Search results

+
  1. J

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    Nie wiem czy już ktoś wrzucał - tym razem wywiad Angry Joe na temat Cyberpunka. Całkiem ciekawy moim zdaniem.
  2. J

    Cyberpunk 2077 - TPP vs FPP

    No widzisz, to jest właśnie to o czym pisze - jedni wolą FPP i widzą w nim same superlatywy, jedni wolą TPP z tego samego powodu. Nie mówię, że jeden jest lepszy od drugiego. Problem jest w tym, że perspektywa została narzucona z góry. Ja uważam, że powinien być wybór. Wtedy mógłbym oglądać...
  3. J

    Cyberpunk 2077 - TPP vs FPP

    Przede wszystkim perspektywa w grze to nie jest rzecz błaha. Nie dziwie się że cały twitter, forum (zarówno nasze, jak i anglojęzyczne) szaleją. Szantażowanie nie kupieniem gry (tutaj mówię tylko o zagranicznym forum) brzmi śmieszne, ale ciężko odmówić tym ludziom powodu do frustracji. Kamera w...
  4. J

    Cyberpunk 2077 - TPP vs FPP

    Gra z pewnością będzie świetna, bo tworzą ją REDzi, ale to dalej nie zmienia faktu, że FPP moim zdaniem nie jest najlepszym wyborem... Wystarczy spróbować przejść (nie zagrać przez 5 minut, tylko przejść) GTA w pierwszej osobie i można dostrzec, ze nijak się ten tryb ma do gier RPG. Redzi tą...
  5. J

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    Eh....FPP...szkoda. Gra z pewnością będzie świetna, ale jednak żal, że Redzi nie postanowili kontynuować tradycji i nie poszli w third person. Jakoś RPG i FPP nie idą dla mnie w parze.
  6. J

    [Spoilery] Wiedźmin 3 - Serca z Kamienia

    Ja mam pytanie do osób, które przeszły już grę:
  7. J

    [MOD] Super Turbo Lighting Mod

    I have a patch 1.08.4 installed and have no dlcs installed. Still doesnt work....shit. No idea what it is...
  8. J

    [MOD] Super Turbo Lighting Mod

    XSon I have not any other mods installed. I even reinstalled the game, because I thought there was sth wrong with the patch. The script merger of course says they are no conflicts found...
  9. J

    [MOD] Super Turbo Lighting Mod

    Can anyone help me ? I've downloaded the mod and put it into my mods folder. When launching the game the following problem occurs: Error [content0]game\temp.ws(8410): Could not find function 'AddSessionTag' Error [content0]game\temp.ws(8415): Could not find function 'RemoveSessionTag' Error...
  10. J

    [MOD REQUEST] - Marks on the water

    I know they are in the game. They even work on my computer ( patch 1.08 ). But now they look like these: https://www.youtube.com/watch?v=R5qQXGwWWDU 2 years age they were more, kinda sharp/ more raw more visible. Maybe that's a water color that has changed a little bit, but those marks caused...
  11. J

    [MOD REQUEST] - Marks on the water

    [MOD REQUEST] - Marks on the water Hi guys, I've got a few proposals for all modding community. Can any of you guys bring back the marks that Aard left on the water on 35 minutes gameplay. It was damn awesome. I know that the water tesselation after casting a sign still appears in the game, but...
  12. J

    Importing .fbx files into the 3ds Max

    Importing .fbx files into the 3ds Max Hello everyone, I am using the quide provided with ModKit for creating "Fabulous Roach" which turns the horse into a unicorn. I succesfully uncooked the game and unpacked assets. I have one .fbx file and three .tga files. Can anyone solve my problem ...
  13. J

    Wiedźmin 3: dodatki, rozszerzenia, DLC

    Ja szczerze licze na DLC w postaci jakiś potworów. Byłoby miło, no ale zobaczymy...
  14. J

    FREE DLC and EXPANSION PACK ideas for devs to ponder :)

    More monsters. Definitely. I expected to be more monsters in the game... Cause since we are able to explore, I met all monsters at first few hours of the game and then I didn't meet anything new. I think a pack of mosters would be great for DLC, but unfortunately I doubt it, since it's too...
  15. J

    MINUSY Wiedźmina 3 & niedotrzymane obietnice

    Zgadzam się z Tobą całkowicie. Dodatkowo odniosłem wrażenie, że w W3 te przerywniki pełnią bardziej funkcję podsumowania ostatnich wydarzeń ( tak jak to robi Jaskier podczas ładowania gry), zamiast zmuszać do refleksji na temat ostatnio podjętych wyborów. A szkoda, bo mam wrażenie, że jeżeli...
  16. J

    MINUSY Wiedźmina 3 & niedotrzymane obietnice

    Moje dwa zastrzeżenia do gry to jedynie: Ilość potworów, która jednak biorąc pod uwagę skale i ogrom świata jest niewielka. W grze nie ma żadnych blokad, w związku z czym porywając się na eksploracje możemy spotkać wszystkie występujące w grze monstra już na początku. Ja większość bestii...
  17. J

    Trailerowy potwór (SPOILER)

    Biesów w grze jest dużo. Na zboczu Łysej Góry w Velen, niedaleko obozu Nilfgardziej armii w Velen, na Skellige możemy spotkać biesa z rogami łosia ( :D ) wykonując jedno z ze zleceń, lub po prostu eksplorując świat. Podczas wykonywania zadania głównego w Velen oraz na Wyspie Mgieł.
  18. J

    Wiedźmin 3 - sugestie, marzenia i pobożne życzenia

    Moje życzenia: więcej potworów. Mowa tutaj o nowych modelach, nie o nowych potworach z nazwy - więcej pisałem o tym w temacie z potworami. przydałaby się moim zdaniem też jakiś oddzielny slot na jedzenie. W grze często musiałem wrzucać do slotu jaskółkę, a następnie zaraz po walce zamieniać ją...
Top Bottom