Thrones" [HBO]

    EDIT: Wsadzone w spoiler. Ejże - wytykanie wad scenariusza jest jak najbardziej wskazane, ale znowu wracamy do "jest źle, bo nie jest jak w książkach"? Nie wiązałbym z tym ściśle niedoskonałości tego odcinka. Serialowy Doran to po prostu inna postać i wypadkowa potrzeby skondensowania wątku...
  9. G

    Forumowa filmówka

    Ok, sold.
  10. G

    Uniwersum "Pieśni Lodu i Ognia" ("A Song of Ice and Fire") / "Game of Thrones" [HBO]

    Wspominałem na ostatniej stronie. :> HBO od lat z zasady udostępnia na HBO GO pierwsze odcinki sezonów, a od tego roku można już nawet ogarniać GOT wraz z całym światem, odcinki są udostępniane o trzeciej w nocy. Ja na szczęście skusiłem się jednak dopiero po 9:00. Solidny start, nie powiem...
  11. G

    WAŻNE: PRACE KONSERWACYJNE NA FORUM

    Skoro chcą zebrać w jednym miejscu starannie wyselekcjonowanych kandydatów... Zapewne możesz. Chociaż analityczno-pragmatyczne umysły Redów nakazywałyby raczej sądzić, że wybrańcy zostaną oddani w ofierze R'hllorowi, by szybciej wydać dodatek.
  12. G

    Uniwersum "Pieśni Lodu i Ognia" ("A Song of Ice and Fire") / "Game of Thrones" [HBO]

    Ja tylko wygodnie się rozsiadam i otwieram parasolkę w oczekiwaniu na shitstorm, który jutro uderzy o tutejszą framugę. Dornish Master Plan? More like, Dornish Master #Lolan, Dornish Master #Trollan.
  13. G

    Uniwersum "Pieśni Lodu i Ognia" ("A Song of Ice and Fire") / "Game of Thrones" [HBO]

    Jakaś francuska telewizja przypadkowo wyemitowała 6x01 za wcześnie i oczywiście wszystko co najważniejsze pływa już po meandrach sieci, łącznie ze screenshotami na potwierdzenie. Odcinek zostanie udostępniony za darmo dla wszystkich na HBO GO o trzeciej w nocy, ale jeśli tymczasem ktoś chciałby...
  14. G

    My forumowicze

    Iiii pierwszy login na forum po pracach konserwacyjnych. froget67 I_w_a_N @ robert70r (przecież życzyłeś w terminie na FB...) rafal12322 PATROL - piękne dzięki za życzenia, którym nie stanęło na przeszkodzie wyłączone forum! genNighty Miło widzieć z powrotem!
  15. G

    Uniwersum "Pieśni Lodu i Ognia" ("A Song of Ice and Fire") / "Game of Thrones" [HBO]

    6x02 - "Home" 6x03 - "Oathbreaker" Wczoraj odbyła się uroczysta premiera S6 w LA i po sieci hulają spoilery, ale póki co wygląda na to, że wszystkie są fałszywe i nic jak na razie nie wyciekło.
  16. G

    Uniwersum "Pieśni Lodu i Ognia" ("A Song of Ice and Fire") / "Game of Thrones" [HBO]

    Tytuł 6x01 to "The Red Woman", oficjalny synopsis: "Jon Snow is dead. Daenerys meets a strong man. Cersei sees her daughter again" Oficjalny synopsis S6: "Following the shocking developments at the conclusion of season five, including Jon Snow’s bloody fate at the hands of Castle Black...
  17. G

    Ciemna strona mocy - uniwersum Star Wars

    Teaser "Rogue One" (oficjalnie... "Łotr Jeden") zadebiutuje dzisiaj. Nakładać węgiel, hype'owy kondukt nie napędzi się sam.
  18. G

    Dark Souls

    To samo napisałem, tylko zmartwiło mnie parę mniej entuzjastycznych głosów. Pewnie niepotrzebnie. Ponoć sam design świata faktycznie zmusza gracza do spacerze po sznurku kilku , ale już na poziomie samych lokacji rozmach powala i faktycznie warto je zgłębiać eksploracją. DS3 (wstawiam w...
  19. G

    Dark Souls

    Ciekawi mnie, na jakiej płaszczyźnie uplasują się oceny. Śledziłem pierwsze głosy z forum NeoGAF, od ludzi, którzy grali już w marcu na japońskiej kopii i raczej jednogłośnie wyrastała opinia o najlepszych elementach gier FromSoftware w jednym pakiecie. Rodzimy Eurogamer przyznał dzisiaj 10/10...
Top Bottom