Search results

+
  1. U

    Decybele 2011 wystartowały! Wybierz dubbing roku!

    Najlepszy dubbing męski. Na starcie wywala mi "Geralt z Rivii - Wiedźmin 2" Myśle sobie "k*rwa nie no!" Zjeżdżam niżej iii... YES YES YES! Głos na "Vernon Roche" ;) A z rolą damską troche sie naślęczałem, ostatecznie głos na Filippe Eilhart. Najlepsza pełna lokalizacja to zagłosowałem na Skyrim...
  2. U

    Agresywna trollica

    Po wydaniu łatki 2.0 też mam problem z trollami. Ten z pod flotsam atakuje mnie jeszcze zanim z nim porozmawiam, kiedy udało mi się podbiec nim mnie trafił i zacząć rozmowe, to po jej zakończeniu Troll dalej walczył. Potem tak samo trolle w vergen. Atakują mimo rozmów. Nie wiem czy to jakiś błąd...
  3. U

    Komu przypadnie tytuł gry roku 2011?

    Nie chce dodawać ankiety bo każdy użytkownik może stękać czemu nie ma "akurat tej gry" chciałbym, żeby każdy napisał po prostu jaka gra osobiście powinna dostać, i jaka prawdopodobnie dostanie Tytuł gry roku 2011
  4. U

    Komu przypadnie tytuł gry roku 2011?

    Komu przypadnie tytuł gry roku 2011? Witam. Chciałbym powymieniać się opiniami jaka gra według was zasługuje, a jaka prawdopodobnie dostanie tytuł gry 2011 i RPG roku 2011. Dla mnie najlepszymi kandydatami będzie nowy Deus Ex, Saint Row 3, Crysis 2, Battlefield 3 oraz najwięksi kandydaci Skyrim...
  5. U

    Jak zabić Azara Javeda ???

    sorry ale tu masz błąd. W trzecim akcie nie ma nagrody za trofea królowej kikimor ani gadającego graviera. Z nich nawet nie da się zdobyć trofeum. w akcie 4 trofeum zdobędziesz faktycznie za kapłana Vodianoi ale nie za dagona tylko za Cmentara co zamieszkuje kryptę na polach. w piątym Akcie trza...
  6. U

    Iorveth czy Roche?

    Ja powiem, że wole Saskię niż Henselta. Dołączając do Rocha Henselt zdobędzie Dolinie Pontaru i Aedirn, (nie jestem królobójcą), Za to nie można nie lubić krasnoludów i klimatu Vergen. Tam też nasi kumple czują się świetnie a w obozie Henselta marudzą. Mimo to bardziej mi się podoba klimat Obozu...
  7. U

    Dark Mode, powiadacie...

    Po ukończeniu gry na poziomie mrocznym dostajemy informację, że ukończenie dark mode to nie lada wyczyn i mamy czekać na kolejne dodatki czy tam rozszerzenia związane z grą. Myślicie, że czekają nas kolejne rozbudowy wiedźmińskiego świata? Jak myślicie, kiedy ewentualnie możemy się spodziewać...
  8. U

    Sprzed stuleci - ciężki orzech do zgryzienia

    mam na to metodę, narysowałem sobie na kartce w jako sposób paleniska oddziałują na siebie i odkryłem, że starczy podziałać na 4 z nich. a teraz wyobraźmy sobie, że palenisko na środku ma numer 1. Następnie patrząc od lewej dolnej, poruszając się zgodnie z ruchem wskazówek zegara mamy 2,3,... do...
  9. U

    Henselt i Stennis

    Ludzie. Stenis otruł Saskię. 100 % pewności. Odpowiedź na to dostaniemy grając z chłopakami Rocha. Idąc z królem przez mgłę nabatoczy nam się truchło księcia. Z kolei po przeprawie do vergen Saskia ma się dobrze i oddaje nam miecz. Nie było otrucia a Olcan tak czy inaczej skończył i skończy z...
  10. U

    Mroczny Poziom Trudności

    Szczerze to różnica polega na otrzymywanych obrażeniach. Sami zadajemy bardzo podobne rany jeśli nie takie same ale otrzymujemy je około 3 razy mocniej. poznałem po walce ze smokiem. Wymaksowany Geralt z najlepszym rynsztunkiem tracił jednym uderzeniem łapy smoka 1/3 HP. Podczas gdy cios zadany...
  11. U

    Koniec Dark Mode - czekamy na kolejne DLC?

    Koniec Dark Mode - czekamy na kolejne DLC? Po ukończeniu gry na poziomie mrocznym dostajemy informację, że ukończenie dark mode to nie lada wyczyn i mamy czekać na kolejne dodatki czy tam rozszerzenia związane z grą. Myślicie, że czekają nas kolejne rozbudowy wiedźmińskiego świata? Jak...
  12. U

    (Spojlery) Pytania do społeczności

    Ulubiony bohater: Vernon Roche, nie ma bata! Ulubiona wstawka filmowa (cutscena): Kiedy Roche obcina Detmoldowi jaja Ulubiony cytat: "Iorweth! Zwykły skurwysyn" oraz cokolwiek wypłynie z brodatych ust krasnoludów Ulubione zadanie (quest): Na kacu, W Piwie prawda Ulubiony potwór: Walczyło...
  13. U

    Wiedźmin 3 - sugestie, marzenia i pobożne życzenia

    300 Odpowiedzi! Już widze jak ktokolwiek będzie je czytał.Wyobrażam sobie jednego z programistów ślęczącego nad tekstem napisanym przez graczy z których każdy chce czego innego, a czasami wręcz żąda, w dodatku nie jednokrotnie zachcianki jednych są sprzeczne z drugimi. I teraz taki programista...
Top Bottom