Search results

+
  1. S

    Night City [otwarte całą dobę]

    Słusznie. Lektura S.Lema i opowiadania o profesorze A. Dońdzie uświadamia każdemu wagę informacji. A student informatyki co nie czytał Lema to jak żołnierz bez ....tego, no ... żołędzia?
  2. S

    Nowe Forum - opinie, sugestie, spostrzeżenia

    Wszystko już było - rzekła Ben Akyba (Ukłony dla Czubaszek:)) Ale żeby działało - tak od razu? Nie uwierzę:) Szanowny Szincza albo ktokolwiek Cię tam zastępuje - możesz wyrżnąć ten post (o ile chcesz). To forum zdycha a nowa jego forma to nowa forma dobicia Nas jako aktywnych użytkowników i...
  3. S

    Wymowne spojrzenie Geralta

    \ AS nic nie pisał (IMO) bo Wieśka (Regisa i innych) zarżnął "na śmierć" w akcie zerwania z cyklem. A wybór szkoły robisz zanim rozwiną Ci się w pełni funkcje płata przedczołowego - czyli zanim zaczniesz rozsądnie myśleć :)
  4. S

    Wiedźmin 3: Krew i wino - recenzje, wrażenia [SPOILERY]

    Pytanie dlaczego nie za pierwszym razem. Bo to było, moim zdaniem, jasne już wtedy. Przy dużej dozie dobrej woli, mój zasadniczo inżynierski umysł byłby w stanie to zrozumieć. Jednak tego infantylnego numeru z ultimatum, a w szczególności z jego finalną realizacją - nie da rady. Bo przecież to...
  5. S

    Wiedźmin 3: Krew i wino - recenzje, wrażenia [SPOILERY]

    To że go wykorzystała było oczywiste już przy pierwszym spotkaniu. Że go nie kochała - moim zdaniem również. Ale z fabuły wynikało, że ważniejsza jest dla Detlaffa lojalność. Coś na kształt instynktu stada. Regis o tym wspominał. W tym kontekście pięć minut na wytłumaczenie - bo JEDNAK przyszła...
  6. S

    Wiedźmin 3: Krew i wino - recenzje, wrażenia [SPOILERY]

    No i nie można (IMO) za daleko posuwać się z "odczłowieczaniem" Detlaffa. No bo niby - taki nieczłowiek i wręcz obcy nasuwa następujące pytania: Jak więc mógł kochać i czuć coś na kształt przyjaźni? Współczuć i robić zabawki dla dzieci? Pójdziesz za daleko w tym kierunku i zbliżymy się do...
  7. S

    Wiedźmin 3: Krew i wino - recenzje, wrażenia [SPOILERY]

    OK - trzy dni na ochłonięcie - zgadzam się w pełni. Choć jak się dało trzy dni na starcie w chwili najcięższych emocji (właśnie moja ukochana dowiedziałem się jak paskudna z Ciebie osoba) a potem się nie umie dać tych pięciu minut (po więcej niż 3-dniowym ochłanianiu) na usprawiedliwienie...
  8. S

    Wiedźmin 3: Krew i wino - recenzje, wrażenia [SPOILERY]

    Zanim przejdę do rzeczy w zgodzie z tematem forum jedna mała uwaga na boku :). No toż nie chodziło mi jedynie o prawienie komplementów wobec osoby Twej:) Chciałem przy okazji (komplementów) pokazać, że dobrze skrojony pod odbiorcę przekaz, solidnie uargumentowany, zrozumiale przekazany i...
  9. S

    Nowe Forum - bugi, błędy, zgłoszenia

    @robert70r & @kubolmem Z moich doświadczeń wynika, że informacja o włączeniu lub wyłączeniu "Two step login" jest przechowywana w ustawieniach konta na serwerach GOG a nie wyłącznie w środowisku przeglądarki. Pewności nie mam, lecz u mnie wyłączenie tej operacji na jednym kompie...
  10. S

    Wiedźmin 3: Krew i wino - recenzje, wrażenia [SPOILERY]

    Dzięki za obszernie przedstawiony Twój punkt widzenia. BTW - Wszystko co tutaj napiszę będzie serio i na poważnie. Bez użycia pokręconego widzenia świata jakie zazwyczaj prezentuję na tym forum. Muszę przyznać, że bardzo sensownie i dobrze został wyjaśniony Twój odbiór linii fabularnej KiW...
  11. S

