Search results

+
  1. K

    2023 i GWINTfinity, część 1

    Co to są sługi? :)
  2. K

    GWENT Closed Beta Status Update

    When will that reset happen?
  3. K

    Ilość punktów ratingowych

    Jeśli jest tak jak piszecie to chyba muszą to jeszcze dopracować, bo wychodzi na to, że po słabym początku później nie można się przebić wyżej. Wychodzi na to, że trzeba poczekać na koniec sezonu :)
  4. K

    Ilość punktów ratingowych

    Ilość punktów ratingowych Czy ktoś się orientuje od czego zależy ilość przyznawanych po walce punktów ratingowych? Gracz z ilością potyczek wygranych/przegranych 45/18 ma rating 2049 lvl 15. Ja z 94/106 rating 827 lvl 21. Jakoś nie wygląda mi to logicznie.
  5. K

    [BUG] Biały Sad - Opuszczone miejsce jest zbugowane (brak możliwości jego wyzwolenia)

    Nowe patche wychodzą, już chyba w sumie wyszły cztery kolejne wersje, a problem jak był tak jest. Można się spodziewać jakigoś rozwiązania tego buga?
  6. K

    Hotfix 1.06 w drodze (lista zmian)

    A może ten problem udało by się jeszcze naprawić: http://forums.cdprojektred.com/threads/42050-BUG-Bia%C5%82y-Sad-Opuszczone-miejsce-jest-zbugowane-%28brak-mo%C5%BCliwo%C5%9Bci-jego-wyzwolenia%29?p=1775371#post1775371
  7. K

    [BUG] Biały Sad - Opuszczone miejsce jest zbugowane (brak możliwości jego wyzwolenia)

    Mam ten sam bug na patchu 1.05. Przemedytowałem dobę pod tym miejsem co godzinę. Nic się nie zrespowało ani o północy ani w samo południe. Ktoś ma jakiś patent? ;)
Top Bottom