Search results

+
  1. P

    Problem z wodą

    Problem z wodą Witam, mam dość dziwny problem z wodą. Otóż dotarłem na Skellige, tam niestety po 5 minutach miałem crasha gry (zawsze crashuje mi za pierwszym uruchomieniem, po drugim włączeniu zawsze mogę grać już spokojnie - GTX 970.) Ale nie o to do końca chodzi. Po ponownym włączeniu...
  2. P

    Ostatnie życzenie a wybór Triss

    Ostatnie życzenie a wybór Triss Siemka, jako opcje romansową wybrałem rudzielca i teraz pytanie. Czy muszę wykonywać zadanie dla Yenn "Ostatnie życzenie" i ostatecznie z nią zerwać czy mogę to zadanie całkowicie pominąć i całkowicie Yenn olać? Pytam bo nie wiem czy gra nie zrobi mi jakiś...
  3. P

    [SPOILER] Triss Merigold.

    Gra polega na tym, że właśnie daje wybór nam - graczom. I to jest piękne, że wybory i ich konsekwencje należą do nas! W przeciwieństwie do książki, gdzie jesteśmy skazani na to jak wyobraził sobie to autor, dlatego też wszystko powinno być "po równo". By nikt nie był smutny, że woli pójść tą a...
  4. P

    [SPOILER (mini)] Triss a róża pamięci

    Zasmucę Cię. Nawet jak zaimportujesz save - róży pamięci nie dasz Triss. Będziesz ją uschniętą nosił w ekwipunku co jest ogromną wadą gry :( Możesz powiedzieć Triss, że znalazłeś różę i... skomentuje to jednym króciutkim i smutnym zdaniem.
  5. P

    [SPOILER] Triss Merigold.

    Up, bardzo fajne propozycje! Ja mogę poczekać, byle dopieścili grę i było znacznie więcej Triss, bo na to zasługuje. I przy okazji, właśnie zrobiłem zadanie Teraz albo nigdy no i chodzi o to, że oczywiście wybrałem opcje "Triss zostań ze mną" itp. i gdzie ją teraz mogę w Novigradzie/Velen...
  6. P

    Aktualizacja 1.07 już niebawem na wszystkich platformach!

    Usunęli ustawienia czułaści myszki? Czy jestem tak upośledzony, że znaleść nie mogę? :( Bo jeśli wyrzucili to dla mnie jak ostre wydymanie, grać się nie da. Gram na małym DPI jeśli nie mogę ustawić czułości w grze co jest podstawą to już lepiej było mi na 1.06.
  7. P

    Aktualizacja 1.07 już niebawem na wszystkich platformach!

    Up - popieram :) A teraz skoro na razie nie chce mi ściągać, chyba wyjdę cieszyć się dobrą pogodą na jakieś piwko :)
  8. P

    Aktualizacja 1.07 już niebawem na wszystkich platformach!

    Dziwne, co chwila mnie jakby wywala i mam "connect now". NIe mogę ściągnąć bo wywala komunikat "connection problem" a net chodzi świetnie.
  9. P

    Aktualizacja 1.07 już niebawem na wszystkich platformach!

    Chyba oczekując na łatkę sobie już wieśka odpalę. Gog pobierze mi automatycznie w tle? Czy będę musiał czuwać aby rozpocząć ściąganie?
  10. P

    Aktualizacja 1.07 już niebawem na wszystkich platformach!

    A wie ktoś, czy po aktualizacji sejwy z wersji 1.06 będą działać? Nie wytrzymałem i zacząłem już grać :P
  11. P

    Aktualizacja 1.07 już niebawem na wszystkich platformach!

    Miłej zabawy w czytaniu naszych wypocin :)
  12. P

    Aktualizacja 1.07 już niebawem na wszystkich platformach!

    Najgorsze jest to, że wszyscy czekamy na patcha (Ja np. dopiero wczoraj posiadłem kompa, który pozwoli grać w Wiedźmina, więc czekam z zaczęciem gry do premiery łatki, skoro "Już prawie jest") a zapewne w tym tygodniu on się nie pojawi tylko dostaniemy informację kiedy wyjdzie :(
Top Bottom