Search results

+
  1. D

    Sihill

    Jak na razie chyba jedyny opublikowany meta snapshot (Meta snapshot #28 - Team Elder Blood) wskazuje na to, że Sihill nie jest metową kartą. Tak jak napisałem wcześniej jest wiele zdolności dowódcy które synergię Sihilla z Ojcobójczą Furią. Dla tych co chcą jednak grać inną zdolnością i boją...
  2. D

    Sihill

    Jak po pierwszej rundzie ma 5-7 dmg to jest faktycznie po grze. Natomiast bardzo wiele buildów ma możliwości by do tego nie dopuścić (choćby wspomniane przeze mnie zdolności dowódców). Nie trzeba Sihila zablokować przez całą 1 rundę. Wystarczy, że przeciwnik przez 5-6 faz zagrania karty w 1...
  3. D

    Sihill

    Wbrew pozorom Sihil obecnie w miarę łatwo się kontruje choć oczywiście będą buildy nie mające na niego odpowiedzi. Taki urok tego typu kart wokół których buduje się decki. Zwróć jednak uwagę, że wystarczy iż taki deck trafi np. na Ścianę tarcz, Natchniony zapał, Skorupę, Taktyczną partyzantkę...
  4. D

    Hot fix na Renfri poproszę

    To, że da się ograć decki Renfri nie oznacza, że karta jest dobrze zbalansowana. Przy premierze (tej oficjalnej) Gwinta ta karta nie miałaby kompletnie racji bytu z powodu braku większej ilości kart skracających deck będących jednostkami, ale nadal byłaby kartą źle zbalansowaną. Pokażcie mi inną...
  5. D

    Hot fix na Renfri poproszę

    Ja ostatnio coraz rzadziej na nią trafiam. Tak jak w pierwszych dniach właściwie była tylko ona robiona na masę różnych sposobów (co swoją drogą też było interesujące) tak teraz głównie trafiam na talie oparte o nowe scenariusze. Tylko, że fakt iż w pierwszych dniach po wydaniu nowych kart...
  6. D

    Hot fix na Renfri poproszę

    O ile zgadzam się, że Renfri jest źle zbalansowaną kartą to jej nerf nie powinien się odbyć w czasie trwania sezonu i w tej kwestii całkowicie rozumiem CDPR. Gwint jak niszowym tytułem by nie był stara się uchodzić za grę esportową zawierającą ranking z którego najlepsi czerpią wymierne...
  7. D

    Aktualizacja 10.7 — lista zmian

    Faktycznie jest. Może źle szukałem bo wcześniej trafiłem na stronę informacyjną o tym tytule na gog galaxy i ponieważ nie było tam żadnego przeniesienia do strony produktowej założyłem, że jeszcze jej nie ma. Ale z drugiej strony to i lepiej bo już się pojawiła pierwsza prezentacja gry na YT...
  8. D

    Aktualizacja 10.7 — lista zmian

    Opis gry dziwny. Wygląda to tak jakby CDPR starał sam siebie przekonać, że TB nigdy nie istniało. Dziwne też, że jest już dostępna na Steam, a nadal nie idzie jej kupić na gog.com. Czyżby tym razem czasowa wyłączność dla Steam jako zadośćuczynienie za premierę TB? ;)
  9. D

    Aktualizacja 10.7 — lista zmian

    Mnie bardziej zastanawia czy to będzie wielkością porównywalne do TB czy jednak jest to mniejszy projekt oraz co dokładnie będzie wchodziło jako bonus do wersji dwa razy droższej. Tak czy owak pewnie kupię wersję podstawową. Co do wersji premium zdecyduję jak zobaczę co tam dają.
  10. D

    Aktualizacja 10.7 — lista zmian

    Jeśli chodzi o klimat to absolutna zgoda. Tyle tylko, że dla mnie Gwint od jakiegokolwiek klimatu odpłynął już dawno temu wraz z premierą Syndykatu. Teraz na tą grę patrzę tylko od strony atrakcyjności gry jako produktu CCG i uważam, że kultyści okazali się ciekawym zalążkiem nowego archetypu...
  11. D

