Search results

+
  1. RedpowerPl

    Gry - bundle, promocje, okazje

    Koleżanki i kolegi! Przekazuję w wasze ręce klucz do Street Fighter V, kto pierwszy ten lepszy. Pozdrawiam cieplutko! 8C3V4-TGXQ8-9T7NV
  2. RedpowerPl

    Spotkania Forumowiczów

    Poniekąd - taki miesiąc. W sobotę jest impreza w forum przestrzenie od godziny 21 i będę tam polewał alkohol ;-)
  3. RedpowerPl

    Spotkania Forumowiczów

    Kraków w najbliższy weekend ktoś?
  4. RedpowerPl

    Spotkania Forumowiczów

    Szkoda, bo to taki jednorazowy występ. Prawdopodobnie za tydzień będę na takiej samej imprezie w Gdańsku.
  5. RedpowerPl

    Spotkania Forumowiczów

    Jeżeli ktoś jutro (sobota, 14.10) w Warszawie ma trochę czasu, to będę pracował na imprezie z cyklu "25 godzina" organizowanej przez Jamesona ;) Hala koszyki od 21. Odsyłam Was do fp Jameson Whiskey na facebooku po więcej informacji, bo teraz lecę pracować za barem we Wrocku ;)
  6. RedpowerPl

    Karczma "Nowy Narakort" czynne od 6 do 22 [zamknięte na czas remontu]

    Ja tu wróciłem po takiej przewie, bo nie chciałem być narażony na spoilery :D
  7. RedpowerPl

    Spotkania Forumowiczów

    Czy ktoś reflektuje na spotkanie we Wrocławiu w najbliższym czasie?
  8. RedpowerPl

    Karczma "Nowy Narakort" czynne od 6 do 22 [zamknięte na czas remontu]

    Przynajmniej merytorycznie nie byłem do tyłu:cheers:
  9. RedpowerPl

    Karczma "Nowy Narakort" czynne od 6 do 22 [zamknięte na czas remontu]

    Nie zapominajmy o krytyce wszelkich "dewiacji" i podobnych schorzeń ;) Swoją drogą, zastanawiałem się, czy zmienić ten nick, na bardziej "europejski" (że bez Pl) ale zakładałem konto jak miałem jakieś 13 lat chyba, i uznałem, że trzeba cierpieć za błędy młodości. Poza tym - mucios gracjas, jak...
  10. RedpowerPl

    Giveawaye od forumowiczów

    Nie tyle giveaway, co fajny tytuł do zgarnięcia za darmo na steamie - "Dr. Langeskov, The Tiger, and The Terribly Cursed Emerald A Whirlwind Heist". Polecam! Dawno się tak nie ubawiłem.
  11. RedpowerPl

    Co nieco o sprzęcie

    Corsair chyba daje radę :-) wszystko podpiąłem i kiszka, bo jest jakiś problem z dyskiem. (Komputer go widzi, ale system nie chce stanąć na nogi) także zaraz instalacja systemu na nowo. Edit: nie czyta mi pendrive z Windowsem. Pokazuje mi "missing operating system" co robić? Edit2: już działa...
  12. RedpowerPl

    Co nieco o sprzęcie

    Pytanie za miljon. Z dobroci mojego stryja znalazłem się w posiadaniu płyty msi Z77A-GD55 wraz z procesorem i5-3470 oraz karty graficznej GTX 960 GAMING 4G (4Gb) oraz 16 Gb pamięci RAM. Pytanie jest takie - czy zasilacz 550W to udźwignie? (Wszystkich kabli do każdego z podzespołów wystarczy) i...
  13. RedpowerPl

    My forumowicze

    Trochę z innej beczki, ale w dobrej sprawie, więc może szanowne grono moderatorów mnie nie obsztorcuje. http://allegro.pl/show_item.php?item=6339805795#thumb/1 Dla fanów kobiecej polskiej piłki siatkowej to nie lada gratka a dla mojego taty parę dni bardzo pomocnej rehabilitacji ;-)
  14. RedpowerPl

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    Ukash Dysk Twardy - Western Digital 1000 GB Zasilacz - Chieftec Nitro 85 Obudowa jakaś chłodząca. Nie pamiętam jaka, ale wiatraków było jak przy autostradzie w Niemczech.
  15. RedpowerPl

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    Ukash Gdyby tak było, to już dawno bym grał ;-) Utargowałem z 2500 tego PC-ta więc już chyba dość :-D
  16. RedpowerPl

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    Sprzęt jest kilkuletni, i np. AC unity działał tylko na mega niskich (wiem, że optymalizacja była kiepska) ale nie mam pojęcia jak to się przekłada na wiedźmina. Edit: chyba że radzicie kupić laptopa za około 2,5 tysiąca? Komputer razem z super chodzącą chłodzącą obudową za 1600
  17. RedpowerPl

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    Kolejne pytanie z kategorii "czy pójdzie?" Mam możliwość kupienia pc za małe pieniądze, ale nie wiem czy warto (czy zagram) Płyta Główna - ASRock Z68 Extreme 3 Gen 3 Procesor - Intel Core i5 - 2500k Unlocked Karta Graficzna - Sapphire radeon HD7870 Ghz Edition (2GB GDDR5) RAM - Kingston HyperX...
  18. RedpowerPl

    Forumowicze pomagają

    WAŻNE! Potrzeba mnóstwo chęci i dobroci, ponieważ chodzi o zdrowie mojego kochanego ojczulka! Apeluję do was o chwilę czasu i odsyłam do wydarzenia na Facebooku,w którym w którym wszystko jest wyjaśnione. Chętnie podzielę się jakimiś informacjami jeżeli ktoś ma taką ochotę...
Top Bottom