Search results

+
  1. A

    is cyberpunks 2077 skill level not want to go above level 5

    Do you mean "intelligence" or "breach protocol"? Former: not that menu. To increase the level of an attribute you need to add points in the menu with 6 nodes. The one in the attachment. Don't mind the language. Latter: for perk levels (breach protocol, stealth, assault) the associated ATTRIBUTE...
  2. A

    Problem z misją "W wilczej skórze"

    Ja mam z kolei inny problem. Podczas rozwiązywania poprzedniego questa w tej lokacji: tego, po którym ogród umiera, odwiedziłęm i tę jaskinię pod leżem morkvarga. Znalazłem tamto ciało, ale gdy je aktywowałem geralt powiedział tylko, że to są chyba ofiary wilkołaka. Teraz rozwiązuję quest "w...
  3. A

    Informacja dotycząca źle zliczanego doświadczenia

    Przeliczanie XP jeszcze przeżyję, chociaż boli, ale inne bugi: problem z zielarzem niziołkiem w Novigradzie (tym, od "młodzianku), który sprzedał mi recepturę na ulepszone pólnocny wiatr i księżycowy pył, które to zostały dodane, JEDNAK nie są możliwe do wytworzenia. TO boli. Bardzo boli;( mam...
  4. A

    Brak schematów w alchemi po zakupie u zielarza . (Novigrad)

    Miejmy tylko nadzieję, że Redzi się temu przyglądają. Gra jest świetna, ale gra to nie tylko fabuła, ale też "znajdźki"- w tym przypadku schematy petard i mikstur. Prosimy więc ładnie o spojrzenie łaskawe na te pomniejsze błędy. Najgorsze jest to, że kupiłem te schematy już czas temu i dobrze by...
  5. A

    [BUG] Biały Sad - Opuszczone miejsce jest zbugowane (brak możliwości jego wyzwolenia)

    Problem dotyczy mnogości graczy, w tym mnie, więc... Może ktoś z Redów się wypowie? Obieca przyjrzeć się sprawie? Może nie są to najważniejsze problemy, jednak irytują, gdy nie można cieszyć się 100% gry a i odzew twórców na ich własnej stronie jest żaden.
Top Bottom