Search results

+
  1. R

    Wiedźmin 3: potwory

    Hm, przyszła mi do głowy pewna semantyczna wątpliwość trochę z innej beczki. Po spotkaniu z Leszym zastawiałem się jak prawidłowo odmieniać nazwę tego potwora w liczbie mnogiej w mianowniku? Forma "Lesze" jakoś zupełnie mi nie pasuje.... Jakieś pomysły?
  2. R

    Wiedźmin 3 - muzyka

    Czy ja dobrze pamiętam, że zapowiadano w W3 około 100 kawałków które towarzyszyć będą walce? Ok, ustaliliśmy, że to będą tylko wariacje tych samych utworów, ale niespecjalnie dosłyszałem nawet taką różnorodność. Mam wrażenie, że w walkach pojawiają się na okrągło te same kawałki, bez żadnych...
  3. R

    Gwint Online

    Jeżeli amatorom stworzenie całkiem przyjemnej stronki (niepozbawionej co prawda bugów, ale i tak znośnej) zajęło najwyżej półtora miesiąca, to Redzi przy pewnej dawce chęci są w stanie Gwinta online stworzyć znacznie szybciej niż dopiero w przyszłym roku...
  4. R

    Gwint Online

    Nie chcę Cię martwić, ale z każdym kolejny postem w tym temacie zwiększamy zainteresowanie Redów tym zagadnieniem. A oni, jak wiemy, uważnie śledzą nasze forum ;)
  5. R

    Wiedźmin 3 - poziomy trudności, AI przeciwników

    Loczkozaur Musisz przejść całą grę na najwyższym poziomie trudności, bez zmieniania, żeby dostać acziwka.
  6. R

    Gwint Online

    A jeżeli rzuci się efekt pogodowy na rząd w którym jest jednostka o sile '0', to otrzymuje ona siłę '1'. Wypada to dopracować, jeżeli strona się utrzyma.
  7. R

    Zakończenia w Wiedźminie 3: Które jest kanoniczne?

    Ewidentnie autor omawianego filmiku skupił się na "kanonie" gry, ponieważ jego głównym argumentem, który ma rzekomo przemawiać za "kanonicznością" zakończenia "złego", są sceny z Wiedźmami, ich przepowiednie złączenia losów oraz kradzież naszyjnika z kotem. Powiązań z książką z tej wypowiedzi...
  8. R

    Zakończenia w Wiedźminie 3: Które jest kanoniczne?

    A ja bym jednak wolał, żeby AS już zostawił Wiedźmina w spokoju ;) Z całym szacunkiem dla jego wspaniałej twórczości, to trzeba wiedzieć kiedy dać sobie spokój i przestać podgrzewać wciąż tego samego kotleta. Ale to pole do dyskusji, która toczy się gdzie indziej. Nas zapewne czeka kiedyś W4...
  9. R

    Zakończenia w Wiedźminie 3: Które jest kanoniczne?

    Czy to ważne, które zakończenie jest "kanoniczne","jedyne prawdziwe", "zgodne z sagą"? Cały urok polega na tym, że to nie film, ani książka, tylko gra, w której gracz może przez swoje decyzje kształtować wydarzenia. Moim zdaniem wszystkie zakończenia są kanoniczne - nie ma takiego, które byłoby...
  10. R

    Wiedźmin 3: dodatki, rozszerzenia, DLC

    Coś jak Podniebna Twierdza w DA:I? Zbyt duża materia jak na proste DLC.
  11. R

    Gra się wywala przy próbie szybiej podróży

    Catana Dzięki, miałem ten sam problem, a Twoja porada pomogła. Rzeczywiście gra się najwyraźniej sama w ten sposób "odetkała".
  12. R

    Wiedźmin 3: sterowanie - mysz i klawiatura / pad

    Dziwna rzecz, ale od czasu ostatniego patcha mam pewien upierdliwy problem z padem x-360 (gram na PC) - nie zawsze od razu działają wiedźmińskie zmysły ustawione pod lewy spust. Bywa, że muszę przyciskać 2-3 razy aż zaskoczy. Mało to wygodna sytuacja. Myślałem, że szwankuje mi kontroler, ale...
  13. R

    Wiedźmin 3: alchemia

    Czy ktoś też ma problem z tworzeniem kamieni runicznych? Mam składniki, receptury, a żaden rzemieślnik nie chcę mi ich stworzyć. Może trzeba skorzystać z pomocy konkretnego płatnerza/kowala?
  14. R

    [TYLKO LINKI] Wiedźmin 3 w mediach

    I kolejny dość ciekawy materiał o powstawaniu W3: http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/10,114927,18010139,Jak_powstawal_Wiedzmin_III___Dziki_Gon__Opowiadaja.html#Czolka3Img#BoxVidImg
  15. R

    [TYLKO LINKI] Wiedźmin 3 w mediach

    Ciekawe fakt dotyczące W3. http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/10,114927,18012678,Wiedzmin_III___najciekawsze_fak ty_.html
  16. R

    Wiedźmin 3 - poziomy trudności, AI przeciwników

    Widzę, że kolega niespecjalnie rozumie charakter Geralta i książek raczej nie czytał, prawda?
  17. R

    Wiedźmin 3 - poziomy trudności, AI przeciwników

    Nie przesądzam jakie rozwiązanie byłoby najlepsze, ale widzę dwa: albo "jaskrowy" opis questa w dzienniku kierowałby gracza w ten sposób, że możliwe byłoby znalezienie docelowego miejsca bez pomocy znaczników, albo stworzyć formę dziennika, w którym znajdują się wprost cytaty wypowiedzi npc...
  18. R

    Wiedźmin 3 - poziomy trudności, AI przeciwników

    Niestety masz racje, to jest to, o czym tu rozmawialiśmy przed premierą - czy będzie się dało grać bez znaczników, tzn. czy z opisu z dziennika albo z rozmów z NPC będzie wynikać w jasny sposób co mamy zrobić w misji oraz gdzie się udać. W praktyce większość misji wykonać można tylko patrząc na...
  19. R

    Wiedźmin 3 - poziomy trudności, AI przeciwników

    jest tak ze względu na to, że umiejętności w drzewku odblokowując wydając punkty na to konkretne drzewko, a nie ogólnie. A pozatym możesz uzywać tylko aktywnych umiejętności, które wzmacniasz mutagenami. Odpowiedni mutagen (czerwony, niebieski, zielony) działa tylko na odpowiednie drzewko...
  20. R

    [LINKI] Cyberpunk 2077 w mediach

    http://gry.interia.pl/newsy/news-cyberpunk-2077-kolejna-gra-cdp-red-najwczesniej-w-2017-r,nId,1825265 Cyberpunk 2077 najwcześniej w 2017. "Wierzymy i jesteśmy pewni, że Cyberpunk ma jeszcze większy potencjał komercyjny. Za wcześnie jednak, by o tym mówić. Ten rok i następny będą latami...
Top Bottom