Search results

+
  1. K

    Wiedźmin 3 - Krew i Wino [spekulacje, domysły]

    Też mam 9.7 GB do pobrania w gog galaxy.
  2. K

    Wiedźmin 3 - Krew i Wino [spekulacje, domysły]

    Cyfrowa wersja Krwi i wina w serwisie GOG.com zostanie odblokowana dokładnie 31 maja o godzinie 1:00. A ciekawe od której godziny będzie można zacząć pobierać...
  3. K

    Aktualizacja 1.20 -- Lista Zmian!

    Dziwna sprawa z tym skalowaniem poziomu potworów mam 40 lvl i biegają sobie utopce poziom 14 po włączeniu skalowania ich poziom zmienia sie na 1 lvl :D Edit: Po ponownym uruchomieniu gry już wszystko działa jak należy potwory wszystkie 40 lub 41 lvl :D
  4. K

    Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

    Dzięki za info, najwyżej się włączy to skalowanie jeśli by było za łatwo, bo mam wiedźmina z całym rynsztunkiem żmii i nie chciał bym zaczynać gry z innym stanem gry.
  5. K

    Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

    Skalowanie ma być w nowym patchu do krwi i wina ?
  6. K

    Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

    Witam. Mam pytanie odnośnie poziomu postaci gdy zaczynamy dodatek krew i wino, bo po ukończeniu gry i serc z kamienia mam postać na 39 poziomie i tu moje pytanie czy bez obaw zaczynać grę tą postacią czy gra nie będzie zbyt łatwa z takim lvl? Czy lepiej wczytać save z postacią z 34 lub 35 lvl?
  7. K

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    W necie teraz szum o celowym zaniżaniu wydajności keplerów przez Nvidie i braku ich wsparcia przez sterowniki. Śmieszna sprawa z tym, bo ludzie mający 780TI mają mniej klatek niż 970.... :D
  8. K

    Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

    U mnie wszystko się zainstalowało jak należy, z chęcią bym ci wrzucił ten part ale niestety mój internet by chyba wykorkował, tak to jest kiedy jest monopol dostawcy internetu w mojej okolicy.
  9. K

    Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

    U mnie kurier był przed 12, grę zainstalowałem bez problemu wszystko dokładnie sobie obejrzałem podczas instalacji i moja figurka wygląda na solidnie i starannie pomalowaną nawet twarz Geralta ładnie wygląda, nie tak jak na zdj wcześniej w temacie:)
  10. K

    Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

    Mi nadal nie działa śledzenie przesyłki DPD...
  11. K

    Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

    Dopiero późnym wieczorem śledzenie paczek DPD ma zacząć działać.
  12. K

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    Czasami mam wrażenie że ludzie by chcieli aby wiedzmin chodził na mikrofalówce:D
  13. K

    Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

    EDIT: Przed chwilą dostałem wiadomość o wysłaniu paczki dostawa (kurier). PS. Nawet jeśli paczkę wyślą o 16 to zdąży dojść na czas;)
  14. K

    Data premiery - równi i równiejsi?

    Dobrze, że tam mi polecało wczesny etap rozgrywki gdzie była walka z gryfem którą wszyscy znamy, co będzie gdy już gracze będą dalej i nawet nie oglądając będzie można dostać spojlerem poprzez sam tytuł albo miniaturę filmu i odpowiedz nie chcesz spojlerów nie oglądaj można sobie wsadzić w ...
  15. K

    Data premiery - równi i równiejsi?

    Oglądam sobie Izaka na YT, a z boku w polecanych pokazuje mi jakiegoś kolesia który już robi gameplay z W3 i jak widać nawet unikając na yt tematu w3 to w polecanych można dostać w głowę spojlerem z wiedźmina.
  16. K

    Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

    Status będziesz mógł śledzić kiedy kurier piknie nr przesyłki skanerem przy odbiorze z magazynów CDP :)
  17. K

    Wiedźmin 3 - grafika

    Przecież to nie była gra tylko demo technologiczne...
  18. K

    Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

    Nie, ja też od jakiegoś czasu mam status w realizacji... ale i tak tymi statusami nie ma się co sugerować bo nie mamy prawa dostać paczki wcześniej niż 19 maja.
  19. K

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    Było mówione, że w miastach nie będzie walk zazwyczaj bo są strażnicy i zaraz by geralta spacyfikowali:)
  20. K

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    Mocna i5 zapewne da spokojnie radę :) Tares Variv Link do artykułu z dobrymi wieściami :) http://www.pcgameshardware.de/The-Witcher-3-PC-237266/Specials/Technik-Test-1158845/
Top Bottom