Search results

+
  1. wonsiaty

    Wiedźmin: Pożegnanie Białego Wilka

    Szacun za poświęcony czas i ogrom pracy:D No i jeszcze data premiery w 13stą rocznicę "jedynki" ...starzy już jesteśmy..Pozdro Właśnie stuknęło mi 12 lat na forum:beer:
  2. wonsiaty

    Wiedźmin: Pożegnanie Białego Wilka

    Ja również trzymam kciuki..i miejmy nadzieję,że już niedługo dostaniemy to na co czekamy ..Pozdrawiam(y)
  3. wonsiaty

    Wiedźmin: Pożegnanie Białego Wilka

    Sory za bycie natrętnym :) ...jakiś przybliżony termin?...bo czekando włączone cały czas :look:
  4. wonsiaty

    Wiedźmin: Pożegnanie Białego Wilka

    Jak tam postępują prace nad "Wilkiem"? Bo coś przycichło..
  5. wonsiaty

    jak zagrać nowe przygody ?

    Hmm nie wiem jak wersja steam bo posiadam wersję pudełkową Edycji Rozszerzonej i przy wyborze nowej gry można też wybrać którąś z przygód http://img7.gram.pl/20080820161110.jpg
  6. wonsiaty

    Wiedźmin: Pożegnanie Białego Wilka

    Trisencja klasa:)
  7. wonsiaty

    Wiedźmin 3: Dziki Gon

    No nieźle awruk:) hehe w zasadzie to powinniśmy sobie wszyscy wzajemnie pogratulować sukcesu.
  8. wonsiaty

    Gra cały czas się zawiesza lub wyrzuca do pulpitu.

    Mnie wywalało losowo w różnych miejscach.Warto sprawdzić ten sposób jak jeszcze nie próbowałeś
  9. wonsiaty

    Gra cały czas się zawiesza lub wyrzuca do pulpitu.

    CRASHE Sory było już ale wrzucam jeszcze raz http://forums.cdprojektred.com/threads/45692-Spos%C3%B3b-jak-naprawi%C4%87-crash-gry-%28czarny-ekran-i-pulpit%29-zaraz-po-w%C5%82%C4%85czeniu-play?p=1762969&viewfull=1#post1762969
  10. wonsiaty

    Sposób jak naprawić crash gry (czarny ekran i pulpit) zaraz po włączeniu play.

    Dokładnie tak jak napisał Roxven89 ustawić zgodność z naszym systemem i odpalać witcher3.exe jako admin pisałem o tym tu http://forums.cdprojektred.com/threads/36893-Gra-ca%C5%82y-czas-si%C4%99-zawiesza-lub-wyrzuca-do-pulpitu?p=1711514&viewfull=1#post1711514
  11. wonsiaty

    Gra cały czas się zawiesza lub wyrzuca do pulpitu.

    Mi pomogło ustawienie zgodności win7 i uruchamianie jako admin pliku witcher3.exe.Miałem częste crashe.Wcześniej odinstalowałem nvidia experience.Wczoraj udane sesje po 5h.Od kilku dni próbowałem różnych ustawień i sposobów z tego forum i forum Steama i nic nie pomagało aż wczoraj trafiłem...
  12. wonsiaty

    Wiedźmin 3: postacie

    Ja tam się nie znam..ale i tak Triss jest dla mnie sympatyczniejsza;)
  13. wonsiaty

    Wiedźmin 3: Dziki Gon

    To wie tylko wróżbita maciej :)
  14. wonsiaty

    Wiedźmin 3: Dziki Gon

    hehe ja chyba jakiś śnięty jestem:) to pewnie emocje związane z info.Piona za czujność:D
  15. wonsiaty

    Wiedźmin 3: Dziki Gon

    Czuję się jak Gerwant "siędzący okrakiem na płocie".Z jednej strony ogromna radość,że znowu czeka mnie niezapomniana przygoda..z drugiej żal,że już po raz ostatni będzie mi dane podróżować z Białym Wilkiem:/ No cóż pozostaje cierpliwie czekać i wypatrywać 3ki.Dobrze,że po drodze jeszcze...
  16. wonsiaty

    Wiedźmin 3: Dziki Gon

    hah no fakt nieogarnąłem pozdro
  17. wonsiaty

    Wiedźmin 3: Dziki Gon

    Chcieliście to macie trochę o III
  18. wonsiaty

    5 urodziny gry Wiedźmin

    Sto lat :p
  19. wonsiaty

    Wiedźmin 2 zdobywcą 6 nagród podczas gali European Games Award!

    Propsy Panowie i Panie.konkurencja roz**bana.pozdro Redzi
Top Bottom