    Aktualizacja 10.7 — lista zmian

    A pograłeś już kultystami? Bo ja właśnie zagrałem dwie partie nierankingowe i to co ten archetyp wyprawia już teraz woła o szybki nerf. Tutaj nawet Geralt: Yrden niewiele daje radę zadziałać bo każdy z rzędów kultystów ma po ponad 100 punktów. Oczywiście nie jest tak, że ten build zaraz będzie...
  12. D

    Aktualizacja 10.7 — lista zmian

    Mi już załadowała się gra na telefonie z Androidem więc chyba CDPR uporał się już z problemami jakie mieli. Nie wiem jak na innych platformach to wygląda.
  13. D

    Nadeszło Czarne Słońce!

    Podoba mi się grafika przedstawiająca Renfri. Fajnie, że teraz mogę ją sobie oglądać bez końca i żadna głupia gra mi swym załadowaniem w tym nie przeszkadza.
  14. D

    Czarne Słońce — poznajcie nowe karty

    Moim zdaniem jeśli chodzi o kota to sama zdolność jego wzmacniania i resetowania statusów nie jest przegięta bo można załatwić go na multum sposobów włącznie z trucizną jeśli w ramach jednej tury zaaplikujemy ją na kocie dwa razy. Moim zdaniem większym problemem jest wartość tej karty w stosunku...
  15. D

    Czarne Słońce — poznajcie nowe karty

    @Lexor oczywiście że jestem tego świadomy. Grafika dla Gudrun powstała przy premierze tej frakcji czyli jakieś 2-3 lata temu. Ale z kolei grafika dla scenariusza jest na tyle oddająca klimat karty, że zakładam iż powstała konkretnie pod ten dodatek. Poza tym niekoniecznie musi przebywać w Polsce...
  16. D

    Czarne Słońce — poznajcie nowe karty

    W końcu pojawiały się nowe karty z grafikami autorstwa Oleksandra Kozachenko. To jeden z moim ulubionych rysowników w Gwincie i bałem się że go wywiało na front. Mam nadzieję, że u niego i jego rodziny wszystko OK i nadal będzie tworzył rysunki do kolejnych kart.
  17. D

    [PS4] Ghost of Tsushima

    Ja gram w GoT od dnia premiery i jestem grą oczarowany. Widać w wielu miejscach, że twórcom zabrakło czasu na dopracowanie wszystkich elementów (gdzieś czytałem, że bodaj główny producent w jednym z wywiadów stwierdził, że zabrakło im roku by GoT wyglądał tak jak to sobie wymarzyli). Brakuje...
  18. D

    Wyjaśniamy Ostateczne Wyzwanie Gauntera!

    Tak. Nie chciało mi natomiast tego zaliczyć przy użyciu kart ze starych dodatków (zresztą Auberon też mi tego nie naliczał). Ale może po prostu coś się u mnie przywiesiło skoro @luk757 pisze, że można to wbić starymi jednostkami Potworów, a faktem jest, że drzewcami wbiłem to po ponownym...
  19. D

    Wyjaśniamy Ostateczne Wyzwanie Gauntera!

    @Lexor Tak sprawdzałem to już :) Ale o dziwo przed chwilą w końcu udało u mi się to zadanie zrobić na tworzonych drzewcach. Możliwe, że chodzi w tym zadaniu o tworzone jednostki pochodzące jedynie z nowego dodatku.
  20. D

    Wyjaśniamy Ostateczne Wyzwanie Gauntera!

    Czy ktoś jest wstanie mi powiedzieć w jaki sposób mam utworzyć 10 jednostek na 2 zadaniu dla Potworów by zaczęło je zaliczać? Sprawdzałem z kartami ze słowem Stwórz jak i Utwórz. Nic nie dało. Myślałem, że może chodzi konkretnie o zmieniającą się kartę króla Dzikiego Gonu, ale tworzonych przez...
Top Bottom