Search results

+
  1. froget67

    Po prostu sport

    Można przypuszczać że Iga to materiał na TOP5 wszechczasów.. może TOP3 a już na pewno ma predyspozycje do zostania jak Rafael Nadal najlepszym zawodnikiem w historii na mączce. Najlepsza z WTA na mączce jest Chris Evert z siedmioma wygranymi w RG, Iga jeżeli wygra tegoroczną edycje będzie już...
  2. froget67

    Aktualizacja 2.11

    @Alicja. Zgłaszam błąd nietypowy ale w moim przypadku jest powtarzalny i powoduje wypłaszczanie się tytułu za każdym razem powtarzalność 100%. Chodzi o sytuacje w której zmieniam mapowanie przycisków na klawiaturze i zmieniam domyślny L-ctrl uniku/zrywu na nietypowy tak to wygląda dla gry czyli...
  3. froget67

    Aktualizacja 2.11

    Ja miałem tak z kilkoma białymi w ekwipunku ( raptem z 6 przedmiotów) ale nie na taką skalę
  4. froget67

    Aktualizacja 2.11

    Dobra po godzinie fikołków weryfikacja plików raz... drugi... ściągnięciu gry na nowo kombinacjach w inputUserMappings bo też miało pomagać w moim przypadku nic nie pomoglo gra ruszyła po usunięciu folderu CD Projekt Red w C:\Users\Username\Appdata\Local
  5. froget67

    Aktualizacja 2.11

    Ściągam CP od nowa bo weryfikacja nic nie pomaga, tak będzie szybciej niż szczypanie dlaczego się wykrzacza.
  6. froget67

    Aktualizacja 2.11

    Na wypasie łatka, gra wywala się na pysk po załadowaniu wersja vanilla No nic zrobię weryfikacje plików, zrestartuje komputer może coś pomoże, przedtem od 2.0 praktycznie bez żadnych problemów a tu klops
  7. froget67

    Grand Theft Auto

    Dla mnie ten zwiastun GTA VI się kompletnie nie podoba za mało cukru w cukrze, za mało GTA w GTA tutaj nie czuć gangsterskich klimatów tylko bardziej młodzieżowo jak w Watch_Dogs2
  8. froget67

    Po prostu sport

    Nie żebym miał coś do Agnieszki bo szczerze to brakuje mi takiej boskiej techniczki w tourze która inteligencją i techniką była w stanie przeciwstawić się typowym ciężkim działom, ale to zestawienie pokazuje świetnie jak Iga zdominowała tegoroczny turniej. Jestem pewny że jej rekordy szczególnie...
  9. froget67

    Po prostu sport

    Ten rekord chyba zostanie z nami na dłuuugooo
  10. froget67

    Po prostu sport

    Po meczu Igi z Aryną w którym to n.1 (jeszcze aktualna) została pierwszy raz pokonana przez Igę na bank padło kilka zaskakujących statystyk bo Iga tym samym pokonała w jednym turnieju wielkoszlemowe mistrzynie Australian Open, Wimbledonu i USO Zastanawiam się kiedy taka sytuacja miała ostatnio...
  11. froget67

    Po prostu sport

    Spokojnie na początku przyszłego sezonu Sabalenka będzie bronić bardzo dużej zdobyczy punktowej, będzie pod presją i trzeba będzie bronić n.1 - Iga broniła się niemal 18 miesięcy, ile wytrwa Aryna ?
  12. froget67

    Po prostu sport

    Po takich osiągnięciach poznaje się wielkość zawodnika Jest kolejną zawodniczką po Steffi Graf i Monice Seles (1991-1992) która rok do roku zalicza minimum 20 i więcej gemów 6-0
  13. froget67

    Resident Evil

    Naprawili to w Vilage w pózniejszym patchu, ja pamiętam jak mi klatki lecialy na łeb jak tylko zaczynałem walkę z córeczkami i miałem muchy na ekranie to był dramat ale problem znany i pózniej capcom to naprawił.
  14. froget67

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    Dolpha znam doskonale z kina, już od małego bo za dzieciaka jarałem się He-Manem a tu nagle człowiek dowiaduje się że jest coś takiego Pózniej przyszly inne role, więc fakt może to kwestia innego pokolenia, albo może po prostu obecne pokolenie nie ma zainteresowania kinematografią ciężko im...
  15. froget67

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    No właśnie co z tego skoro cała reszta nie będzie miała nic wspólnego z książkami.
  16. froget67

    Metal Gear (Solid)

    Najlepsza część ze wszystkich koniec kropka, jak nigdy nie grałeś to w sumie zazdroszczę, tak czy inaczej kupuje w dzień premiery.
  17. froget67

    Resident Evil

    Udało mi sie przy trzecim przejściu ale co ciekawe na kombie złoto / złoto / złoto / mimo ze wrzucona niemal setka żetonów nie wydropił, ale jak wrzucałem 2 złote + 1 srebrny to wypadł w końcu pod koniec Też wszystko co lepsze już mam
  18. froget67

    Resident Evil

    No i właśnie takie przypadki też czytam, a i nawet potrafi się trafić praktycznie przy pierwszym wrzuceniu 3 złotych tokenów, ale i czytałem o takich przypadkach że ktoś wydał ponad 150 i dalej nie ma strikera, ten system RNG i lista dropów jest naprawdę dziwna.
  19. froget67

    Resident Evil

    Normalnie trafi mnie coś od polowania na zawieszkę strikera w RE4R ! Jestem pod koniec drugiego przejścia przy ostatniej strzelnicy mam 75 złotych tokenów / 66 srebrnych sprawdziłem wszystkie możliwe kombinacje i zero ! nic żadnego strikera ! a z tych lepszych to praktycznie wypadało mi...
Top Bottom