Search results

+
  1. S

    Gra się sypie

    Gra się sypie Po instalacji patcha 1.07 rozpocząłem grę od nowa. Za pierwszym razem dotarłem do Novigradu, byłem blisko uratowania Jaskra. Teraz nie mogę przejść Velen, bo w queście "Polowanie na czarownice" z Keirą podczas pierwszej rozmowy z nią po teleporcie gra staje - obraz zastyga...
  2. S

    Niskie tekstury + dontForceMinReqs

    Niskie tekstury + dontForceMinReqs Witam, na laptopie z geforce 860m i intel 2,4-3,4 ghz 4700HQ zainstalowałem sobie wieśka 1. Zaktualizowałem gierkę do 1.5, następnie do stworzonego skrótu dodałem frazę dontForceMinReqs, bo wyskakiwał błąd o niespełnianiu minimalnych wymagań. Gierka...
  3. S

    Kamienie runiczne

    Runa do miecza Witam, mam takie pytanie odnośnie runy do mieczy (nie pamiętam dokładnej nazwy tej runy), która ma za zadanie zwiększać siłę ataku - runa ... darzbóg etc. Problem w tym, że od początku gry (przechodziłem stadia od wersji 1.02 do 1.04) każda taka runa ma w statystykach okrągłe 0...
  4. S

    Wiedźmin 3: Pytania dotyczące zamawiania i kupowania gry

    Mam takie pytanie, jest możliwość anulować opłacony już preorder?
  5. S

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    Interesuje mnie taki fps, żeby gra chodziła płynnie, z tego co się orientuję daje to właśnie 30 fps. Ale nie chcę też włączyć gry i zobaczyć wszędzie rozmazane jak błoto tekstury w towarzystwie kwadratowych drzewek. Dlatego nastawiałem się na kompromis graficzny, ale wygląda na to, że...
  6. S

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    Mam Asusa G750JM 17 cali, 1980x1020. Czyli mam się generalnie nastawić na minimalne. Można anulować opłacony preorder?
  7. S

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    Nie wiedziałem, dzięki. Ale gdyby popatrzeć na wymagania minimalne i zalecane (rozumiem, że skoro zalecane, to do grania akurat na wysokich detalach), to moja karta jest na pewno lepsza niż minimalna geforce gtx 660, ale gorsza niż geforce gtx 770. Czyli celować w średnie chyba mogę?
  8. S

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    Ja tam wyczytałem, że jest równie dobra co geforce gtx 770m. Na oficjalnej stronie cdp są takie wymagania: Procesor: Intel Core i7-3770 3.4 GHz lub AMD FX-8350 X8 4.0 GHz Pamięć RAM: 8 GB Karta graficzna: ze wsparciem dla DirectX 11 oraz pamięcią 4096 MB VRAM (Nvidia Geforce GTX 770 lub AMD...
  9. S

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    Witam, patrzyłem na zalecane wymagania do Wiedźmina 3, i zastanawiam się (nie znam się na kartach tyle), czy gra pójdzie mi bez problemu na GeForce GTX 860M 2 gb na architekturze Maxwell oraz na i7-4700 HQ 2,4-3,4. To jest lapek.
  10. S

    Kalkstein i Leuvarden po rzezi w karczmie, a przed podziemiami Salamandry

    Dzięki za odpowiedzi, poszedłem dalej w fabule i krew ghuli sprzedałem Kalksteinowi w Wyzimie, narzekał co prawda, że już jej nie potrzebuje, ale wziął na zapas i quest wykonany, do Leuvaardena jeszcze nie doszedłem, ale skoro w dzienniku stoi, że trzeba go znaleźć w mieście, to jego zadanie też...
  11. S

    Kalkstein i Leuvarden po rzezi w karczmie, a przed podziemiami Salamandry

    No właśnie chodzi mi jedynie o tę krew ghuli dla Kalksteina i o zadanie ze znalezieniem szczątków kolegi Leuvaardena - czyli rozumiem, że w II akcie będę mógł zdać questa Kalksteina, a co z Leuvaardenem, przepada? Trochę łyso, bo jak dostałem zadanie infiltracji bazy Salamandry to pisało, żeby...
  12. S

    Kalkstein i Leuvarden po rzezi w karczmie, a przed podziemiami Salamandry

    Kalkstein i Leuvarden po rzezi w karczmie, a przed podziemiami Salamandry Witam, mam takie pytanko - czy Leuvarden i Kalkstein pojawiają się w grze po tym, jak otrzymamy zadanie o zejściu do piwnic Salamandry? Zauważyłem, że z podgrodzia zniknęły wszystkie npc, z Kalksteinem i Leuvardenem...
  13. S

    Problemy z dźwiękiem / obrazem

    Problem już rozwiązałem - wystarczyło uruchamiać program w zgodności z windowsem 8.0 i jak na razie śmiga i nie ma żadnych problemów z brakiem wsparcia dla intela.
  14. S

    Problemy z dźwiękiem / obrazem

    Już byłem w ogródku, witałem się z gąską po rozwiązaniu mojego poprzedniego problemu, gdy, jak głosi ludowe przysłowie, jak nie urok to sraczka, albo przemarsz wojsk. Po aktualizacji windowsa 8 do wersji 8.1 działający uprzednio bez problemów wiedźmin 2 zachorował na migania ekranu. Po...
  15. S

    Problemy z launcherem - temat zbiorczy

    Dziękuję, już wszystko mam :) I teraz w gwoli upewnienia - jak ściągnę instalkę, to mogę odinstalować wieśka zainstalowanego z płyty, bo to są przecież dwa odrębne twory, prawda?
  16. S

    Problemy z launcherem - temat zbiorczy

    NO dobrze, jestem już na tym gog, wpisałem numer, zaakceptowało, wybieram edycję rozszerzoną ale ściągać mogę po kolei party patchy, natomiast nigdzie nie widzę opcji sciągnięcia instalki. Gdzie dokładnie się ona znajduje? Mam też ten program gog downloader, który cały czas łączy...
  17. S

    Problemy z launcherem - temat zbiorczy

    Witam, po dłuższym czasie od zakupu Wieśka 2 postanowiłem go sobie odświeżyć. Niestety, po instalacji gry, gdy uruchamiam program, wyskakuje mi oczywiście okno do wpisania klucza aktywacyjnego. Na odwrocie instrukcji znajdują się 2 klucze, jeden rejestracyjny secuROM i jeden do rejestracji...
  18. S

    Shut down

    Po to pisałem jeszcze na maila, że może szybciej otrzymam odpowiedź, nie ma się co irytować. A problem rozwiązałem reinstalacją i zainstalowaniem patchy 1.4 i 1.5 bez uruchamiania wgl. pliku z paczką językową. Do zamknięcia.
  19. S

    Shut down

    Shut down Witam, po dłuższym czasie postanowiłem pyknąć sobie w Wieśka, ściągnąłem patche 1.4 i 1.5, zainstalowałem najpierw 1.4, potem polską paczkę językową i dopiero 1.5, problem polega na tym, że o ile przed aktualizacją gra działała, tak teraz nie wyrzuca mnie podczas wchodzenia do menu...
  20. S

    Niemożność uruchomienia gry

    Niemożność uruchomienia gry Witam, po spatchowaniu gry do wersji 3.4 i wgraniu hotfixa do framework 4 podczas uruchamiania gry wyskakuje mi komunikat o takiej treści: ""Unable to load cooked 'globals\music.csv'. Make sure resource was gathered and check log for details". Wie ktoś o co może...
Top Bottom