    Wiedźmin 3: Krew i wino - recenzje, wrażenia [SPOILERY]

    Ten dodatek (IMO) to najlepsza część W3. Jednak niekonsekwencje fabuły mnie raziły trochę wcześniej niż Ciebie. Stąd pytanie: A propozycja Detlaffa: "Za trzy dni gdzieś tam mi wszystko wyjaśnisz albo dam popalić niewinnym..." - uważasz za: 1. Sensowną? 2. Moralnie usprawiedliwioną? 3. Godną (w...
  12. S

    Nowe Forum - bugi, błędy, zgłoszenia

    Wejdź na klienta GOG. Następnie kliknij na swój nick (u góry z prawej strony). A następnie "Ustawienia i prywatność" (pa anglijskomu : "Login and Security"). Następnie gdzieś w środku napotkasz wyjątkową okazję promocyjną pt "Two step login". Zrób "disable". Potwierdź to kilkukrotnie w...
  13. S

    Night City [otwarte całą dobę]

    OK. Rozumiem różnicę pomiędzy prawami autorskimi (w świetle prawa niezbywalnymi) i majątkowymi. Zadałem te pytania prowokacyjnie - już tak mam . Szczególnie te z parasolkami :) Sorka. Jednak nie do końca sobie łacha drę, gdyż sprawa jest poważniejsza (IMO) niż można by sądzić. Szczególnie w...
  14. S

    Night City [otwarte całą dobę]

    (Uprzedzam, że trochę drę łacha) Czyli jak Autor użyje słowa "Wiedźmin" to będą sprawdzać czy czcionka, kształt ogólny, nastrój chwili :) inne niż w znaku będącym marką "Wiedźmin"? OK. Jednak parasolka na wiecu to co innego niż handel czyimś dobrem. Tak się tylko upewniam. :) PS...
  15. S

    Karczma "Nowy Narakort" czynne od 6 do 22 [zamknięte na czas remontu]

    ? Jeżeli masz rację to zaczyna być niebezpiecznie:) Takie pytania mi się zrodziły: Czy A. Sapkowski o Wieśku już pisać nie może bez odpalenia opłat? Czy też może ma w swojej twórczości używać jedynie synonimów? No i czy gdy jaka(i)ś protestant(ka) z czarnego poniedziałku umieści bez...
  16. S

    Night City [otwarte całą dobę]

    Danke:) I Zośke tyż:)! Gratki dla niebieskiego kolorka. No No :) A już się zastanawiałem dlaczego tak gwałtownie złagodniałeś :)
  17. S

    Night City [otwarte całą dobę]

    Zamieszczone przez SMiki55 Zdecydowanym jednak minusem jest, świadome czy nie, przeinaczanie faktów A ja będę musiał:). Kurka wodna - uwielbiam sprawdzać przeinaczania :) Gdzie to można obejrzeć i za ile? PPS. WIEM WIEM -ZEGAREK...
  18. S

    Wiedźmin 3: Dziki Gon

    Wycięto mój następny post. W którym były, moim zdaniem istotne, informacje dotyczące poprzedniej treści tego postu. Więc pozwoliłem sobie radykalnie zmienić tę treść. Według mojego świat(k)opoglądu to Twój komentarz jest wart Orderu Trolla. Hmm - wskaż proszę, gdzie napisałem, że NIE UWAŻAM...
  19. S

    Wiedźmin 3: Dziki Gon

    Hmmm.... Zastanawiąjące:) W dzisiejszych czasach. Ciri jest córką Emhyra i Pavetty. A tu: ma ojca Geralta i matkę Yennefer. Matka jest bezpłodną czarodziejką a ojciec jest bezpłodnym Wiedźminem. Na mój ogląd sytuacji - nazywając to rodziną - mocno ryzykujesz :) Dlatego Cię lubię :)
  20. S

    Karczma "Nowy Narakort" czynne od 6 do 22 [zamknięte na czas remontu]

    Hłe Hłe :))) Apropos postu poniżej tego, który cytuję:) Spójrzmy na stopkę TEGOŻ postu, który cytuję :)))))))) Ostatnio edytowane: O 23.01 - TOŻ TO ZBRODNIA!!!! NA POHYBEL :)
Top Bottom