Search results

+
  1. M

    Important update about Cyberpunk 2077 release date

    im developer, and know if my company delay twice relese app on time they lose many money...
  2. M

    [PS4] Błędy - propozycje zmian w nadchodzącym patchu

    DamimavPL wlaśnie nie.. quest był na 6 lvl ja miałem 5.. i dopiero podczas questa wbilem 6.. nie wiem.. może tak było wcześniej a ja nie zwróciłem uwagi na to.. ale zdaje mi sie, iż było więcej expa bo to nie był quest w stylu zanieś item do npc..
  3. M

    [PS4] Błędy - propozycje zmian w nadchodzącym patchu

    DamimavPL Nie. ale zdawalo mi się, że wcześniej było wiecej expa.. ale cóz moge się mylić...
  4. M

    [PS4] Błędy - propozycje zmian w nadchodzącym patchu

    A ja mam chyba coś z expem.. przechodzę grę 2 raz i na 6 lvl zrobilem questa złoto głupców czy jakoś tak ( to z ostatniego DLC) i exp.. był hmm mały.. 80...no ale ok mówie to z DLC.. dzis zrobiłem "po omacku" fakt podczas zadania dostalem raz czy dwa po 200 exp.. ale na koncu znowu 80 exp'a..
  5. M

    Hotfix 1.06 w drodze (lista zmian)

    A ja mam chyba coś z expem.. przechodzę grę 2 raz i na 6 lvl zrobilem questa złoto głupców czy jakoś tak ( to z ostatniego DLC) i exp.. był hmm mały.. 80...no ale ok mówie to z DLC.. dzis zrobiłem "po omacku" fakt podczas zadania dostalem raz czy dwa po 200 exp.. ale na koncu znowu 80 exp'a..
  6. M

    Gwint - Unikatowe karty

    A gdzie ten obóz się znajduje? Rhobar999 ?
  7. M

    Zbugowane gniazda potworów i opuszczone miejsce

    Z tą kapliczka w białym sadzie tez miałem problemy, zabilem wszystkie potwory a ludzie nie wrócili.. co sie okazało, że mobek był pod mapa.. i kicha.. no może nie do końca bo udało mi sie go odbugować starając s ie medytoiwać wtedy mnie zaatakował i wyczyściłem do końca miejscówke..
  8. M

    Znak zapytania obok Kaer Trolde

    dzieki :)
  9. M

    [PROBLEM] Towarzysze Broni: Novigrad

    dokładnie musisz zrobić to co masz w spoilerze..
  10. M

    Znak zapytania obok Kaer Trolde

    sk1991r hmm może nie wiem.. dopiero co dotarłem na skelige i jedyne co robiłem to wyścig po topór.. a ten znacznik jest na dole tak jakby w tej skale..
  11. M

    Znak zapytania obok Kaer Trolde

    Znak zapytania obok Kaer Trolde Wie ktoś jak się tam dostać? biegam po tych górach i nigdzie wejścia do jaskini nie mogę znaleźć.. http://imgur.com/apNSdHI
  12. M

    [PROBLEM Z QUESTEM] Brudna Forsa

    Ciekawe.. ja nie mialem problemu z tym questem.. Poszukaj jednak moze czegoś nie przeczytałeś.. / zlootowałeś..
  13. M

    Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

    paczka odebrana ^^
  14. M

    Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

    ok ich system padł.. nie da sie sprawdzić statusu paczki.. Edit: wlaśnie dostałem kod leceeeee
  15. M

    Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

    Ja czekam na kod, jak będzie to od razu lecę pod paczkomat
  16. M

    Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

    Każda kopia na PC zawiera kod na gog'a by sobie pobrać grę.. pomige ... własnie ide zmienić gacie..
  17. M

    Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

    Właśnie dostałem sms'a od paczkomatu z informacja..., ze kod otrzymam po 23..
  18. M

    Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

    meJKu dasz rade do 23..
  19. M

    Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

    promulgacja sam sie o miejsce w paczkomacie, ale jako, że jest juz umieszczona w paczkomacie odbiorczym to jestem spokojnym.. teraz byle do 23.
  20. M

    Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

    Maganus Moja okolica w zasadzie tez jest spokojna.. choć ostatnio było troche niebezpiecznie..
Top Bottom