Search results

+
  1. R

    Konkurs PrimaGames – wyniki

    heh, dziecko na gazie to był chyba jedyny tekst który mnie naprawdę rozśmieszył :D
  2. R

    Wygraj oficjalny poradnik wydawnictwa PrimaGames!

    ale,ale. kilka tutaj jest naprawdę niezłych (i nie myślę o dziwo o swojej), a że konkurs dotyczy też angielskiej części forum to wybór 2 prac może jednak nie być oczywisty. btw. niby wulgaryzmów nie trawisz ale łaciną bluzgasz :D
  3. R

    Zawsze jest Nadzieja

    nie wiem czy kogoś jeszcze interesuje opinia strony metacritic ale nasz Kolega znów spadł o jedno oczko niestety jak w temacie wiadomości: Zawsze jest Nadzieja
  4. R

    Wygraj oficjalny poradnik wydawnictwa PrimaGames!

    mmmmm... i mi po sumieniu pojechali :( Czy Wy też tak macie że "nie, no. w weekend majowy to się wezmę i napiszę!" ? :) zaczynam od jutra, serio...
  5. R

    Wygraj oficjalny poradnik wydawnictwa PrimaGames!

    @Gwyn Cerbin Świetne! :D
  6. R

    Wygraj oficjalny poradnik wydawnictwa PrimaGames!

    odpowiedź znalazłem w Twoim poście...
  7. R

    Wygraj oficjalny poradnik wydawnictwa PrimaGames!

    pamiętacie jeszcze Kamela? :)
  8. R

    Angry Joe z wizytą w CD Projekt RED, część 2

    filmik super :) brakowało mi tylko muzyki z DE gdy Angry uruchomił Stealth Mode. Ktoś podnosi słuchawkę telefonu i słychać - macie zielone światło. Wbiega oddział szturmowy a Joe przemyka się pomiędzy nimi używając jensenowskich sztuczek. Na koniec, gdy Joe dowiaduje się prawdy (ON JUŻ WIE!)...
  9. R

    Win a copy of The Witcher 2 Dark Edition at Destructoid

    Winners are CAPTAIN N and Scani. congratulations! :)
  10. R

    Mroczna Edycja do wygrania na Destructoid.com

    gratulacje dla Scani :) zasłużona wygrana, brawo! nie bardzo rozumiem wygranej drugiej osoby, jak dla mnie było dużo fajniejszych prac (pomijając iż po cichu liczyłem na swoją ;) ) ale ale raz jeszcze GRATULACJE! :)
  11. R

    Co gdzie kupic ?

    Sevvv brzmi to tak jakby nasze babcie faktycznie tworzyły takie lekarstwa tyle, że czasy się zmieniły i wszedł panadol :D uwaga suchar: polacy polakom to zafundowali, dzisiaj człowiek człowiekowi wilkiem, a zombie zombie zombie...
  12. R

    Fan Art - mały konkurs:)

    bielskip, jak zobaczyłem Twoją pracę pomyślałem sobie o http://userserve-ak.last.fm/serve/_/323918/Marilyn+Manson.jpg może by się zgodził zagrać? i na charakteryzacji by można oszczędzić
  13. R

    Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

    nic jak tylko szklane szachy, za 5 stów.... ;)
  14. R

    Llist (w sprawie) Herezjan

    dodatkowo można by poświęcić nieco więcej uwagi zakładce dotyczącej pierwszej części Wiedźmina.
  15. R

    Nowe forum - bugi, błędy, zgłoszenia

    oceniając wypowiedź wyświetla się podpowiedź: przy znaku + głosuj na nie przy znaku - głosuj na tak na forum angielskim jest normalnie
  16. R

    Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

    strój utopca nawołuje do samobójstwa :( z tym alkoholem to możesz mieć rację, ale zapalniczka nie służy przecież tylko do palenia tytoniu - chociaż gdyby chcieć się przyczepić to możnaby pod wszystko podpiąć jakieś hipotetyczne zagrożenie (takie majtki na przykład - oznaka seksizmu ze strony redów)
  17. R

    Przedstawiciele CD Projekt RED o trzeciej części serii Wiedźmin

    Miło by było gdyby ten nowy rgp był utrzymany w konwencji Bethesada_owskiej - całkowicie otwarty świat, widok fpp, milion questów. Wszystko w istniejącym świecie wiedźmina. Ktoś kiedyś na tym forum napisał, że 'wiedźmini nie są włóczęgami, którzy łażą po świecie bez wyraźnego celu, dlatego...
  18. R

    Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

    jak dla mnie jedynie rzeczy ewidentnie utylitarne, np Asper wspomniał o zapalniczce (elegancka,stalowa), ja bym dorzucił otwieracz do piwa (może być w kształcie medalionu jeśli tak koniecznie trzeba), ogólnie metal, szkło ewentualnie drewno, coś co za miesiąc nie wyląduje w koszu albo w szafce...
  19. R

    Zgadnijcie kto odnalazł się w City Interactive ?

    apropo PW, nie wiem czy wiecie powstaje film traktujący o powstaniu, jednak nieco inaczej niż zwykle. http://www.youtube.com/watch?v=ND_S0VoeaYg zajmuje się tym ekipa Platige Image
  20. R

    Wiedźmin w Japoni

    Wiedźmin w Japoni wiecie może jak sobie tam radzi? zastanawiam się jak odnalazł się w tamtejszych realiach, czy ludziom się podoba, jak idzie sprzedaż itd. ta strona to dla mnie chińszczyzna http://www.cyberfront.co.jp/title/witcher2/
Top Bottom