Search results

+
  1. M

    Wiedźmin 3 - HUD

    Menu - nowy wygląd Witam Piszę z takim zapytaniem czy przy jakiejś wiekszej łatce Redzi myślą nad zmianą wygladu MENU bo powiem szczerze do wygladu z Wiedźmina 2 sie nie umywa wyglad menu Wiedźmina 3. W Wieśku 2 ładne były te menusy obóz temerski, flotsam, verden przecież tutaj też można by...
  2. M

    Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

    A tak wyglada Harkyn Made in China
  3. M

    Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

    Jak dla mnie to malowanie jest brzydkie. Mogli ich nie malowac i zostawić takie jak pokazywali U Dock po wyjęciu z formy
  4. M

    Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

    napisałem wczoraj zero odzewu więc zadzwoniłem dzis i księgowośc ma to sprawdzić. dziwna ta sprawa skoro mam opłacone. Jest pobiez fakture obok opłac przesyłke na lewej z rogu zapłacono 349.99 zł to co ten system i księgowi odwalaja
  5. M

    Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

    ale to sa jaja tydzien było wszystko ok a teraz cos takiego
  6. M

    Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

    a miał ktos z was takiego babola ze sklep ? Opłaciłem grę 21 wszystko cacy bylo gra czeka na premierę a dziś wchodze do sklepu i takie cudo gra opłacona i czekają na płatnośc WTF ?!?
  7. M

    Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

    gdybym wiedział ze taki numer wykręca to bym nie brał MK X w edycji kolekcjonerskiej. Ale sam Scorpion wyglada zacnie oby Wiesiek trzymał podobny poziom bo jak nie to poleci na allegro
  8. M

    Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

    po 5000 z hakiem miało być na kązda platforme z tego co pamiętam
  9. M

    Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

    w informacji pisze sie co innego a potem wylatuje że platnośc do 27 a przy składaniu zamówienia pisze iz platnosci bedziesz mógł dokonac na 3 tygodnie przed czyli z tego wynika iz na 3 tygodnie się zacznie a teraz wylatuja iz masz czas do 27 kwietnia.
  10. M

    Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

    no 3 mój błąd ale wiesz będziesz mógł pisze a nie ze musisz do 27 zapłacić z informacji ywnika iz od 27 będziesz mógł dokonać zapłaty... Niektórzy wypłatę dostaja na 30...
  11. M

    Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

    żeście se wymyslili sposób płatnosci. Nie dosc że pieprzyliście sie z tym tyle czasu to jeszcze wymagania. Na gram.pl jak sie zamawiało Wiedźmina 2 Ek nie było problemów.... A po 1 w emailu który się dostawało była wiadomosc iż płatnosc nalezy dokonac 2 tygodnie przed premierą no 27 kwiecien to...
  12. M

    Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

    CDP.PL ma świetnych informatyków ile się już z tym pieprza 2 miesiąc ???? To jest jakaś kpina i tyle. NIe dziwie sie iz CD PROJECT sie ich pozbył. Nie zdziwie sie jak samo CDP.PL padnie do końca tego roku
  13. M

    Wiedźmin 3: Dziki Gon

    A mnie interesuje jak bedzie rozwiazany system podróży na Skelige
  14. M

    Muzyka w Wiedźminie 3

    A Pan Adam Skorupa bedzie tez maczal swe paluchy jak w poprzednich cześciach ?
  15. M

    Gdzie podziały się półelfy?

    już poprawiłem thx
  16. M

    Twoja Gra na koniec świata

    Original War lepsze i klimaty ciut zbliżone
  17. M

    gram.pl

    gram.pl Witam Pisze aby się zapytać czy działa wam strona gram.pl, bo u mnie od wczoraj nie. Pozdrawiam
  18. M

    Cosplay - Triss

    według mnie średnio pasuje do roli Triss Merigold
  19. M

    Wiedźmin 3 a nowa część powieści Wiedźmin

    Sapek mówił iż nowa książka ma tylko korzystać z uniwersum Wiedźmina czyli możliwe iż nie będzie nikogo kogo znaliśmy, albo pojawią się te osoby epizodycznie np.Jaskier
Top Bottom