Search results

+
  1. froget67

    Unreal / Unreal Tournament

    Unreal / Unreal Tournament EPIC właśnie zapowiedział nowego UT -będzie 100% darmowy żadne F2P -powstaje przy mocnym kontakcie z społecznością -oczywiście na UE4 -platformy Windows, Mac oraz Linux. Ale dziś Święto ! ha! Ps: brak wersji na konsole jest spowodowany tym (tak myślę) że gra...
  2. froget67

    Wolfenstein

    Wolfenstein Nie ma osobnego tematu dla serii Wolfenstein więc warto założyć bo 20 maja niedaleko Tak zasłużona seria zasługuje na swój temat, mimo że czsy świetności może mieć za sobą
  3. froget67

    Diablo

    Diablo Skoro nie ma tematu jeszcze o Diablo III i przyszłych dodatkach to trzeba takowy utworzyc. Ostatnio na weekend kolega pochwalił się że testuje RoS i jest z niego bardzo zadowolony, ciagle się waham czy natychmiast na premierze brać rozszerzenie, no ale to Blizzard więc pewnie będzie...
  4. froget67

    Thief

    Thief Nie wiem czy widzieliście nowe gameplaye z Thiefa które ostatnio się pojawiły,, niby ok fajne, ale jedna rzecz mnie tak zniesmacza że devom z Eidos Montreal nie przepuszczę, jeśli w pełnej wersji będzie ten jeden babol który mnie wpienia. Dlaczego Garrett chodzi tak beznadziejnie z tymi...
Top Bottom