Search results

+
  1. B

    Serwery leżą?

    Gra nie działa. Nie znajduje przeciwnika
  2. B

    Nie zalicza questow podroży

    Albo zalicza je z ogromnym opóźnieniem.... Kwestia sumienia stoi już ze 3 dni w jednym punkcie a trzeba wygrać tylko jedną grę.... zniekształcony krzyk też dzisiaj się zaciął. Troche to jest żałosne że tyle czasu są już podróże a ciągle są te same bugi.
  3. B

    Biblioteka talii

    Dajcie możliwość zaznaczenia że talia jest skonstruowana do trybu sezonowego i możliwość jego wyszukiwania. Ciężko się czegoś szuka jeżeli się chce tylko zagrać parę partyjek w tym trybie.
  4. B

    Królowa zimi błąd

    Nie wiem czy to błąd jednostkowy ale w ostatniej grze nie działało mi pokrzepienie na niej.
  5. B

    Buff syndykatu

    Proszę CDPR zbufujcie syndykat. Jest za słaby, goldy robiące po 20pkt w jednej turze są takie śmieszne. Proszę ślicznie.
  6. B

    Wyszukiwarka bibelotów.

    Proszę za siebie i pewnie większość ludzi grających w gwinta. Aktualnie większość (tak jak ja) posiada co najmniej kilkadziesiąt ramek, tytułów czy awatarów i niestety jak się ma ochotę zmienić na ten jeden konkretny często trzeba poświęcić chwilę we frustracji żeby takowy znaleźć... Nie jest...
  7. B

    SkomegaLUL LIPPY

    Kiedy ten shit zostanie znerfiony? A może nie trzeba nerfić deck jest w porządku? Taki nie za mocny...
  8. B

    40gb day 1 patch?

    So if i dont have very fast internet, its not point for me to wait at 1am to start playing like everyone with fast one? For me 40gb is like 3-4h of downloading. Or i can start downloading this BIG day 1 patch faster than game release time?
  9. B

    Czy ktoś z cdpr gra w gwinta?

    Pytanie retoryczne, jak to możliwe że znowu te same albo prawie te talie sk są spotykane co drugą grę i są tak bardzo mocne?
  10. B

    Cerys

    Tylko dla mnie ta karta wygląda na totalne nieporozumienie? Potrafi zrobić podczas jednej gry z 40 pkt.
  11. B

    Utrata połączenia

    Witam od jakiegoś czasu borykam się z problemem utraty połączenia i czasami próbuje mnie połączyć w nieskończoność. Od razu mówię w między czasie oglądam 1 albo 2 streamy na pobocznych monitorach i nie mam utraty klatek ani żadnych lagów więc to nie jest problem mojego internetu... Ma ktoś...
  12. B

    Zagraj 15 kart arystokratów

    Coś jest nie tak z tym zadaniem podczas jednej gry zagrałem 3 karty arytokratów 2x łowca van moorlehemow i vincenta van moorlehema i zaliczylo tylko jedną.
  13. B

    Kolejny bug

    Nie zalicza nowego zadania dziennego (użyj 30 kart specjalnych - za jedną gwiazdkę) do sezonowego zadania "ukończ codzienne zadania w liczbie 3".
  14. B

    Hrabia przy remisie

    Nie można by jakoś unormować jego zachowania w przypadku gdy oboje z graczy posiadają tak samo silną jednostkę na stole? Jego losowe zachowanie jest frustrujące i denerwujące......... More gwent in rng
  15. B

    Strona gry - problem

    Ostatnimi czasy mam spore problemy z działaniem strony z grą oraz jej podstronami (samo forum działa bez zarzutu). Wyskakuje taki komunikat: "Nie udało się nawiązać bezpiecznego połączenia Podczas łączenia z serwerem „www.playgwent.com” wystąpił błąd. Żądana strona nie może zostać wyświetlona...
  16. B

    Szał a Shilard BUG?

    Jeżeli shilard zmniejszy siłę jednostki z szałem na ręce przeciwnika to ta powinna się aktywować automatycznie po wrzuceniu na stół czy nie? :D
  17. B

    Albion Online

    Gra z dniem 10 kwietnia przechodzi na F2P. Ktoś może grał/gra i może się wypowiedzieć na temat grywalności danego tytułu? Jeżeli ktoś posiada jeszcze trial key które zostaną usunięte 10 kwietnia z powodu transformacji na f2p chętnie przyjmę by sprawdzić grę osobiście.
  18. B

    Eredin

    Dlaczego ten sympatyczny jegomość został zrównany z ziemią i przeorany do tego? Jest kompletnie niegrywalny....
  19. B

    GUDMUND

    5 gier sezonowych i 5x deck na gudmundzie...... Zrobicie coś z tym tematem czy gry sezonowe można sobie odpuścić?
  20. B

    Zablokuj a potwory?

    Pytanie do twórców, dlaczego frakcja potworów jako jedyna nie ma (frakcyjnej) karty z opcja "zablokuj", gdy wszystkie inne frakcje takową posiadają? Troszku niesprawiedliwe.
Top Bottom