Search results

+
  1. K

    Following The White Wolf 2

    Following The White Wolf 2 Hello :) Few brand new information about "Following The White Wolf 2" :) Currently we are working on creating unique and desirable items inspired by "The Witcher" :) Craftworks which We are making are meant to be a reaword for supporting our next project. New...
  2. K

    Twój wymarzony medalion....

    Twój wymarzony medalion.... Cześć, chciałbym prosić Was o pomoc ... :) Czy możecie w tym wątku, w kilku - kilkunastu słowach opisać Wasz wymarzony medalion ? Jaki medalion chcielibyście posiadać? ( Jakiego cechu, której z czarodziejek, przedstawiający jakąś postać - lub jej część np. głowę)...
  3. K

    Konkurs !!! - wygraj unikatowy kolekcjonerski WIEDŹMIŃSKI KUFEL !

    Konkurs !!! - wygraj unikatowy kolekcjonerski WIEDŹMIŃSKI KUFEL ! Zwycięzcą KONKURSU został : Cannibal Corpse Jako jedyny uczestnik konkursu, przesłał pełne prawidłowe odpowiedzi. Gratuluję , nagroda...
  4. K

    Wiedźmińskie medaliony - wymiar

    Wiedźmińskie medaliony - wymiar Witam, chciałem Was prosić o opinię, jaki waszym zdaniem jest odpowiedni (idealny) wymiar wiedźmińskiego medalionu ? Proszę o podawanie rozmiarów, wraz z uzasadnieniem. dł. szer. <------------> ^ I I I v Z góry dziękuję. Kolekcjoner
  5. K

    Testujemy, opisujemy wiedźmińskie gadżety .

    Testujemy, opisujemy wiedźmińskie gadżety . Witajcie, oczekując na premierę W3, która została przełożona na rok 2015, postanowiłem podzielić się z Wami testami - opisami gadżetów, które są bezpośrednio związane z Wiedźminem :) . Pierwszą rzeczą, którą zamierzam przetestować jest mysz...
  6. K

    Konkurs! Stwórz scenariusz lub muzykę , do "Śladem Białego Wilka 2", wygraj unikatowe nagrody!

    Konkurs! Stwórz scenariusz lub muzykę , do &quot;Śladem Białego Wilka 2&quot;, wygraj unikatowe nagrody! Witam wszystkich fanów Wiedźmina ! Serdecznie zapraszam do wzięcia udziału w konkursie „Fan Scenariusz – Śladem Białego Wilka 2 + Twoja propozycja dalszej części tytułu” Czujesz, że...
  7. K

    "Śladem Białego Wilka 2" - Fan projekt - dyskusja, pomysły, uwagi.

    &quot;Śladem Białego Wilka 2&quot; - Fan projekt - dyskusja, pomysły, uwagi. Witam, tak jak obiecałem jakiś czas temu, wraz ze znajomymi zabieramy się za przygotowanie materiału promującego: „Śladem Białego Wilka 2” (plus tytuł nad którym będziemy dyskutować, również na forum Wiedźmina)...
  8. K

    "Dogrywka" - Uwaga! KONKURS dla Fanów Wiedźmina

    &quot;Dogrywka&quot; - Uwaga! KONKURS dla Fanów Wiedźmina Panie i Panowie Osobą, która jako pierwsza przesłała prawidłowe odpowiedzi, zgodnie z regulaminem "Dogrywki" , jest forumowicz kryjący się pod pseudonimem : Paweł Wszystkim Wam, serdecznie dziękuję za udział w konkursie :)...
  9. K

    Kości zostały rzucone...

    Kości zostały rzucone... Już wkrótce coś specjalnego dla Fanów Wiedźmina .....
  10. K

    Wiedźmiński POKER - proszę o pomoc :)

    Wiedźmiński POKER - proszę o pomoc :) witam! zwracam się z uprzejmą prośbą, gdyby Ktoś z Graczy, wysłał mi na email : matkurczak@interia.pl, screna z Wiedźmina 1 i 2 , w miarę dobrze przedstawiającego wygląd pudełka do Wiedźmińskiego POKERA z gry. Znalazłem w sieci kilka zdjęć, ale są zbyt...
  11. K

    WoŚp - propozycje :)

    WoŚp - propozycje :) Witam! Z miłą chęcią wylicytuje na rzecz WOŚP-u, gadżety z Wiedźmina :D Gdyby producenci chcieli wspomóc AKCJE , w co nie wątpię :) to proszę pamiętać, że fani wiele dadzą, za ciekawe eksponaty ;) Press Pack , czy coś podobnego :D Mam rację koleżanki i koledzy ?:D...
  12. K

    zejście do pomieszczenia obok posągu

    zejście do pomieszczenia obok posągu Witam! szukałem, może przeoczyłem, lecz nie znalazłem informacji na temat, w jaki sposób dostać się do pomieszczenia, do którego dochodzimy mijając posąg (bodajże w elfim ogrodzie) wejście zablokowane ścianą niszczę znakiem, ale zejść na dół nie mogę. w...
  13. K

    recepty, książki, schematy - pytanie

    recepty, książki, schematy - pytanie Witam! chciałbym uzyskać informacje, czy Gerald zapamiętuje recepty, treść książek, tudzież schematów, które posiada w ekwipunku. Pytam bo w W1 , przy każdej przeczytanej książce, recepcie pojawiał się napis "...przeczytano.." i można było taką książkę...
  14. K

    Save Editor W-1 - pytanie :)

    Save Editor W-1 - pytanie :) witam:) mam ogromną prośbę w sprawie informacji na temat Wiedźmin Save Editor , mianowicie, przechodzę Wiedźmina cz 1 po raz drugi , wszystko pięknie ładnie jestem w V akcie, postać dobrze rozwinięta w mieszku sporo talarów, plan Wielki Łowczy i odbiór miecza za...
  15. K

    Press Kit z Wiedźmina 2 - kupię

    Press Kit z Wiedźmina 2 - kupię witam! jak w temacie, gdyby ktoś chciał odsprzedać presskita, proszę o kontakt :) pozdrawiam
Top Bottom